Ухвала від 26.01.2015 по справі 653/3538/14-ц

Справа №: 653/3538/14-ц

Провадження № 2/653/172/15

УХВАЛА

іменем України

26.01.2015

Генічеський райсуд Херсонської області в складі

головуючого судді Хоменко В.Г.

при секретарі Разумній А.В.

розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Генічеську матеріали цивільної справи за позовом публічного акціонерного товариства комерційний банк «Приватбанк» до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості за кредитним договором, -

ВСТАНОВИВ:

Заочним рішенням Генічеського райсуду від 15.01.2015 року позовні вимоги ПАТ КБ «Приватбанк» задоволені в повному обсязі.

У тексті зазначеного рішенні, суд помилково вказав прізвище, ім'я та по-батькові відповідачки «Зарапін Олександр Олександрович», що не відповідає наявним матеріалам справи, а саме копії паспорту громадянки України серії ЕЕ №760977, виданого 25.11.1986р. Генічеським РВ УМВС України в Херсонській області на ім'я ОСОБА_1, згідно якого прізвище, ім'я та по-батькові відповідачки «Зарапіна Олександра Олександрівна», в зв'язку з чим зазначену описку в рішенні суду слід виправити, замінивши в його тексті прізвище, ім'я та по-батькові «Зарапін Олександр Олександрович» на «Зарапіна Олександра Олександрівна».

Відповідно до ч.1 ст. 219 ЦПК України, суд може з власної ініціативи або за заявою осіб, які беруть участь у справі виправити допущені в судовому рішенні описки чи арифметичні помилки.

Сторони, належним чином повідомлені про час і дату засідання, не з'явилися до суду. Їх неявка не перешкоджає розгляду питання про внесення виправлень.

Керуючись ст. 219 ЦПК України, -

УХВАЛИВ:

Виправити описку в заочному рішенні Генічеського районного суду від 15.01.2015 року у справі за позовом публічного акціонерного товариства комерційний банк «Приватбанк» до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості за кредитним договором, виключивши в його тексті прізвище, ім'я та по-батькові «Зарапін Олександр Олександрович», та вважати правильним прізвище, ім'я та по-батькові відповідачки «Зарапіна Олександра Олександрівна».

Ухвала може бути оскаржена до Херсонського апеляційного суду через Генічеський районний суд шляхом подачі апеляційної скарги в строк 5 днів з дня її проголошення.

Суддя Генічеського районного суду ОСОБА_2

Попередній документ
53229142
Наступний документ
53229147
Інформація про рішення:
№ рішення: 53229144
№ справи: 653/3538/14-ц
Дата рішення: 26.01.2015
Дата публікації: 11.11.2015
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Цивільне
Суд: Генічеський районний суд Херсонської області
Категорія справи: Цивільні справи (до 01.01.2019); Позовне провадження; Спори, що виникають із договорів; Спори, що виникають із договорів позики, кредиту, банківського вкладу