Справа № 1421/6139/12р.
Провадження № 1/484/11/13р.
25.12.2013року суддя Первомайського міськрайонного суду Миколаївської області Шикеря І.А розглянувши заяву ОСОБА_1 від 17.11.2013 року про надання можливості ознайомлення з матеріалами кримінальної справи,-
Вироком Первомайського міськрайонного суду Миколаївської області від 11.11.2013 року ОСОБА_1В засуджено за скоєння злочину передбаченого ч. 3 ст. 185 КК України до позбавлення волі строком на 3 (три) роки. На підставі ст. 71 КК України, шляхом часткового приєднання невідбутої частини покарання, відповідно до вироку Первомайського міськрайонного суду Миколаївської області від 09 липня 2009 року, остаточно ОСОБА_1 призначено покарання у вигляді 4 (чотирьох) років 6 (шести) місяців позбавлення волі.
Вирок вступив в законну силу 27.11.2013 року.
ОСОБА_1В подав заяву до суду про його бажання ознайомитися з матеріалами кримінальної справи.
Відповідно до вимог ст.. 87 КВК України особи, засуджені до позбавлення волі, направляються для відбування покарання не пізніше десятиденного строку з дня набрання вироком законної сили або з дня надходження із суду розпорядження про виконання вироку, який набрав законної сили. Протягом цього строку засуджений має право на короткострокове побачення з близькими родичами. Порядок направлення засуджених до виправних і виховних колоній визначається нормативно-правовими
актами центрального органу виконавчої влади з питань виконання покарань.
Відповідно до вимог ст.. 90 КВК України У порядку, встановленому Кримінально-процесуальним кодексом України, засуджений при необхідності провадження слідчих дій у справі про злочин, вчинений іншою особою або цією ж особою, за який вона не була засуджена, чи у зв'язку з розглядом справи в суді може бути тимчасово залишений в слідчому ізоляторі або переведений з арештного дому, виправного центру дисциплінарного батальйону або колонії до слідчого ізолятора.
Керуючись, ст.ст. 87,90 КВК України,-
На час ознайомлення з матеріалами кримінальної справи ОСОБА_1 залишити в слідчому ізоляторі міста Кіровограда.
Постанова оскарженню не підлягає.