ІВАНО-ФРАНКІВСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
"10" листопада 2015 р. Справа № 809/3299/15
м. Івано-Франківськ
Івано-Франківський окружний адміністративний суд у складі:
Судді Боршовського Т.І.
за участю секретаря судового засідання Ферштей А.М.
представника позивача ОСОБА_1
представника відповідача ОСОБА_2,
розглянувши у відкритому судовому засіданні адміністративну справу
за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю "Геомакс-Ресурс"
до Державної податкової інспекції у місті Івано-Франківську Головного управління Державної фіскальної служби в Івано-Франківській області,
про визнання протиправними та скасування податкових повідомлень-рішень № НОМЕР_1 від 15.05.2015 року та № НОМЕР_2 від 03.08.2015 року,-
Товариство з обмеженою відповідальністю "Геомакс-Ресурс" (надалі - позивач, ТОВ "Геомакс-Ресурс") звернулося в суд з адміністративним позовом до Державної податкової інспекції у місті Івано-Франківську Головного управління Державної фіскальної служби в Івано-Франківській області (надалі - відповідач, ДПІ в м.Івано-Франківську) про визнання протиправними та скасування податкових повідомлень-рішень №0001792201 від 15.05.2015 року та № НОМЕР_2 від 03.08.2015 року.
Позовні вимоги мотивовані тим, що в акті перевірки відповідачем зроблено безпідставні висновки про порушення позивачем ОСОБА_3 України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг», Положення про форму та зміст розрахункових документів, положення про ведення касових операцій у національній валюті в Україні, оскільки вважає, що товариством забезпечено своєчасне оприбуткування готівкових коштів. При цьому, посилається на те, що контролюючий орган безпідставно зробив висновок про те, що реалізація фіскальних функцій реєстраторами розрахункових операцій має бути здійснена на початку календарного дня (тобто о 00:00 годині), оскільки згідно вимог п. 9 ст. 3 ОСОБА_3 України "Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг", п.п. 2, 7 Вимог щодо реалізації фіскальних функцій реєстраторами розрахункових операцій для різних сфер застосування, затвержених постановою Кабінету міністрів України від 18.02.2002 року № 199 випливає, що реєстратори розрахункових операцій повинні забезпечити друкування z-звітів не пізніше ніж через 24 години після початку роботи. Також вкаує на те, що законодавець не передбачив обов"язку суб"єкта господарювання роздруковувати контролбну стрічку кожного дня.
Представник позивача вимоги викладені в адміністративному позові, з врахуванням заяви про зміну предмету адміністративного позову від 03.11.2015 року, підтримав в повному обсязі, та просив суд позов задовольнити повністю.
Представник відповідача проти позову заперечив та просив в задоволення позову відмовити.
Розглянувши матеріали адміністративної справи, заслухавши пояснення представників сторін, дослідивши зібрані в матеріалах справи докази в їх взаємному зв'язку та сукупності, судом встановлено таке.
Судом встановлено, що працівниками Головного управління ДФС у Волинській області 17.04.2015 проведено фактичну перевірку з питань дотримання норм законодавства з питань регулювання обігу готівки, порядку здійснення платниками податків розрахункових операцій, ведення касових операцій, наявності ліцензій, патентів, свідоцтв, у тому числі про виробництво та обіг підакцизних товарів, дотримання роботодавцем законодавства щодо укладення трудового договору, оформлення трудових відносин з працівниками (найманими особами) на АЗС «ОККО», що розташована за адресою: м. Луцьк, вул. Карпенка-Карого, 5, що належить ТОВ «Геомакс-Ресурс». За результатами фактичної перевірки складено акт від 24.04.2015 за № 3206/03/20/38555592 (а.с.56-59), в якому встановлено такі порушення: - п.п. 1, 2, 9, 10 ст. 3 ОСОБА_3 України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» від 06.07.1995 №265/95-ВР (далі - Закон №265/95-ВР); - п.п. 3.5 розділу 3 наказу ДПА України «Про затвердження нормативно-правових актів до ОСОБА_3 України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» від 01.12.2000 № 614 (далі - Наказ №614); - п.