Ухвала від 20.10.2015 по справі 810/3631/15

КИЇВСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
УХВАЛА

про розгляд справи в порядку письмового провадження

20 жовтня 2015 року 810/3631/15

Суддя Київського окружного адміністративного суду Басай О.В., розглянувши матеріали адміністративної справи за позовом фізичної особи-підприємця ОСОБА_1 до Білоцерківської об'єднаної державної податкової інспекції Головного управління Державної фіскальної служби у Київській області про визнання протиправною та скасування вимоги,

ВСТАНОВИВ:

До Київського окружного адміністративного суду звернулась фізична особа-підприємець ОСОБА_1 з позовом до Білоцерківської об'єднаної державної податкової інспекції Головного управління Державної фіскальної служби у Київській області, в якому просить визнати протиправною та скасувати вимогу про сплату боргу (недоїмки) від 15.07.2015 №Ф-8589-23/58.

21.09.2015 Київським окружним адміністративним судом постановлено ухвалу про відкриття провадження в адміністративній справі та призначення справи до судового розгляду.

Позивач у позовній заяві просив суд розглядати справу за його відсутності.

Відповідач, у судове засідання, яке було призначене на 06.10.2015 не прибув, хоча про дату, час та місце судового розгляду був повідомлений належним чином, що підтверджується рекомендованим повідомленням про вручення поштового відправлення №0113323794625. Також не прибув у судове засідання, яке було призначене на 20.10.2015, хоча про дату, час та місце судового розгляду був повідомлений належним чином, а саме, судовий виклик був здійснений шляхом надсилання тексту повістки телефонограмою. Про причини неприбуття відповідач суд не повідомляв, а також, на адресу суду не надходило заяв про розгляд справи за його відсутності.

Положеннями частини четвертої статті 122 Кодексу адміністративного судочинства України встановлено, що особа, яка бере участь у справі, має право заявити клопотання про розгляд справи за її відсутності. Якщо таке клопотання заявили всі особи, які беруть участь у справі, судовий розгляд справи здійснюється в порядку письмового провадження за наявними у справі матеріалами.

Згідно із частиною шостою статті 128 Кодексу адміністративного судочинства України, якщо немає перешкод для розгляду справи у судовому засіданні, визначених цією статтею, але прибули не всі особи, які беруть участь у справі, хоча і були належним чином повідомлені про дату, час і місце судового розгляду, суд має право розглянути справу у письмовому провадженні у разі відсутності потреби заслухати свідка чи експерта.

Судом встановлено, що позивач у позовній заяві заявив клопотання про розгляд справи за його відсутності, а також те, що відповідач не прибув у судові засідання, хоча про дату, час, та місце судового розгляду справи повідомлявся належним чином.

Крім цього, суд вважає, що для розгляду даної адміністративної справи відсутня потреба у заслуховуванні свідків чи експертів.

Враховуючи вищенаведене, суд вважає, що справу належить розглядати за відсутності сторін у порядку письмового провадження на основі доказів наявних в матеріалах справи.

На підставі викладеного, керуючись статтями 122, 128, 160, 165 Кодексу адміністративного судочинства України, суд

УХВАЛИВ:

Здійснити розгляд справи у порядку письмового провадження.

Про результати розгляду справи повідомити осіб, які беруть участь у справі, в порядку, передбаченому статтею 167 Кодексу адміністративного судочинства України.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя Басай О.В.