ун. № 2-7292/11
пр. № 2/2608/18594/11
Додаткове РІШЕННЯ
14 грудня 2012 року
Святошинський районний суд м.Києва в складі:
головуючої судді : Т.О. Величко
при секретарі: Н.В. Ткаченко
розглянувши у відкритому судовому засіданні в м.Києві заяву ОСОБА_1 про ухвалення ждолаткового рішення суду по цивільній справі за позовом ОСОБА_1 до ТОВ “Стиль-Блюз”про визнання власності на об”єкт інвестування
Рішенням Святошинського районного суду м. Києва від 22.11.2011 року позов позовом ОСОБА_1 до ТОВ “Стиль-Блюз”про визнання власності на об”єкт інвестування -задоволено.
Позивач у справі звернувся до суду із заявою про ухвалення додаткового рішення суду посилаючись на те, що стосовно позовної вимоги, з приводу якої подавали сторони пояснення, посилаючись на умови інвестиційного договору судом не вірно зазначено площу об»єкту інвестування з урахуванням технічного паспорта на приміщення, а тому просить суд ухвалити додаткове рішення суду.
Відповідно до ст.220 ЦПК України суд, що ухвалив рішення, може за заявою осіб, які беруть участь у справі, чи з власної ініціативи ухвалити додаткове рішення, якщо стосовно якої-небудь позовної вимоги, з приводу якої сторони подавали докази і давали пояснення, не ухвалено рішення.
В судове засідання позивач не з»вився подав заяву про розгляд справи за його відсутністю.
В судове засідання, належним чином повідомлений відповідач не з»явився.
Дослідивши матеріали справи, оцінюючи в сукупності зібрані по справі докази, суд вважає, що позов підлягає задоволенню виходячи з наступного.
Відповідно до п.2.7.умов Інвестиційного контракту №НИ-0894 від 01.11.2010 року після завершення будівництва об»єкту інвестування фактична кількість вимірних одиниць об»єкту інвестування визначається БТІ, але ці данні не мають наслідків щодо зміни розмиру інвестицій.
Згідно технічного паспорту БТІ уточнена площа нежитлових приміщень літера «А»№126,127,128 по булв.Кольцова,14-А, у м. Києві від 17.01.2012 року, а тому суд дійшов висновку про ухвалення додаткового рішення суду.
На підставі вищенаведеного, керуючись ст. 10, 11, 15, 57-60, 208-209, 212-218,220, 294 ЦПК України, Закону України “Про інвестиційну діяльність ” суд, -
Заяву задовольнити
Доповнити рішення Святошинського районного суду м. Києва від 22.11.2011 року по справі за позовом ОСОБА_1 до ТОВ “Стиль-Блюз”про визнання права власності на об”єкт інвестування у наступній редакції з урахуванням уточнення площі та нумерації об»єкта інвестування: визнати за ОСОБА_1 право власності на об”єкт інвестування нежитлові приміщення літера «А»№130 площею 228,1 кв.м., літера «А»№131 площею 137,0 кв.м, літера «А»№132 площею 109,6 кв.м, за адресою м. Київ булв.Кольцова,14-А.
Рішення може бути оскаржено до Апеляційного суду м. Києва через Святошинський районний суд, шляхом подачі апеляційної скарги протягом десяти днів з дня його проголошення, а у разі відсутності осіб, які брали участь у справі протягом десяти днів з часу отримання копії рішення суду.
Суддя: Т.О. Величко