Постанова від 14.04.2010 по справі 5-12/10

Справа № 5-12/10

Провадження № -

ПОСТАНОВА

іменем України

14 квітня 2010 року м. Рогатин

Рогатинський районний суд в складі головуючого судці Поглод О.В.,секретаря Боянівської Г.М..З участю прокурора Романовського І.О., розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в м. Рогатині подання про відміну примусових заходів медичного характеру .-

ВСТАНОВИВ:

Головний лікар ОПЛ №2 с. Підмихайлівці Рогатинського району звернувся до суду з поданням про відміну примусових заходів медичного характеру відносно ОСОБА_1.

В судовому засіданні представник ОПЛ №2 подання головного лікаря підтримав та пояснив, що ОСОБА_1 проходить курс лікування в їх закладі, він лікує хворого з 2008 року, особа хворого перестала бути суспільно небезпечною.

Судом встановлено, що ухвалою Ківерцівського районного суду від 13 серпня 2008 року ОСОБА_1 було змінено примусові заходи медичного характеру з поміщеням в психіатричну лікарню із посиленим наглядом встановлені постановою Галицького районного суду Івано-Франківської області 02 липня 2001 року на примусові заходи медичного характеру з поміщенням в психіатричну лікарню із звичайним наглядом.

З акту комісійного психіатричного огляду ОСОБА_1 вбачається, що останній проходить курс лікування в ОПЛ№2 с. Підмихайлівці і на час огляду примусових заходів медичного характеру не потребує.

Згідно п.1ст.95 КК України продовження зміна або припинення застосування примусових заходів медичного характеру здійснюється судом за заявою представника психіатричного закладу, який надає особі таку психіатричну допомогу, до якої додається висновок лікарів-психіатрів, який обґрунтовує необхідність припинення застосування таких примусових заходів.

Керуючись ст.95 КК україни,ст.17 ЗУ «Про психіатричну допомогу», суд, -

ПОСТАНОВИВ :

Клопотання задоволити. Змінені ухвалою Ківецівського районного суду Волинської області примусові заходи медичного характеру ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця та жителя ІНФОРМАЦІЯ_2 відмінити, хворого госпіталізувати в ОПЛ №2 с.Підмихайлівці на загальних підставах.

Ухвала може бути оскаржена до Кримінальної палати Івано-Франківського апеляційного суду на протязі 7 діб з дня її оголошення через Рогатинський районний суд шляхом подачі апеляції.

Г оловуюча:

Попередній документ
53384445
Наступний документ
53384447
Інформація про рішення:
№ рішення: 53384446
№ справи: 5-12/10
Дата рішення: 14.04.2010
Дата публікації: 17.11.2015
Форма документу: Постанова
Форма судочинства: Кримінальне
Суд: Рогатинський районний суд Івано-Франківської області
Категорія справи:
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Розглянуто (09.02.2010)
Результат розгляду: подання, заяву, клопотання задоволено, у тому числі частково
Дата надходження: 11.01.2010
Учасники справи:
головуючий суддя:
БАЧУН ОЛЕКСАНДР ІГОРОВИЧ
особа, стосовно якої розглядається подання, клопотання, заява:
Ситник Сергій Олегович