Ухвала від 15.09.2011 по справі 5023/3827/11

ХАРКІВСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД
УХВАЛА

"15" вересня 2011 р. Справа № 5023/3827/11

Колегія суддів у складі:

головуючий суддя Сіверін В. І., суддя Бондаренко В.П., суддя Медуниця О.Є.

при секретарі Новіковій Ю.В.

за участю представників:

позивача - ОСОБА_1, ОСОБА_2, ОСОБА_3

відповідача - ОСОБА_4

розглянувши у відкритому судовому засіданні у приміщенні Харківського апеляційного господарського суду апеляційну скаргу позивача (вх. № 3365 Х/1-7) на рішення господарського суду Харківської області від 18.07.11 року у справі № 5023/3827/11

за позовом об'єднання співвласників багатоквартирного будинку "Садиба Чернишова", м. Харків,

до товариства з обмеженою відповідальністю"Агротрейд", м. Харків,

про зобов'язання вчинити певні дії,

встановила:

Позивач (об'єднання співвласників багатоквартирного будинку "Садиба Чернишова") звернувся до господарського суду Харківської області з позовом до відповідача (товариства з обмеженою відповідальністю "Агротрейд") про усунення недоліків в будівництві автопаркінгу: розширення в'їзду-виїзду з автопаркінгу; облаштування захисними решітками дренажних отворів; оздоблення аварійного пожежного виходу; встановлення теплолічильника; частковий ремонт (оздоблення) автопаркінгу; переоблаштування паркомісць №№ 20 і 21, розташованих в житловому будинку по вул.. Чернишевського, 50 м. Харкова, згідно з техдокументацією та документами БП. Вимоги обґрунтовано тим, що позивач виявив ряд недоліків і недоробок, які допущені забудовником - товариством з обмеженою відповідальністю "Агротрейд".

Рішенням господарського суду Харківської області від 18.07.2011р. у справі № 5023/3827/11 (суддя Присяжнюк О.О.) у задоволенні позову відмовлено.

Позивач не погоджується з цим рішенням господарського суду першої інстанції, вважає, що воно винесено з порушенням норм матеріального права. Подав до Харківського апеляційного господарського суду апеляційну скаргу, просить оскаржуване ним рішення місцевого господарського суду скасувати, прийняти нове рішення про задоволення позовних вимог у повному обсязі.

В судовому засіданні представники позивача та відповідача заявили усні клопотання про відкладення розгляду справи.

Враховуючи викладене та керуючись ст.ст. 77, 99, 101 Господарського процесуального кодексу України, колегія суддів Харківського апеляційного господарського суду

УХВАЛИЛА:

1. Клопотання позивача про відкладення розгляду справи задовольнити.

2. Клопотання відповідача про відкладення розгляду справи задовольнити.

3. Розгляд справи відкласти на 22.09.2011 року на 10:30 годину.

4. Судове засідання відбудеться у приміщенні Харківського апеляційного господарського суду за адресою: м. Харків, пр. Леніна, 5, 2й поверх, кімн. № 216.

Головуючий суддя Сіверін В. І.

Суддя Бондаренко В.П.

Суддя Медуниця О.Є.

Попередній документ
53066949
Наступний документ
53066951
Інформація про рішення:
№ рішення: 53066950
№ справи: 5023/3827/11
Дата рішення: 15.09.2011
Дата публікації: 06.11.2015
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Господарське
Суд: Харківський апеляційний господарський суд
Категорія справи: Господарські справи (до 01.01.2019); Інші позадоговірні немайнові спори; Спонукання виконати певні дії, що не випливають з договірних зобов’язань