Ухвала від 05.12.2014 по справі 757/35879/14-к

печерський районний суд міста києва

справа № 757/35879/14-к

УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

05 грудня 2014 року

слідчий суддя Печерського районного суду м. Києва:ОСОБА_1 ,

при секретарі:ОСОБА_2 ,

за участю:

слідчого:ОСОБА_3 ,

розглянувши у судовому засіданні в залі суду в м. Києві клопотання Слідчого слідчої групи Генеральної прокуратури України - старшого слідчого слідчого відділу прокуратури міста Києва юриста 2 класу ОСОБА_3 про тимчасовий доступ до речей та документів в межах кримінального провадження, внесеного до Єдиного реєстру досудових розслідувань 08.05.2014 року за № 42014000000000368, за ознаками складу кримінального правопорушення, передбаченого ч. 5 ст. 191 КК України, -

ВСТАНОВИВ:

Слідчий слідчої групи Генеральної прокуратури України - старший слідчий слідчого відділу прокуратури міста Києва юрист 2 класу ОСОБА_3 (далі - слідчий) за погодженням з Процесуальним керівником старшим прокурором Першого відділу процесуального керівництва у кримінальних провадженнях слідчого центрального апарату Генеральної прокуратури України радником юстиції ОСОБА_4 , звернувся до слідчого судді з клопотанням про надання тимчасового доступу до речей і документів щодо встановлення «зеленого» тарифу підприємствам: ПрАТ « ІНФОРМАЦІЯ_1 » (код ЄДРПОУ НОМЕР_1 , АДРЕСА_1 ); ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_2 » (код ЄДРПОУ НОМЕР_2 , АДРЕСА_2 ); ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_3 » (код ЄДРПОУ НОМЕР_3 , АДРЕСА_2 ); ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_4 » (код ЄДРПОУ НОМЕР_4 , АДРЕСА_3 ); ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_4 » (код ЄДРПОУ НОМЕР_4 , АДРЕСА_4 ); ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_5 » (код ЄДРПОУ НОМЕР_5 , АДРЕСА_5 ); ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_5 » (код ЄДРПОУ НОМЕР_6 , АДРЕСА_5 ); ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_6 » (код ЄДРПОУ НОМЕР_7 , АДРЕСА_6 ); ПрАТ « ІНФОРМАЦІЯ_7 » (код ЄДРПОУ НОМЕР_8 , АДРЕСА_6 ); ПрАТ « ІНФОРМАЦІЯ_8 » (код ЄДРПОУ НОМЕР_9 , АДРЕСА_7 ) з можливістю їх вилучення, що знаходяться у володінні ІНФОРМАЦІЯ_9 (ЄДРПОУ НОМЕР_10 ) (далі - особа у володінні якої знаходяться речі і документи).

В обґрунтування вказаного клопотання слідчий зазначає, що Управлінням з розслідування особливо важливих справ Генеральної прокуратури України проводиться досудове розслідування кримінального провадження внесеного до Єдиного реєстру досудових розслідувань за № 42014000000000368 від 08.05.2014 року, за фактом вчинення колишнім Першим віце-прем'єр-міністром України ОСОБА_5 шляхом зловживання службовим становищем заволодіння державним майном в особливо великому розмірі за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 5 ст. 191 КК України, під час якого для встановлення важливих обставин у кримінальному провадженні виникла необхідність в одержані доступу до речей і документів щодо встановлення «зеленого» тарифу підприємствам: ПрАТ « ІНФОРМАЦІЯ_1 » (код ЄДРПОУ НОМЕР_1 , АДРЕСА_1 ); ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_2 » (код ЄДРПОУ НОМЕР_2 , АДРЕСА_2 ); ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_3 » (код ЄДРПОУ НОМЕР_3 , АДРЕСА_2 ); ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_4 » (код ЄДРПОУ НОМЕР_4 , АДРЕСА_3 ); ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_4 » (код ЄДРПОУ НОМЕР_4 , АДРЕСА_4 ); ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_5 » (код ЄДРПОУ НОМЕР_5 , АДРЕСА_5 ); ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_5 » (код ЄДРПОУ НОМЕР_6 , АДРЕСА_5 ); ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_6 » (код ЄДРПОУ НОМЕР_7 , АДРЕСА_6 ); ПрАТ « ІНФОРМАЦІЯ_7 » (код ЄДРПОУ НОМЕР_8 , АДРЕСА_6 ); ПрАТ « ІНФОРМАЦІЯ_8 » (код ЄДРПОУ НОМЕР_9 , АДРЕСА_7 ) з можливістю їх вилучення, що знаходяться у володінні ІНФОРМАЦІЯ_9 (ЄДРПОУ НОМЕР_10 ).

