Справа № 446/1547/15-п
Провадження № 3/446/308/15
03.08.2015 року м. Кам'янка-Бузька
Суддя Кам'янка-Бузького районного суду Львівської області Костюк У. І. розглянувши матеріали, які надійшли від відділу ГУ ДСНСУ у Львівській області Кам»янка-Бузького районного відділуавління Держтехногенбезпеки у Львівській області про притягнення до адміністративної відповідальності
ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, заступника директора ПП «Зернопромтрейд», проживаючого за адресою: ІНФОРМАЦІЯ_2,
за вчинення правопорушення, передбаченого ч.1 ст.188-16 Кодексу України про адміністративні правопорушення,
заступник директора ПП “Зернопромтрейд” ОСОБА_1 не виконав пункти припису №170 від 26.06.2014 року, а саме: не проведено ідентифікацію небезпеки об»єкта підвищеної небезпеки; не розроблено встановленим порядком план локалізації та ліквідації аварійної ситуації (ПЛАС) на ПНО; на видному місці не вивішено інформаційно-довідковий куточок щодо дій персоналу об»єкта у разі виникнення надзвичайних ситуацій або інших нестандартних подій у побуті. Своїми діями ОСОБА_1 вчинив правопорушення, передбачене ч.1 ст.188-16 Кодексу України про адміністративні правопорушення.
Правопорушник на виклик до суду з”явився та визнав факт даного порушення.
Враховуючи обставини справи та особу правопорушника, вважаю, що йому слід призначити адміністративне стягнення у виді штрафу.
В силу дії п.5 ч.2 ст.4 Закону України «Про судовий збір» з правопорушника слід стягнути судовий збір в розмірі 0,03 розміру мінімальної заробітної плати.
Керуючись ст.ст.283,284 Кодексу України про адміністративні правопорушення,-
визнати ОСОБА_1 винним у вчиненні правопорушення, передбаченого ч.1 ст.188-16 Кодексу України про адміністративні правопорушення та накласти на нього адміністративне стягнення у виді штрафу в розмірі 10 неоподаткованих мінімумів доходів громадян 170 \сто сімдесят гривень в доход держави.
Стягнути з ОСОБА_1 в доход держави судовий збір в розмірі 36 грн.54 коп. згідно Закону України «Про судовий збір».
Постанова може бути оскаржена на протязі десяти днів з дня її винесення шляхом подання апеляційної скарги чи протесту прокурора до апеляційного суду Львівської області через Кам “янка-Бузький районний суд Львівської області.
Постанова вступає в законну силу після закінчення строку на її оскарження.
Суддя У.І.Костюк