Справа № 743/1448/15-ц
Провадження № 2/743/410/15
Рядок звіту № 51
про відкриття провадження у справі
20 листопада 2015 року смт. Ріпки
Суддя Ріпкинського районного суду Чернігівської області Жовток Є.А., перевіривши відповідність позовної заяви органу опіки та піклування Вишнівської сільської ради Ріпкинського району Чернігівської області в інтересах ОСОБА_1 до ОСОБА_2, треті особи: прокурор Ріпкинського району, Ріпкинська РДА про позбавлення батьківських прав, вимогам ст. ст. 107 - 120 ЦПК України,
Позивач звернувся до суду з позовом до ОСОБА_2 про позбавлення батьківських прав.
Позовна заява відповідає вимогам цивільно-процесуального законодавства щодо форми та змісту.
Підстав для відмови у відкритті провадження та залишення позовної заяви без руху не встановлено.
Позовна заява підсудна Ріпкинському районному суду та підлягає розгляду в порядку цивільного судочинства.
На підставі викладеного, керуючись ст. 122 ЦПК України,
Відкрити провадження у цивільній справі за позовом органу опіки та піклування Вишнівської сільської ради Ріпкинського району Чернігівської області в інтересах ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про позбавлення батьківських прав.
Попереднє судове засідання призначити на 30 листопада 2015 року о 09:00 год.
В судове засідання викликати сторони та зобов'язати їх подати свої докази, чи повідомити про них суд до або під час попереднього засідання у справі.
Запропонувати відповідачу, в разі не визнання позову, до початку судового засідання подати письмові заперечення проти позову з посиланням на докази, якими вони обґрунтовуються.
Копію ухвали надіслати особам, які беруть участь у справі.
Ухвала в частині визначення підсудності справи Ріпкинському районному суду може бути оскаржена в апеляційному порядку.
Апеляційна скарга на ухвалу суду подається до Апеляційного суду Чернігівської області через Ріпкинський районний суд протягом п'яти днів з дня отримання її копії.
Суддя Є.А. Жовток