п. 2.2, 2.6 постанови Правління Національного банку України «Про затвердження Положення про ведення касових операцій у національній валюті в Україні» від 15.12.2004 № 637 (далі - Положення № 637). Вказані висновки контролюючого органу грунтуються на таких обставинах, викладених в акті перевірки: 1) проведення позивачем розрахункових операцій через реєстратор розрахункових операцій (далі - РРО) без видачі відповідних розрахункових документів встановленої форми, а саме: контрольно-розрахунковою операцією проведеною 17.04.2015 в 13:48:30 чек № 2626 на суму 199,94 грн. встановлено відсутність обов'язкового реквізиту - акцизного податку з роздрібного продажу підакцизних товарів, як окремої податкової групи. Суму таких розрахункових операцій визначено згідно фіскальних звітних чеків Z-звітів виключно по ПММ, реалізованих через РРО з 18.04.2015 по 23.04.2015. Сума таких розрахунків становить 833345,16 грн. (вісімсот тридцять три тисячі триста сорок п'ять гривень 16 копійок). Реалізацію інших підакцизних товарів за даний період по Z-звітах не можливо встановити; 2) встановлено нещоденний друк фіскального звітного чека Z-звіт: за 26.08.2014 №0248 Z-звіт від 27.08.2014, за 27.08.2014 №0249 Z-звіт від 28.08.2014 3) при перевірці КОРО № 3000027376р/2 від 28.05.2014 встановлено несвоєчасне оприбуткування готівки в Розділі 2 КОРО не підставі фіскального звітного чеку Z-звіту: за 26.08.2014 № 0248, 27.08.2014 нульовий чек № 3617 в 00:06:01 год.; 28.08.2014 № 0249 за 27.08.2014 роздрукований в 00:20:00 год. Таким чином, сума несвоєчасно оприбуткованої готівкової виручки за 27.08.2014 на підставі Z-звіту № 0249 від 28.08.2014 становить 25054,33 грн.; 4) не забезпечено зберігання контрольних стрічок РРО протягом встановленого терміну, а саме: для перевірки не пред'явлено контрольні стрічки РРО.
За результатами акта перевірки ДПІ у м. Івано-Франківську прийнято:
- податкове повідомлення-рішення від 15.05.2015 № НОМЕР_3 про застосування до позивача штрафної (фінансової) санкції у сумі 3669983,56 грн., у тому числі: 1 грн. (17.04.2015 проведення розрахункової операції через РРО без видачі відповідного розрахункового документа встановленої форми - вперше (199,91 грн.); 124398,31 грн. (18.04.2015 проведення розрахункової операції через РРО без видачі відповідного розрахункового документа встановленої форми - вдруге (124398,31 х 100%); 3544734,25 грн. (19.04.2015-23.04.2015 проведення розрахункової операції через РРО без видачі відповідного розрахункового документа встановленої форми - втретє (708946,85 х 5); 170 грн. (не забезпечено зберігання контрольних стрічок РРО протягом встановленого терміну), 680 грн. (не забезпечено щоденного друку фіскального звітного чека);
- податкове повідомлення-рішення від 15.05.2015 № НОМЕР_1 про застосування до позивача штрафної (фінансової) санкції у сумі 125271,65 грн. (не оприбуткування готівки в касі підприємства).
Не погоджуючись із вищевказаними податковими повідомленнями-рішеннями, 25 травня 2015 року позивач оскаржив їх в адміністративному порядку до Головного управління ДФС в Івано-Франківькій області (а.с.60-67).
Рішенням Головного управління ДФС в Івано-Франківькій області від 24.07.2015 року № 1121/10/09-19-10-01-14 податкове повідомлення-рішення ДПІ у м. Івано-Франківську від 15.05.2015 року № НОМЕР_1 залишено без змін; податкове повідомлення-рішення ДПІ у м.Івано-Франківську від 15.05.2015 року № НОМЕР_3 в частині визначення штрафної санкції в сумі 3669133,56 грн. скасовано, в іншій частині вказане податкове повідомлення-рішення залишено без змін.
Рішенням Державної фіскальної служби України № 17747/6/99-99-10-0-1-02-25 від 20.08.2015 року залишено без задоволення скаргу Товариства з обмеженою відповідальністю "Геомакс-Ресурс" від 05.08.2015 року № 03/08-15.
В зв"язку з частковим скасуванням податкового повідомлення-рішення від 15.05.2015 року № НОМЕР_3, ДПІ у м.Івано-Франківську 03.08.2015 року прийнято нове податкове повідомлення-рішення за № НОМЕР_2, яким позивачу визначено 850 грн. штрафних (фінансових) санкцій: 170 грн. за не збереження контрольних стрічок та 680 грн. за не забезпечення щоденного друку фіскального звіту (по 340 грн. за звіт) (а.с.136).