Крім того, слідчий в клопотанні зазначає, що оскільки є достатні підстави вважати, що існує реальна загроза зміни або знищення оригіналів документів, доступ до яких він просить надати, клопотання про тимчасовий доступ до речей та документів слід розглядати без виклику представника ІНФОРМАЦІЯ_9 (ЄДРПОУ НОМЕР_10 ).

Проаналізувавши клопотання слідчого про розгляд клопотання за відсутності особи, у володінні якої знаходяться речі і документи, та матеріали клопотання про тимчасовий доступ до речей та документів, слідчий суддя визнав за можливе проводити розгляд клопотання без виклику представника особи, у володінні якої знаходяться речі і документи, згідно ч. 2 ст. 163 КПК України, з огляду на наявність достатніх підстав вважати, що існує реальна загроза зміни або знищення таких речей.

Згідно ч. 1 ст. 107 КПК України, фіксація під час розгляду клопотання слідчим суддею за допомогою технічних засобів не здійснювалась.

В судовому засіданні слідчий підтримав клопотання про тимчасовий доступ до речей та документів з викладених у ньому підстав та просив його задовольнити.

Вислухавши пояснення слідчого, дослідивши клопотання та додані до нього матеріали, слідчий суддя дійшов висновку, що клопотання підлягає задоволенню, зважаючи на наступне.

Слідчим суддею встановлено, що Управлінням з розслідування особливо важливих справ Генеральної прокуратури України проводиться досудове розслідування кримінального провадження внесеного до Єдиного реєстру досудових розслідувань за № 42014000000000368 від 08.05.2014 року, за фактом вчинення колишнім Першим віце-прем'єр-міністром України ОСОБА_5 шляхом зловживання службовим становищем заволодіння державним майном в особливо великому розмірі за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 5 ст. 191 КК України, під час якого встановлено, що у 2007 році відбулася приватизація державного відкритого акціонерного товариства « ІНФОРМАЦІЯ_10 » (місто Запоріжжя) в подальшому реорганізованого у ПрАТ « ІНФОРМАЦІЯ_10 » код ЄДРПОУ НОМЕР_11 , в результаті чого його власником стало товариство з обмеженою відповідальністю « ІНФОРМАЦІЯ_11 », яке отримало у власність 99% статутного капіталу товариства.

09.10.2008 року ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_11 » продало 74,99% статутного капіталу ВАТ « ІНФОРМАЦІЯ_10 » австрійській компанії « ІНФОРМАЦІЯ_12 », засновником якої на той час була австрійська компанія « ІНФОРМАЦІЯ_13 ». В свою чергу, засновником австрійської компанії « ІНФОРМАЦІЯ_13 » була австрійська компанія « ІНФОРМАЦІЯ_14 ».

Єдиними акціонерами австрійської компанії « ІНФОРМАЦІЯ_14 » є ОСОБА_5 та ОСОБА_6 .

В подальшому, у жовтні 2008 року засновником та директором « ІНФОРМАЦІЯ_12 » став Кавех Ертефаи, який є зятем рідного брата ОСОБА_5 - ОСОБА_6 . В цей же період компанія « ІНФОРМАЦІЯ_12 » змінила назву на « ІНФОРМАЦІЯ_15 ».

