"18" листопада 2015 р.
Справа № 916/4642/15
Суддя Малярчук І.А. розглянувши матеріали позовної заяви вх.№4884/15 Департаменту комунальної власності Одеської міської ради
до відповідача: Колективного підприємства „Костянтин”
про виселення
Визнав подані матеріали достатніми для прийняття позовної заяви до розгляду.
Керуючись ст.ст.64, 65 Господарського процесуального кодексу України, суд, -
1. Порушити провадження у справі і прийняти позовну заяву до розгляду.
2. Справу призначити до розгляду в засіданні суду на „01” грудня 2015р. о 11год.20хв.
3. Засідання відбудеться у приміщенні господарського суду в залі №11; тел./0482/307-976.
4. Зобов'язати сторони:
позивача надати: оригінали доданих до позову документів; Положення про Департамент; пояснення щодо підстав непоновлення договору на наступний період;
відповідача надати: відзив на позов у порядку ст. 59 ГПК України; установчі документи; оригінали та належним чином засвідчені копії договору №8063 від 03.04.2007р., додаткових погоджень та додаткового договору до нього.
5. Явка представників сторін обов'язкова.
6.До уваги сторін: відповідно до ч.4 ст.22 ГПК України до початку розгляду господарським судом справи по суті позивач має право змінити предмет або підставу позову шляхом подання письмової заяви; відповідач має право визнати позов повністю або частково, а також має право до початку розгляду господарським судом справи по суті подати зустрічний позов (ч.5 ст.22 ГПК України).
7.Відповідно до ч.1 ст.4-5 ГПК України ухвала суду є актом здійснення правосуддя та є обов'язковою до виконання на усій території України. Сторони несуть відповідальність за ухилення від вчинення дій, покладених на них господарським судом відповідно до п.5 ст.83 ГПК України.
Суддя І.А. Малярчук