Згідно з вимогами пункту 3 частини 1 статті 161 Кодексу адміністративного судочинства України в даних правовідносинах суд застосовує норми Конституції України, ОСОБА_3 України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» № 265/95-ВР від 6 липня 1995 року, в редакції, чинній на момент виникнення спірних правовідносин (надалі - Закон), Положення про форму та зміст розрахункових документів, затвердженого наказом Державної податкової адміністрації України про затвердження нормативно-правових актів до ОСОБА_3 України "Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг" N 614 від 01.12.2000 року (надалі - Положення № 614), Положення про ведення касових операцій у національній валюті в Україні, затверджене постановою правління Національного Банку України N 637 від 15.12.2004 року (надалі - Положення № 637), Порядок реєстрації та ведення розрахункових книжок, книг обліку розрахункових операцій, затверджений наказом Міністерства доходів і зборів України № 417 від 28.08.2013 року (надалі - Порядок № 417), Указ Президента України «Про застосування штрафних санкцій за порушення норм з регулювання обігу готівки» від 12.06.1995 № 436/95 (надалі - Указ).
Відповідно до п. 1, п. 2, п. 9, п. 10 ст. 3 ОСОБА_3, суб'єкти господарювання, які здійснюють розрахункові операції в готівковій та/або в безготівковій формі (із застосуванням платіжних карток, платіжних чеків, жетонів тощо) при продажу товарів (наданні послуг) у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг, а також операції з приймання готівки для подальшого її переказу зобов'язані: - проводити розрахункові операції на повну суму покупки (надання послуги) через зареєстровані, опломбовані у встановленому порядку та переведені у фіскальний режим роботи реєстратори розрахункових операцій з роздрукуванням відповідних розрахункових документів, що підтверджують виконання розрахункових операцій, або у випадках, передбачених цим ОСОБА_3, із застосуванням зареєстрованих у встановленому порядку розрахункових книжок (п.1 ст.3); - видавати особі, яка отримує або повертає товар, отримує послугу або відмовляється від неї, включаючи ті, замовлення або оплата яких здійснюється з використанням мережі Інтернет, при отриманні товарів (послуг) в обов'язковому порядку розрахунковий документ встановленої форми на повну суму проведеної операції (п.2 ст.3); - щоденно друкувати на реєстраторах розрахункових операцій (за виключенням автоматів з продажу товарів (послуг) фіскальні звітні чеки у разі здійснення розрахункових операцій і забезпечувати їх зберігання в книгах обліку розрахункових операцій (п.9 ст.3); - друкувати або створювати в електронній формі на реєстраторах розрахункових операцій (за виключенням автоматів з продажу товарів (послуг) контрольні стрічки і забезпечувати їх зберігання протягом трьох років (п.10 ст.3).
Відповідно до розділу 3 Положення № 614 фіскальний касовий чек на товари (послуги) (далі - касовий чек) - це розрахунковий документ, надрукований реєстратором розрахункових операцій при проведенні розрахунків за продані товари (надані послуги). Форма № ФКЧ-1 касового чека наведена в додатку 1 до Положення № 614.
Як вбачається зі змісту акту перевірки № 3206/03/20/38555592, контролюючим органом встановлено, що ТОВ «Геомакс-Ресурс» не забезпечено щоденний друк звітних фіскальних чеків при здійсненні продажу товарів та несвоєчасне оприбукування готівки в касі. Зокрема, встановлено, що в КОРО № 3000027376р/2 від 28.05.2014 несвоєчасно оприбутковано готівку в Розділі 2 КОРО на підставі фіскального звітного чеку Z-звіту: за 26.08.2014 № 0248, 27.08.2014 нульовий чек № 3617 в 00:06:01 год.; 28.08.2014 № 0249 за 27.08.2014 роздрукований в 00:20:00 год. Таким чином, сума несвоєчасно оприбуткованої готівкової виручки за 27.08.2014 на підставі Z-звіту № 0249 від 28.08.2014 становить 25054,33 грн. Окрім цього, видно, що Z-звіт № 0248 за 26.08.2014 роздруковано 27.08.2014, за 27.08.2014 № 0249 роздруковано 28.08.2014 року.
