Постанова від 28.07.2009 по справі 3-300

Справа № 3-300

2009 року

ПОСТАНОВА

28 липня 2009 року суддя Чорнухинського районного суду Полтавської області Шейко П.П. розглянувши матеріали, які надійшли від відділення ДАІ по обслуговуванню Чорнухинського району та автомобільно-технічної інспекції підпорядкованої ГУМВС України в Полтавській області про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, жителя с. Загребелля Чорнухинського району Полтавської області, працюючого слюсарем в ПП «Олімп»,

за ст. 130 ч. 1 Кодексу України про адміністративні правопорушення,-

встановив:

14 липня 2009 року о 20 год. 00 хв. в с. Вороньки Чорнухинського району, громадянин ОСОБА_1 керував моторолером HONDA в стані алкогольного сп'яніння.

ОСОБА_1 в судовому засіданні вину визнав і пояснив, що дійсно після вживання спиртних напоїв керував моторолером.

Враховуючи характер скоєного правопорушення, те що ОСОБА_1 керував моторолером в стані алкогольного сп'яніння, працездатний, вважаю за необхідне піддати його адміністративному стягненню у вигляді громадських робіт.

Керуючись ст. 130 ч. 1 Кодексу України про адміністративні правопорушення,-

постановив:

Піддати ОСОБА_1 адміністративному стягненню у вигляді громадських робіт на строк 40 годин.

Постанова може бути оскаржена до Полтавського Апеляційного суду в 10 - денний строк з моменту її винесення.

Попередній документ
5315017
Наступний документ
5315019
Інформація про рішення:
№ рішення: 5315018
№ справи: 3-300
Дата рішення: 28.07.2009
Дата публікації: 22.06.2010
Форма документу: Постанова
Форма судочинства: Адмінправопорушення
Суд: Чорнухинський районний суд Полтавської області
Категорія справи:
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Призначено до судового розгляду (13.05.2011)
Дата надходження: 28.03.2011
Предмет позову: не виконання припису ДАІ
Учасники справи:
головуючий суддя:
ПАВЛІНЧУК СЕРГІЙ СТЕПАНОВИЧ
суддя-доповідач:
ПАВЛІНЧУК СЕРГІЙ СТЕПАНОВИЧ
правопорушник:
Гусан Борис Феодосійович