Постанова від 30.04.2013 по справі 483/981/13-п

Справа № 483/981/13-п

Провадження №3/483/271/2013

ПОСТАНОВА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

30 квітня 2013 року м. Очаків

Суддя Очаківського міськрайонного суду Миколаївської області Чаус Л.В., розглянувши матеріали, які надійшли від Очаківського МВ УМВС України в Миколаївській області про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1, яка народилася 10.11.1977 року в м. Очакові Миколаївської області, є приватним підприємцем, проживає за адресою: ІНФОРМАЦІЯ_1, є громадянкою України, -

- за правопорушення, передбачене ч. 1 ст. 184 КУпАП,

ВСТАНОВИЛА:

09 квітня 2013 року виявлено, що ОСОБА_1 ухиляється від виконання обов'язків щодо виховання своєї неповнолітньої доньки ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_2, що призвело до того, що остання 05.04.2013 року знаходилася у нетверезому стані біля будівлі суду в м. Очакові Миколаївської області, спиртні напої розпивала у громадському місці, а саме за церквою по вул. Суворова в м. Очакові.

Особа, яка притягається до адміністративної відповідальності, до суду не з'явилася, про час та місце розгляду справи була повідомлена належним чином.

Дослідивши матеріали адміністративної справи, дійшла висновку, що в діях ОСОБА_1 міститься склад адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 1 ст.184 КУпАП, і вона підлягає відповідальності за вчинення цього правопорушення.

При накладені адміністративного стягнення, відповідно до ст. ст. 33-35 КУпАП, враховано характер вчиненого правопорушення, особу правопорушниці, ступінь її вини, майновий стан, відсутність обставин, що пом'якшують і обтяжують відповідальність.

На підставі викладеного, керуючись ст. ст. 283, 284 КупАП,

ПОСТАНОВИЛА:

За вчинення правопорушення, що передбачене ч. 1 ст. 184 КУпАП, накласти на ОСОБА_1 адміністративне стягнення у вигляді попередження.

Постанова може бути оскаржена до апеляційного суду Миколаївської області через Очаківський міськрайонний суд Миколаївської області особою, яку притягнуто до адміністративної відповідальності, або на неї може бути внесено протест прокурора, протягом десяти днів з дня винесення постанови.

Постанова набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги чи протесту прокурора.

Суддя:

Попередній документ
53797654
Наступний документ
53797656
Інформація про рішення:
№ рішення: 53797655
№ справи: 483/981/13-п
Дата рішення: 30.04.2013
Дата публікації: 01.12.2015
Форма документу: Постанова
Форма судочинства: Адмінправопорушення
Суд: Очаківський міськрайонний суд Миколаївської області
Категорія справи: Справи про адмінправопорушення (до 01.01.2019); Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов'язків щодо виховання дітей