Відповідно до приписів пункту 4 статті 17 ОСОБА_3 у разі невиконання щоденного друку фіскального звітного чеку або його не зберігання застосовуються фінансові санкції у розмірі двадцять неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
Пунктом 5 статті 17 ОСОБА_3 зазначено, що у разі якщо контрольну стрічку не надруковано або не створено в електронній формі на реєстраторах розрахункових операцій або не збережено контрольну стрічку протягом трьох років, або виявлено спотворення даних про проведені розрахункові операції, інформація про які міститься на контрольній стрічці, створеній в електронній формі, застосовуються фінансові санкції у розмірі десяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
Відповідно до пункту 1.2 Положення № 637, оприбуткування готівки - проведення підприємствами і підприємцями обліку готівки в касі на повну суму її фактичних надходжень у касовій книзі, книзі обліку доходів і витрат, книзі обліку розрахункових операцій.
Відповідно до пункту 2.6 Положення оприбуткуванням готівки в касах підприємств, які проводять розрахунки з оформленням їх касовими ордерами і веденням касової книги відповідно до вимог глави 4 цього Положення, є здійснення обліку готівки в повній сумі її фактичних надходжень у касовій книзі на підставі прибуткових касових ордерів. У разі проведення готівкових розрахунків із застосуванням реєстратора розрахункових операцій або використанням розрахункової книжки оприбуткуванням готівки є здійснення обліку зазначених готівкових коштів у повній сумі їх фактичних надходжень у книзі обліку розрахункових операцій на підставі фіскальних звітних чеків РРО (даних РК).
Статтею 1 Указу Президента України «Про застосування штрафних санкцій за порушення норм з регулювання обігу готівки» від 12.06.1995 №436/95, передбачено, що у разі порушення юридичними особами всіх форм власності, фізичними особами - громадянами України, іноземними громадянами та особами без громадянства, які є суб'єктами підприємницької діяльності, а також постійними представництвами нерезидентів, через які повністю або частково здійснюється підприємницька діяльність, норм з регулювання обігу готівки у національній валюті, що встановлюються Національним банком України, до них застосовуються фінансові санкції у вигляді штрафу, зокрема, за неоприбуткування (неповне та/або несвоєчасне) оприбуткування у касах готівки - у п'ятикратному розмірі неоприбуткованої суми.
Відповідно до розділу 4 пункту 11 Порядку реєстрації та ведення розрахункових книжок, книг обліку розрахункових операцій, у розділі 4 книги ОРО, зареєстрованої на РРО, обліковуються ремонти, роботи з технічного обслуговування, а також перевірки конструкції та програмного забезпечення РРО. Графи 1 - 5 заповнює особа, що здійснює ремонт, технічне обслуговування або перевірку, графи 6 та 7 - працівник суб'єкта господарювання після відновлення працездатності РРО. У разі виходу РРО з ладу графи 1 та 2 заповнює працівник суб'єкта господарювання безпосередньо після виходу РРО з ладу. За потреби до розділу 4 книги ОРО може вноситися додаткова інформація.
Згідно з частиною 1 статті 244-2 Кодексу адміністративного судочинства України, висновок Верховного Суду України щодо застосування норми права, викладений у його постанові, прийнятій за результатами розгляду справи з підстав, передбачених пунктами 1 і 2 частини першої статті 237 цього Кодексу, є обов'язковим для всіх суб'єктів владних повноважень, які застосовують у своїй діяльності нормативно-правовий акт, що містить відповідну норму права. Висновок щодо застосування норм права, викладений у постанові Верховного Суду України, має враховуватися іншими судами загальної юрисдикції при застосуванні таких норм права.
З огляду на вищенаведені норми матеріального права, даючи оцінку правомірності застосування до позивача штрафної санкції за не забезпечення щоденного друку звітного фіскального чеку, а саме Z-звіту за 26.08.2014 № 0248 та за 27.08.2014 № 0249 за 27.08.2014 року суд зазначає, що відповідач може застосувати лише одну фінансову санкцію у розмірі двадцяти неоподаткованих мінімумів доходів громадян незалежно від кількості виявлених під час перевірки суб'єкта підприємницької діяльності, який здійснює розрахункові операції за товари (послуги), випадків невиконання щоденного друку фіскального звітного чеку та/або його незберігання в книзі обліку розрахункових операцій.
Дана правова позиція грунтується на висновках, викадених в постановах Верховного Суду України від 16 квітня 2013 року в справі за позовом фізичної особи-підприємця ОСОБА_2 до державної податкової інспекції у м. Євпаторії Автономної Республіки Крим про визнання незаконним та скасування рішення про застосування штрафних (фінансових) санкцій, та від 3 грудня 2013 року в справі за позовом ТОВ "Манулі Флуіконнекто" до Державної податкової інспекції у Голосіївському районі м.Києва про визнання дій протиправними та скасування рішення про застосування штрафних санкцій.
Таким чином, суд дійшов висновку про те, що податкове повідомлення-рішення Державної податкової інспекції у місті Івано-Франківську Головного управління ДФС в Івано-Франківській області № НОМЕР_2 від 03.08.2015 року в частині застосування до ТОВ "Геомакс-Ресурс" штрафної (фінансової) санкції (штрафу) в розмірі 340 грн. за не забезпечення щоденного друку звітного фіскального чеку належить скасувати, а в решті суми застосованого штрафу за вказане правопорушення - податкове повідомлення-рішення залишити без змін.
Щодо твердження позивача про неправомірне застосування до нього податковим повідомленням-рішенням № НОМЕР_2 від 03.08.2015 року штрафу в розмірі 170 грн. за незабезпечення збереження контрольних стрічок, оскільки законодавець не передбачає обов'язку роздруковувати контрольну стрічку кожного дня, які є в наявності в позивача, що й підтверджено в судовому засіданні його представником, то суд погоджується з висновками контролюючого органу з огляду на те, що під час проведення перевірки відповідачу не було надано на вимогу інспекторів відповідача жодної контрольної стрічки, не вказано на їх існування в електронній формі. Доказів того, що представниками відповідача вказані вимоги не ставилися перед позивачем суду не подано. При цьому, є безпідставними пояснення представника позивача про те, що під час перевірки інспектори відповідача могли перевірити їх наявність на електронному носії, оскільки під час перевірки на вимогу представника контролюючого органу саме на платника покладається обов"язок надати документ в підтвердження наявності тої чи іншої обставини, що є предметом перевірки, незалежно від його форми. З огляду на вказане, податкове повідомлення-рішення № НОМЕР_2 від 03.08.2015 року в цій частини належить залишити без змін.
Окрім цього, суб'єкти господарювання, які здійснюють розрахункові операції в готівковій та/або безготівковій формі при продажу товарів (наданні послуг) у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг, мають своєчасно та в повній мірі оприбутковувати усю готівку, що надходить до кас, та щоденно, тобто кожного робочого дня по закінченні робочої зміни, але не пізніше 24 години цього ж дня, друкувати на реєстраторі розрахункових операцій фіскальні звітні чеки і забезпечити їх зберігання в книзі обліку розрахункових операцій. Вказана правова позиція узгоджується з висновками Верховного Суду України, викладеними в постанові від 13 березня 2014 року у справі за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю виробничо-комерційної фірми «ЛІА» ЛТД до Державної податкової інспекції в Станично-Луганському районі Луганської області, третя особа - Державна податкова інспекція в м. Лисичанську Луганської області, про скасування рішень про застосування штрафних (фінансових) санкцій (а.с.140-143).
Таким чином, позивачем несвоєчасно оприбутковано готівку в касі підприємства, а саме оприбукування готівкової виручки згідно фіскального звітного чека Z-звіту № 0249 від 27.08.2014 року на суму 25054,33 грн. згідно розділу 2 КОРО № 3000027376р/2 відбулася після початку наступного календарного дня - 28.08.2014 року.
Щодо пояснень позивача про неврахування відповідачем факту збою програмного забезпечення РРО, що мало місце перед закриттям зміни № 249, і перешкодило вчасно скинути та роздрукувати Z-звіт по касі № 2, то суд зазначає, що довідка про збій на сервері від 28.08.2014 року (а.с.55) та запис в КОРО, с. 28, про перевищення зміни з технічних причин (а.с.152) не є належними та допустимими доказами згідно вимог Порядку реєстрації та ведення розрахункових книжок, книг обліку розрахункових операцій, оскільки реальний час здійснення вказаних записів встановити неможливо, а в розділі 4 «Облік ремонтів, робіт з технічного обслуговування і перевірок конструкції та програмного забезпечення РРО» відсутні записи сервісної організації ТОВ «Сервіс-НС» як це передбачено вимогами розділу 4 пункту 11 згаданого Порядку, в підтвердження факту на який посилається позивач (а.с. 154). Таким чином, суд дійшов висновку, що вищевказані доводи позивача є необґрунтованими, а тому відсутні правові підстави для скасування податкового повідомлення-рішення № НОМЕР_1 від 15.05.2015 року.
Таким чином, з огляду на вищенаведене, адміністративний позов належить частково задовольнити: визнати протиправним та скасувати податкове повідомлення-рішення Державної податкової інспекції у місті Івано-Франківську Головного управління Державної фіскальної служби в Івано-Франківській області № НОМЕР_2 від 03.08.2015 року в частині застосування до ТОВ "Геомакс-Ресурс" штрафної (фінансової) санкції (штрафу) в розмірі 340 гривень, а в задоволенні решти позову відмовити.
Щодо розподілу судових витрат між сторонами, то суд дійшов такого висновку.
Відповідно до частини 3 статті 94 Кодексу адміністративного судочинства України, якщо адміністративний позов задоволено частково, судові витрати, здійснені позивачем, присуджуються йому відповідно до задоволених вимог, а відповідачу - відповідно до тієї частини вимог, у задоволенні яких позивачеві відмовлено.
Згідно з частиною 3 статті 4 ОСОБА_3 України «Про судовий збір» від 08.07.2011 № 3674-VI в редакції, чинній на момент звернення до суду з цим позовом, тобто виникнення процесуальних правовідночин, під час подання адміністративного позову майнового характеру сплачується 10 відсотків розміру ставки судового збору. Решта суми судового збору стягується з позивача або відповідача пропорційно до задоволеної чи відхиленої частини вимоги. Тобто вказаною нормою закону позивачу фактично до дня прийняття судового рішення надавалася відстрочка у сплаті решти 90% ставки судового збору за подання позову майнового характеру. З огляду на вказане, суд вважає, що незважаючи на іншу редакцію статті 4 ОСОБА_3 України «Про судовий збір» на час прийняття судового рішення, суд при вирішенні питання про розподіл судових витрат, повинен достягнути з позивача решту суми судового збору з врахуванням частки задоволених позовних вимог.
Згідно платіжного доручення № НОМЕР_4 від 17.08.2015 року позивачем сплачено за подання цього позову до суду судовий збір в розмірі 487,20 грн., тобто 10% від масимальної ставки судового збору за подання позову майнового характеру.
Судом встановлено, що повна сума судового збору, виходячи із суми штрафних санкцій, передбачених податковими повідомленнями-рішеннями, які оскаржені в позовній заяві, становила 4872 грн. Однак враховуючи, що після подання заяви про зміну предмету позову від 03.11.2015 року зменшився розмір майнових вимог, то така повна ставка судового збору становить 2522,43 грн., а 10% від неї - 252,24 грн. Таким чином, позивачем здійснено переплату в сумі 234,96 грн. (487,20 грн. - 252,24 грн). Отже, виходячи пропорційно з частки задоволених позовних вимог, з позивача належить достягнути 2028,42 грн. судового збору (з розрахунку: 2522,43 грн. - 252,24 грн. - 234,96 грн. - 6,81 грн. (частка задоволених вимог).
Керуючись статтями 158-163, 167 Кодексу адміністративного судочинства України, суд,-
Позов задовольнити частково.
Визнати протиправним та скасувати податкове повідомлення-рішення Державної податкової інспекції у місті Івано-Франківську Головного управління Державної фіскальної служби в Івано-Франківській області № НОМЕР_2 від 03.08.2015 року в частині застосування до Товариства з обмеженою відповідальністю "Геомакс-Ресурс" штрафної (фінансової) санкції (штрафу) в розмірі 340 (триста сорок) гривень.
В задоволенні решти позову відмовити.
Стягнути з Товариства з обмеженою відповідальністю "Геомакс-Ресурс" (ідентифікаційний код 38555592, місцезнаходження: 76019, місто Івано-Франківськ, вулиця Галицька, будинок 67, офіс 504) в дохід держаного бюджету України 2028 (дві тисячі двадцять вісім) гривень 42 копійки судового збору.
Постанова може бути оскаржена в апеляційному порядку. Відповідно до статті 186 Кодексу адміністративного судочинства України, апеляційна скарга на постанову суду першої інстанції подається протягом десяти днів з дня отримання копії постанови.
Апеляційна скарга подається до Львівського апеляційного адміністративного суду через Івано-Франківський окружний адміністративний суд.
Постанова набирає законної сили в порядку та строки, встановлені статтею 254 Кодексу адміністративного судочинства України.
Суддя: /підпис/ ОСОБА_4
Постанова складена в повному обсязі 16.11.2015 року.