Справа № 686/20264/15-п
19 жовтня 2015 року м. Хмельницький
Суддя Хмельницького міськрайонного суду Хмельницької області Дручкова С.П., розглянувши матеріали, про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, мешканця ІНФОРМАЦІЯ_2, кім. 354, студента ІНФОРМАЦІЯ_3,
за ч. 1 ст. 175-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення,
Неповнолітній ОСОБА_1, 14 вересня 2015 року близько 15 год. 00 хв. перебуваючи в громадському місці, а саме по вул. П.Мирного 2, м. Хмельницького, курив тютюнові вироби марки «Ротманс», чим порушив вимоги ч. 1 ст. 175-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення.
В судове засідання ОСОБА_1 не з'явився, про час та місце розгляду справи повідомлявся, причина неявки суду не відома.
Вина ОСОБА_1 підтверджується зібраними матеріалами: протоколом про адміністративне правопорушення від 14.09.2015 року, письмовими поясненнями ОСОБА_1, рапортом працівника міліції.
З урахуванням характеру вчиненого правопорушення та особи правопорушника, до неповнолітнього ОСОБА_1 слід застосувати захід впливу, передбачений ст. 24-1 КУпАП у виді попередження.
Керуючись ст.ст. 13, 24-1, 175-1, 283, 284 Кодексу України про адміністративне правопорушення,
ОСОБА_1 визнати винним у вчиненні правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 175-1 Кодексу України про адміністративне правопорушення, і накласти на нього стягнення у виді попередження.
Постанова може бути оскаржена протягом десяти днів з дня винесення до апеляційного суду Хмельницької області через Хмельницький міськрайонний суд.
Суддя: