Ухвала від 13.10.2015 по справі 808/3066/15

ЗАПОРІЗЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
УХВАЛА

ПРО ЗАЛИШЕННЯ ПОЗОВНОЇ ЗАЯВИ ОСОБА_1

13 жовтня 2015 року Справа № 808/3066/15 м.Запоріжжя

Запорізький окружний адміністративний суд у складі колегії суддів: головуючого судді Нестеренко Л.О., суддів: Прасова О.О., Прудивуса О.В., при секретарі судового засідання Бабаченко В.С., розглянувши у відкритому судовому засіданні матеріали адміністративної справи за позовною заявою ОСОБА_2 до Фонду державного майна України про визнання незаконним та скасування наказу від 09.04.2015 №530, та визнання незаконними дій,

ВСТАНОВИВ:

08.06.2015 ОСОБА_2 (далі - позивач) звернувся до Запорізького окружного адміністративного суду із позовною заявою до Фонду державного майна України (далі - відповідач), в якій просив визнати незаконним та скасувати наказ відповідача №530 від 09.04.2015 «Про проведення конкурсного відбору претендентів на заміщення вакантної посади голови правління ПАТ «Азовські мастила і оливи» та визнати незаконними дії відповідача щодо проведення конкурсного відбору претендентів на заміщення вакантної посади голови правління ПАТ «Азовські мастила і оливи» після відкриття процедури ліквідації ПАТ «АЗМОЛ».

Ухвалою суду від 09.06.2015 відкрито провадження в адміністративній справі №808/3066/15, закінчено підготовче провадження та призначений судовий розгляд на 30.06.2015.

Позивач у судові засідання 30.06.2015 та 29.09.2015 не з'явився, про причини неявки суду не повідомив, про дату та час судового засідання, яке було призначене на 30.06.2015, був повідомлений належним чином, про що свідчить рекомендоване повідомлення про вручення ухвали про відкриття провадження у справі та судової повістки. На адресу суду повернулись ухвала про зупинення провадження у справі та судова повістка, які були надіслані на адресу позивача:вул.Шаумяна, буд.2, м.Бердянськ, Запорізька область, 71101 з відміткою поштового відділення зв'язку: «за закінченням терміну зберігання».

Відповідно до п.3 ч.4 ст.33 КАС України у разі ненадання особами, які беруть участь у справі, інформації щодо їх поштової адреси судовий виклик або судове повідомлення надсилаються фізичним особам, які не мають статусу підприємців, - за адресою їх місця проживання чи місця перебування, зареєстрованою у встановленому законом порядку.

За приписами ч.11 ст.35 КАС України у разі повернення поштового відправлення із повісткою, яка не вручена адресату з незалежних від суду причин, вважається, що така повістка вручена належним чином.

З наведеної норми КАС України, суд вважає, що повістка про виклик у судове засідання, призначене на 13.10.2015 вручена позивачу належним чином.

Згідно з ч.1 ст.41 КАС України фіксування судового засідання за допомогою звукозаписувального технічного засобу не здійснюється.

Представник відповідача у судове засідання не з'явився, направив суду клопотання про залишення позовної заяви без розгляду в зв'язку з повторною неявкою у судове засідання позивача.

Відповідно до п.4 ч.1 ст.155 КАС України суд своєю ухвалою залишає позовну заяву без розгляду, якщо позивач повторно не прибув у судове засідання без поважних причин, якщо від нього не надійшло заяви про розгляд справи за його відсутності.

Враховуючи повторну неявку позивача без поважних причин та відсутність заяви про розгляд справи за його відсутності, суд вважає за необхідне залишити позовну заяву без розгляду.

Відповідно до ч.3 ст.155 КАС України, особа, позовна заява якої залишена без розгляду, після усунення підстав, з яких заява була залишена без розгляду, має право звернутися до адміністративного суду в загальному порядку.

Керуючись п.4 ч.1 ст.155, ст.160, 165 КАС України, суд

УХВАЛИВ:

Адміністративний позов ОСОБА_2 до Фонду державного майна України про визнання незаконним та скасування наказу від 09.04.2015 № 530, та визнання незаконними дій, - залишити без розгляду.

Копію ухвали направити особам, які беруть участь у справі.

Ухвала набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги, якщо вона не була подана у встановлені строки. У разі подання апеляційної скарги судове рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті апеляційного провадження або набрання законної сили рішенням за наслідками апеляційного провадження.

Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку до Дніпропетровського апеляційного адміністративного суду через Запорізький окружний адміністративний суд шляхом подачі в 5-денний строк з дня проголошення ухвали (якщо ухвалу було постановлено без виклику особи, яка її оскаржує, то в 5-денний строк з дня отримання цією особою копії ухвали) апеляційної скарги, з подачею її копії відповідно до кількості осіб, які беруть участь у справі.

Копія апеляційної скарги одночасно надсилається особою, яка її подає, до суду апеляційної інстанції.

Головуючий суддя Л.О. Нестеренко

Суддя О.О. Прасов

Суддя О.В. Прудивус

Попередній документ
53323275
Наступний документ
53323277
Інформація про рішення:
№ рішення: 53323276
№ справи: 808/3066/15
Дата рішення: 13.10.2015
Дата публікації: 13.11.2015
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Адміністративне
Суд: Запорізький окружний адміністративний суд
Категорія справи: Адміністративні справи (до 01.01.2019); Справи зі спорів з приводу забезпечення реалізації конституційних прав особи, а також реалізації статусу депутата представницького органу влади, організації діяльності цих органів, зокрема зі спорів щодо: