Ухвала від 19.11.2015 по справі 905/3153/15

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

61022, м.Харків, пр. Леніна, 5

УХВАЛА
ПРО ПОРУШЕННЯ ПРОВАДЖЕННЯ У СПРАВІ

19.11.2015 Справа № 905/3153/15

Cуддя господарського суду Донецької області Бойко І.А.

розглянувши позовні матеріали: Публічного акціонерного товариства «ФІНРОСТБАНК», м. Одеса в особі Уповноваженої особи Фонду гарантування вкладів фізичних осіб на ліквідацію АТ «Фінростбанк» ОСОБА_1

до відповідача: Товариства з обмеженою відповідальністю «Інтех Компані», м. Донецьк

про: стягнення заборгованості у розмірі 1 135 780,76 грн.

ВСТАНОВИВ:

Позов подано з додержанням вимог, викладених у статтях 54-57 Господарського процесуального кодексу України, додані до позовної заяви матеріали є достатніми для прийняття позову до розгляду.

Керуючись ст. ст. 64, 65 Господарського процесуального кодексу України суд,-

УХВАЛИВ:

1. Прийняти позовну заяву до розгляду та порушити провадження у справі 905/3153/15. Судове засідання призначити на 16.12.2015 року о 10:50 год., яке відбудеться у приміщенні суду, кімната № 326.

2. Зобов'язати позивача до встановленої дати судового засідання надати: докази в обґрунтування заявлених позовних вимог згідно норм чинного законодавства; довідку управління статистики про включення відповідача до Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України; банківськи виписки в підтвердження наявності заборгованості (скріплені печаткою банка за підписом керівника та головного бухгалтера); довідку з УДППЗ «УКРПОШТА» про тимчасову неможливість пересилання поштових відправлень у м. Донецьк; оригінал довіреності представника та документ, що підтверджує його особу (для огляду); документи, що підтверджують правовий статус відповідача: свідоцтво, статут, довідку про включення до ЄДРПОУ.

3. Зобов'язати відповідача до встановленої дати судового засідання надати суду: відзив на позовну заяву з обґрунтуванням своїх доводів та заперечень згідно норм чинного законодавства, а також докази вручення відзиву позивачу; оригінали документів та інших доказів, що підтверджують заперечення проти позову для огляду в судовому засіданні та копії для залучення до матеріалів справи; документи, що підтверджують правовий статус відповідача: свідоцтво, статут, довідку про включення до ЄДРПОУ.

Суддя І.А. Бойко

Вик. секретар с/з ОСОБА_2

т. 702-06-80

надруковано 3 примірника:

1 ГСДО

1 позивачу

1 відповідачу

Попередній документ
53684993
Наступний документ
53684995
Інформація про рішення:
№ рішення: 53684994
№ справи: 905/3153/15
Дата рішення: 19.11.2015
Дата публікації: 27.11.2015
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Господарське
Суд: Господарський суд Донецької області
Категорія справи: