Справа 361/6567/15-а
Суддя доповідач Костюк Л.О.
03 листопада 2015 року м. Київ
Суддя Київського апеляційного адміністративного суду Костюк Л.О., перевіривши матеріали апеляційної скарги ОСОБА_1 на ухвалу Броварського міськрайонного суду Київської області від 11 вересня 2015 р. та на ухвалу Броварського міськрайонного суду Київської області від 05 жовтня 2015 р. у справі за адміністративним позовом ОСОБА_1 до Зазимської сільської ради Броварського району Київської області про визнання протиправним рішення ради, -
Ухвалою Броварського міськрайонного суду Київської області від 11 вересня 2015 року позовну заяву залишено без руху. Ухвалою Броварського міськрайонного суду Київської області від 05 жовтня 2015 року позовну заяву повернуто позивачу.
На зазначені ухвали суду позивачем подано апеляційну скаргу.
Позивач у своїй апеляційній скарзі просить скасувати ухвалу Броварського міськрайонного суду Київської області від 11 вересня 2015 року та ухвалу Броварського міськрайонного суду Київської області від 05 жовтня 2015 року.
Перевіривши апеляційну скаргу, вважаю, що вона не може бути прийнята до апеляційного провадження та підлягає залишенню без руху, виходячи з наступного.
Згідно ч. 6 ст. 187 КАС України до апеляційної скарги додається документ про сплату судового збору.
Позивачем в порушення зазначених вимог законодавства не додано до апеляційної скарги документ про сплату судового збору відповідно до Закону України «Про судовий збір» в редакції від 01.09.2015 року, та у відповідності до суми мінімальної заробітної плати станом на 01.01.2015 року.
Відповідно до п.п. 2 п. 3 ч. 2 ст. 4 Закону України «Про судовий збір», за подання до адміністративного суду апеляційної і касаційної скарг на ухвалу суду, заяви про приєднання до апеляційної чи касаційної скарги на ухвалу суду ставка судового збору становить 1 розмір мінімальної заробітної плати (1218, 00 грн.).
У зв'язку з оскарженням позивачем двох ухвал, судовий збір стягується по кожній ухвалі окремо. Таким чином, загальна сума до сплати при подачі апеляційної скарги становить - 2436 грн.
Згідно з ч. 3 ст. 189 КАС України до апеляційної скарги, яка не оформлена відповідно до вимог, встановлених статтею 187 Кодексу, застосовуються правила статті 108 Кодексу, згідно з якими апеляційна скарга залишається без руху.
Керуючись ст.ст. 186, 187, 189 КАС України, -
Апеляційну скаргу ОСОБА_1 на ухвалу Броварського міськрайонного суду Київської області від 11 вересня 2015 р. та на ухвалу Броварського міськрайонного суду Київської області від 05 жовтня 2015 р. у справі за адміністративним позовом ОСОБА_1 до Зазимської сільської ради Броварського району Київської області про визнання протиправним рішення ради, - залишити без руху.
Надати ОСОБА_1 строк тривалістю п'ять днів з моменту отримання копії даної ухвали, протягом якого він має звернутися до Київського апеляційного адміністративного суду та надати документ про сплату судового збору.
У разі неподання документу про сплату судового збору у зазначений вище строк апеляційна скарга буде повернута особі, що її подала.
Ухвала набирає законної сили через п?ять днів після направлення її копій особам, які беруть участь у справі, та може бути оскаржена протягом двадцяти днів шляхом подачі касаційної скарги безпосередньо до Вищого адміністративного суду України.
Суддя Костюк Л.О.