Ухвала від 14.10.2010 по справі 2а-14406/10/2670

ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД міста КИЄВА

01025, м. Київ, вул. Десятинна, 4/6, тел. 278-43-43

УХВАЛА

про залишення позовної заяви без руху

м. Київ

14 жовтня 2010 року № 2а-14406/10/2670

Суддя Окружного адміністративного суду міста Києва Шелест С.Б., ознайомившись з позовною заявою та доданими до неї матеріалами

За позовом

Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку

до

ТОВ «Адміністратор пенсійного фонду Максстимул»

про

стягнення штрафу

ВСТАНОВИВ:

Державна комісія з цінних паперів та фондового ринку звернулась до суду з позовом про стягнення з відповідача штрафу в розмірі 2 000грн.

Відповідно до п. 3 ч. 1 ст. 106 КАС України у позовній заяві зазначається ім'я (найменування) відповідача, посада і місце служби посадової чи службової особи, поштова адреса, а також номер засобу зв'язку, адреса електронної пошти, якщо такі відомі.

У вступній та в прохальній частині позову зазначено не повне найменування організаційно -правової форми відповідача, в зв'язку з чим позивачу необхідно зазначити вірне повне найменування відповідача.

Відповідно до ч. 3 ст. 106 КАС України до позовної заяви додаються її копії та копії всіх документів, що приєднуються до неї, відповідно до кількості відповідачів і третіх осіб, крім випадків подання адміністративного позову суб'єктом владних повноважень. Суб'єкт владних повноважень при поданні адміністративного позову зобов'язаний додати до позовної заяви доказ надіслання відповідачу і третім особам копії позовної заяви та доданих до неї документів.

Поданий позов та додатки до нього не містить доказів надіслання адміністративного позову з додатками відповідачу.

Відповідно до ст. 108 Кодексу адміністративного судочинства України суддя, встановивши, що позовну заяву подано без додержання вимог, встановлених статтею 106 цього Кодексу, постановляє ухвалу про залишення позовної заяви без руху, у якій зазначаються недоліки позовної заяви, спосіб їх усунення і встановлюється строк, достатній для усунення недоліків.

Перелічені недоліки повинні бути усунені позивачем у строк до 25 жовтня 2010 року шляхом уточнення найменування відповідача та подання доказів направлення позову відповідачу.

На підставі вищенаведеного керуючись ст. ст. 106, 108, 165 Кодексу адміністративного судочинства України, суд

УХВАЛИВ:

залишити без руху позовну заяву Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку.

Встановити позивачу строк до 25 жовтня 2010 року

для усунення недоліків позовної заяви.

Дана ухвала набирає законної сили відповідно до ч. 1 ст. 254 КАС України.

Відповідно до ч. 3 ст. 186 КАС України апеляційна скарга на ухвалу суду першої інстанції подається протягом п'яти днів з дня проголошення ухвали. Якщо ухвалу було постановлено у письмовому провадженні або без виклику особи, яка її оскаржує, апеляційна скарга подається протягом п'яти днів з дня отримання копії ухвали.

Суддя Шелест С.Б.

Попередній документ
52813106
Наступний документ
52813109
Інформація про рішення:
№ рішення: 52813107
№ справи: 2а-14406/10/2670
Дата рішення: 14.10.2010
Дата публікації: 30.10.2015
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Адміністративне
Суд: Окружний адміністративний суд міста Києва
Категорія справи: