ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД міста КИЄВА
01025, м. Київ, вул. Десятинна, 4/6, тел. 278-43-43
про залишення позовної заяви без руху
м. Київ
07 грудня 2010 року № 2а-17350/10/2670
Суддя Окружного адміністративного суду міста Києва Винокуров К.С., ознайомившись з позовною заявою
за позовом
Прокурора Святошинського району міста Києва в інтересах держави в особі Управління Пенсійного фонду України в Святошинському районі м. Києва
до
Комунального підприємства "Ремонтно-експлуатаційна організація-6"
про
стягнення заборгованості в розмірі 380 512,35 грн.,
Прокурор Святошинського району м. Києва в інтересах держави в особі УПФ України в Святошинському районі м. Києва звернувся до суду з позовом про стягнення 380 512,35 грн. заборгованості по сплаті страхових внесків на обов'язкове державне пенсійне страхування.
Відповідно до ч. 4 ст. 106 Кодексу адміністративного судочинства України позовна заява підписується позивачем або його представником із зазначенням дати її підписання.
У позовній заяві відсутній підпис прокурора, що порушує вимоги ст. 106 КАС України.
Перелічені недоліки повинні бути усунені Позивачем у строк до 20 грудня 2010 року шляхом підписання позовної заяви від 25.11.2010.
Керуючись ст. 108 Кодексу адміністративного судочинства України, суддя Окружного адміністративного суду міста Києва, -
1.Залишити позовну заяву Прокурора Святошинського району міста Києва без руху.
2.Встановити позивачу строк до 20 грудня 2010 року для усунення недоліків позовної заяви.
3.Попередити позивача про наслідки недотримання вимог ухвали про залишення позовної заяви без руху, передбачені п. 1 ч.3 ст. 108 КАСУ.
Ухвала відповідно до ч. 1 ст. 254 КАС України набирає законної сили після закінчення строку подання заяви про апеляційне оскарження, встановленого цим Кодексом, якщо таку заяву не було подано.
Ухвала може бути оскаржена до суду апеляційної інстанції у порядку та строки встановлені ст.ст. 185-187 КАС України.
Суддя К.С. Винокуров