про відкриття провадження в адміністративній справі
та призначення справи до судового розгляду
18 вересня 2015 року № 810/3514/15
Суддя Київського окружного адміністративного суду Терлецька О.О., розглянувши в м. Києві позовну заяву Управління Пенсійного фонду України в м. Фастові та Фастівському районі Київської області до Сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю "Дідівщина" про стягнення заборгованості з відшкодування витрат на виплату та доставку пенсій,
До ОСОБА_1 окружного адміністративного суду звернулось Управління Пенсійного фонду України в м. Фастові та Фастівському районі Київської області з позовом до Сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю "Дідівщина" про стягнення заборгованості з відшкодування витрат на виплату та доставку пенсій у розмірі 1000,17 грн.
Вказану позовну заяву було залишено без руху ухвалою ОСОБА_1 окружного адміністративного суду від 11 серпня 2015 року та встановлено строк для усунення недоліків вказаних в останній.
28серпня 2015 року Управління Пенсійного фонду України в м. Фастові та Фастівському районі Київської області, шляхом поштового зв'язку, подало до суду заяву, якою виконало вимоги ухвали суду від 11.08.2015.
Спір виник із публічно-правових відносин та відповідно до статей 3, 4 та 17 Кодексу адміністративного судочинства України належить до юрисдикції адміністративних судів і підлягає розгляду в порядку адміністративного судочинства.
Даний позов підсудний ОСОБА_1 окружному адміністративному суду та поданий з додержанням вимог статей 104 - 106 Кодексу адміністративного судочинства України, перешкоди для відкриття провадження в адміністративній справі, що передбачені статтями 108 - 109 Кодексу адміністративного судочинства України, відсутні.
При підготовці справи до судового розгляду суд проводить підготовчі дії, визначені статтею 110 Кодексу адміністративного судочинства України, зокрема, приймає рішення про витребування документів та інших матеріалів, вживає заходи щодо невідкладного розгляду і вирішення справи, вирішує інші питання, що необхідні для повного та об'єктивного розгляду справи.
Визнавши подані матеріали достатніми для прийняття позовної заяви до розгляду та відкриття провадження у справі, керуючись статтями 11, 22, 106, 107, 110, 160, 165 Кодексу адміністративного судочинства України, суд
1. Відкрити провадження в адміністративній справі. Справа розглядатиметься одноособово суддею Терлецькою О.О. .
2. Запропонувати відповідачу у строк до 21 жовтня 2015 року подати суду письмові заперечення проти позову та докази на їх підтвердження.
3. Закінчити підготовче провадження.
4. Призначити справу до судового розгляду на 21 жовтня 2015 року о 09:10 год.
Судове засідання відбуватиметься в приміщенні ОСОБА_1 окружного адміністративного суду (адреса: м. Київ, бульвар Лесі Українки, 26, 2-й під'їзд, 10-й поверх).
5. Викликати для участі в судовому засіданні сторони (їх представників).
6. Копію ухвали суду разом із інформацією про їхні процесуальні права та обов'язки надіслати особам, які беруть участь у справі.
7. Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя Терлецька О.О.