Окрім цього, компанія « ІНФОРМАЦІЯ_15 » є засновником ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_16 », що зареєстровано у м. Києві, основним напрямком діяльності вказаних компаній є питання пов'язані з розробкою і виробництвом продуктів на базі сонячних технологій, планування, фінансування і реалізація проектів в області сонячної енергетики.

Впродовж 2010-2013 років компанією « ІНФОРМАЦІЯ_15 » спільно із ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_16 » реалізовано ряд проектів з будівництва сонячних електростанцій на території АР Крим, Одеської та Миколаївської областей, що належать: ПрАТ « ІНФОРМАЦІЯ_1 »; ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_2 »; ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_3 »; ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_4 »; ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_4 »; ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_5 »; ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_5 »; ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_6 »; ПрАТ « ІНФОРМАЦІЯ_7 »; ПрАТ « ІНФОРМАЦІЯ_8 »; ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_17 »; ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_17 »; ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_17 »; ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_17 »; ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_17 »; ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_18 »; ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_19 »; ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_20 »; ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_21 »; ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_22 »; ПрАТ « ІНФОРМАЦІЯ_23 » (раніше ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_23 »); ПрАТ « ІНФОРМАЦІЯ_24 »; ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_25 »; ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_26 »; ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_27 ».

Зокрема « ІНФОРМАЦІЯ_15 » було співзасновником ряду товариств, що є власниками сонячних електростанцій розташованих у Миколаївській та Одеській областях, а саме: ПрАТ « ІНФОРМАЦІЯ_8 » код ЄДРПОУ НОМЕР_9 , ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_4 » код ЄДРПОУ НОМЕР_4 , ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_4 » код ЄДРПОУ НОМЕР_12 ; ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_5 » код ЄДРПОУ НОМЕР_5 , ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_5 » код ЄДРПОУ НОМЕР_6 , ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_6 » код ЄДРПОУ НОМЕР_7 ( раніше ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_28 »), ПрАТ « ІНФОРМАЦІЯ_7 » код ЄДРПОУ НОМЕР_8 ( раніше ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_29 »), ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_3 » код ЄДРПОУ НОМЕР_3 , ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_2 » код ЄДРПОУ НОМЕР_2 , ПрАТ « ІНФОРМАЦІЯ_1 » код ЄДРПОУ НОМЕР_1 . Також згідно матеріалів провадження встановлено, що « ІНФОРМАЦІЯ_15 » володіло часткою ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_24 » (надалі реорганізованого у ПрАТ « ІНФОРМАЦІЯ_24 »), що розташоване і зареєстроване на території АР Крим і в подальшому продало її компанії « ІНФОРМАЦІЯ_30 ».

Крім цього, в якості співзасновника ПрАТ « ІНФОРМАЦІЯ_8 », ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_4 », ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_4 », ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_5 », ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_5 », ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_6 », ПрАТ « ІНФОРМАЦІЯ_7 », ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_3 », ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_2 » виступала « ІНФОРМАЦІЯ_31 » (Кіпр). В свою чергу « ІНФОРМАЦІЯ_31 » виступала в якості співзасновника у: ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_18 », ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_19 », ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_20 », ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_21 », ПрАТ « ІНФОРМАЦІЯ_23 » (раніше ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_23 »), що розташовані і зареєстровані на території АР Крим.

Також, розслідуванням встановлено, що співзасновниками ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_17 », ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_17 », ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_17 », ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_17 » та ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_17 », що є власниками сонячних електростанцій розташованих у АР Крим, є компанії « ІНФОРМАЦІЯ_32 » та « ІНФОРМАЦІЯ_33 ». « ІНФОРМАЦІЯ_32 » була дочірньою компанією « ІНФОРМАЦІЯ_33 », а основним акціонером останньої була одна з компаній, що входила до складу групи « ІНФОРМАЦІЯ_14 », власниками якої є Клюєви.

Крім цього, встановлено, що співзасновником ряду інших товариств, а саме: ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_22 », ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_25 », ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_34 », ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_26 », що є власниками сонячних електростанцій на території АР Крим, виступав ОСОБА_7 який був працівником ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_16 » та АТ « ІНФОРМАЦІЯ_35 », засновником останнього з яких є « ІНФОРМАЦІЯ_14 ».

Впродовж 2010-2014 років вищевказні товариства власники сонячних електичних станцій на підставі укладених із Державним підприємством « ІНФОРМАЦІЯ_36 » договорів отримували значні кошти за «зеленим тарифом» за вироблену ними електичну енергію з сонячного випромінення.

Також встановлено, що протягом 2010-2014 років ІНФОРМАЦІЯ_9 (далі НКРЕ) встановлювався «зелений» тариф підприємствам: ПрАТ « ІНФОРМАЦІЯ_1 », ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_2 », ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_3 », ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_4 », ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_4 », ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_5 », ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_5 », ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_6 », ПрАТ « ІНФОРМАЦІЯ_7 », ПрАТ « ІНФОРМАЦІЯ_8 ».

Відповідно до Указу Президента України від 27.08.2014 року № 693/2014 «Про ліквідацію ІНФОРМАЦІЯ_9 » Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики, ліквідовується, відтак, документи, які мають значення для кримінального провадження, можуть бути знищені.

Як визначено у ч. 3 та ч. 4 ст. 132 КПК України, застосування заходів забезпечення кримінального провадження не допускається, якщо слідчий, прокурор не доведе, що існує обґрунтована підозра щодо вчинення кримінального правопорушення такого ступеня тяжкості, що може бути підставою для застосування заходів забезпечення кримінального провадження; потреби досудового розслідування виправдовують такий ступінь втручання у права і свободи особи, про який ідеться в клопотанні слідчого, прокурора; може бути виконане завдання, для виконання якого слідчий, прокурор звертається із клопотанням. Для оцінки потреб досудового розслідування слідчий суддя або суд зобов'язаний врахувати можливість без застосованого заходу забезпечення кримінального провадження отримати речі і документи, які можуть бути використані під час судового розгляду для встановлення обставин у кримінальному провадженні.

Відповідно до ч. 1 ст. 160 КПК України, сторони кримінального провадження мають право звернутися до слідчого судді під час досудового розслідування чи суду під час судового провадження із клопотанням про тимчасовий доступ до речей і документів, за винятком зазначених у статті 161 цього Кодексу. Слідчий має право звернутися із зазначеним клопотанням за погодженням з прокурором.

Згідно ст. 159 КПК України, тимчасовий доступ до речей і документів полягає у наданні стороні кримінального провадження особою, у володінні якої знаходяться такі речі і документи, можливості ознайомитися з ними, зробити їх копії та, у разі прийняття відповідного рішення слідчим суддею, судом, вилучити їх (здійснити їх виїмку). Тимчасовий доступ до речей і документів здійснюється на підставі ухвали слідчого судді, суду.

Відповідно до ч. 5 ст. 163 КПК України, слідчий суддя, суд постановляє ухвалу про надання тимчасового доступу до речей і документів, якщо сторона кримінального провадження у своєму клопотанні доведе наявність достатніх підстав вважати, що ці речі або документи: перебувають або можуть перебувати у володінні відповідної фізичної або юридичної особи; самі по собі або в сукупності з іншими речами і документами кримінального провадження, у зв'язку з яким подається клопотання, мають суттєве значення для встановлення важливих обставин у кримінальному провадженні; не становлять собою або не включають речей і документів, які містять охоронювану законом таємницю.

Згідно ч. 8 ст. 163 КПК України, слідчий суддя, суд в ухвалі про надання тимчасового доступу до речей і документів може дати розпорядження про надання можливості вилучення речей і документів, якщо сторона кримінального провадження доведе наявність достатніх підстав вважати, що без такого вилучення існує реальна загроза зміни або знищення речей чи документів, або таке вилучення необхідне для досягнення мети отримання доступу до речей і документів.

Аналізуючи викладене, беручи до уваги, що документи щодо встановлення «зеленого» тарифу підприємствам: ПрАТ « ІНФОРМАЦІЯ_1 » (код ЄДРПОУ НОМЕР_1 , АДРЕСА_1 ); ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_2 » (код ЄДРПОУ НОМЕР_2 , АДРЕСА_2 ); ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_3 » (код ЄДРПОУ НОМЕР_3 , АДРЕСА_2 ); ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_4 » (код ЄДРПОУ НОМЕР_4 , АДРЕСА_3 ); ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_4 » (код ЄДРПОУ НОМЕР_4 , АДРЕСА_4 ); ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_5 » (код ЄДРПОУ НОМЕР_5 , АДРЕСА_5 ); ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_5 » (код ЄДРПОУ НОМЕР_6 , АДРЕСА_5 ); ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_6 » (код ЄДРПОУ НОМЕР_7 , АДРЕСА_6 ); ПрАТ « ІНФОРМАЦІЯ_7 » (код ЄДРПОУ НОМЕР_8 , АДРЕСА_6 ); ПрАТ « ІНФОРМАЦІЯ_8 » (код ЄДРПОУ НОМЕР_9 , АДРЕСА_7 ) мають значення для встановлення обставин у кримінальному провадженні, а саме, встановлення розміру ймовірної шкоди, завданої кримінальним правопорушенням, а також для перевірки підставності і правильності сплати на користь ПрАТ « ІНФОРМАЦІЯ_1 », ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_2 », ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_3 », ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_4 », ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_4 », ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_5 », ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_5 », ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_6 », ПрАТ « ІНФОРМАЦІЯ_7 », ПрАТ « ІНФОРМАЦІЯ_8 » коштів за вироблену електричну енергію з сонячного випромінювання, та перебувають у володінні ІНФОРМАЦІЯ_9 (ЄДРПОУ НОМЕР_10 ), зважаючи на те, що вказана інформація не є такою, доступ до якої заборонено та не становлять собою або не включають речей і документів, які містять охоронювану законом таємницю, слідчий суддя вважає, що клопотання про надання доступу до вказаних документів з наданням можливості їх вилучення є обґрунтованим та підлягає задоволенню.

Враховуючи викладене, керуючись ст.ст. 107, 132, 159, 160, 163, 164, 166, 309 Кримінального процесуального кодексу України, -

УХВАЛИВ:

Клопотання Слідчого слідчої групи Генеральної прокуратури України - старшого слідчого слідчого відділу прокуратури міста Києва юриста 2 класу ОСОБА_3 про тимчасовий доступ до речей та документів в межах кримінального провадження, внесеного до Єдиного реєстру досудових розслідувань 08.05.2014 року за № 42014000000000368, за ознаками складу кримінального правопорушення, передбаченого ч. 5 ст. 191 КК України, - задовольнити.

Надати Слідчому слідчої групи Генеральної прокуратури України - старшому слідчому слідчого відділу прокуратури міста Києва юристу 2 класу ОСОБА_3 дозвіл на тимчасовий доступ до речей та документів щодо встановлення «зеленого» тарифу підприємствам: ПрАТ « ІНФОРМАЦІЯ_1 » (код ЄДРПОУ НОМЕР_1 , АДРЕСА_1 ); ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_2 » (код ЄДРПОУ НОМЕР_2 , АДРЕСА_2 ); ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_3 » (код ЄДРПОУ НОМЕР_3 , АДРЕСА_2 ); ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_4 » (код ЄДРПОУ НОМЕР_4 , АДРЕСА_3 ); ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_4 » (код ЄДРПОУ НОМЕР_4 , АДРЕСА_4 ); ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_5 » (код ЄДРПОУ НОМЕР_5 , АДРЕСА_5 ); ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_5 » (код ЄДРПОУ НОМЕР_6 , АДРЕСА_5 ); ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_6 » (код ЄДРПОУ НОМЕР_7 , АДРЕСА_6 ); ПрАТ « ІНФОРМАЦІЯ_7 » (код ЄДРПОУ НОМЕР_8 , АДРЕСА_6 ); ПрАТ « ІНФОРМАЦІЯ_8 » (код ЄДРПОУ НОМЕР_9 , АДРЕСА_7 ) з наданням можливості їх вилучити, які перебувають у володінні ІНФОРМАЦІЯ_9 ((ЄДРПОУ НОМЕР_10 , АДРЕСА_8 ), а саме:

- постанов НКРЕ про встановлення суб'єктам господарювання «зелених» тарифів на електричну енергію;

- постанов НКРЕ про визначення відповідності розміру місцевої складової встановленому Законом України «Про електроенергетику» розміру;

- пояснювальних записок з детальною інформацією про суб'єкта господарювання (форма власності, установлена потужність та інші характеристики об'єкта електроенергетики);

- розрахунків собівартості виробництва електричної енергії на об'єкті електроенергетики з альтернативних джерел енергії;

- обгрунтування статей та елементів витрат собівартості виробництва електричної енегії на об'єкті електроенергетики з альтернативних джерел енергії (копії договорів на закупівлю товарів, робіт і послуг, довідку про чисельність персоналу, довідку про балансову вартість основних фондів із розбивкою за групами станом на дату подання заяви щодо встановлення «зеленого» тарифу суб'єкту господарювання);

- пояснювальних запискок до проектів будівництва об'єктів електроенергетики з викорстанням альтернативних джерел енергії;

- зареєстрованих декларацій про початок виконання будівельних робіт або дозволу на виконання будівельних робіт, виданих відповідно до вимог Порядку виконання будівельних робіт, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 13.04.2011 р. №466;

- технічних умов приєднання до електричних мереж електроустановки, яка виробляє електричну енергію з використанням альтернативних джерел енергії;

- зареєстрованих декларацій про готовність об'єкта (або черги будівництва електростанції (пускового комплексу)) до експлуатації або сертифіката, виданих відповідно до Порядку прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об'єктів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 13.11.2011 р. №461;

- кошторисних частин проектної документації будівництва об'єктів електроенергетики з використанням альтернативних джерел енергії;

- висновків експертних організацій стосовно фактичного рівня питомої ваги сировини, матеріалів, основних засобів, робіт та послуг українського походження у вартості будівництва цього об'єкта, отриманий відповідно до Порядку визначення питомої ваги, сировини, основних засобів, робіт та послуг українського походження у вартості будівництва об'єктів електроенергетики, що виробляють електричну енергію з використанням альтернативних джерел енергії, затвердженого постановою НКРЕ від 15.06.2012 р. №749.

- інших документів, що подавалися підприємствами для встановлення «зеленого» тарифу;

- інших документів, що готувалися НКРЕ для встановлення «зеленого» тарифу вказаним суб'єктам господарювання.

В разі відсутності вказаних документів надати протоколи виїмки, що підтверджують вилучення оригіналів документів. В разі відсутності будь-яких з вище перерахованих документів, зазначити письмово окремим листом про причину не надання документів.

Визначити строк дії ухвали тривалістю двадцять календарних днів, який обраховувати з дня постановлення ухвали слідчим суддею.

У разі невиконання ухвали про тимчасовий доступ до речей і документів слідчий суддя, суд за клопотанням сторони кримінального провадження, якій надано право на доступ до речей і документів на підставі ухвали, має право постановити ухвалу про дозвіл на проведення обшуку згідно з положеннями цього Кодексу з метою відшукання та вилучення зазначених речей і документів.

Ухвала оскарженню не підлягає. Заперечення на ухвалу можуть бути подані під час підготовчого провадження в суді.

Слідчий суддя ОСОБА_1

Підготовлено в 2 примірниках

Прим. 1 - справа № 757/35879/14-к

Прим. 2 - Слідчий слідчої групи Генеральної прокуратури України - старший слідчий слідчого відділу прокуратури міста Києва юрист 2 класу ОСОБА_3

Копія - Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики

05.12.2014 р.