Ухвала від 16.08.2011 по справі 2а-11642/11/2670

ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД міста КИЄВА 01601, м.Київ, вул. Командарма Каменєва 8, корпус 1

УХВАЛА

про залишення позовної заяви без руху

м. Київ

16 серпня 2011 року № 2а-11642/11/2670

Суддя Окружного адміністративного суду міста Києва Григорович П.О., ознайомившись з позовною заявою

за позовом Товариство з обмеженою відповідальністю "Рада"

до Фонд соціального страхування з тимчасової втрати працездатності Київське міське відділення Лівобережна міжрайонна виконавча дирекція

про скасуваня рішення № 82 від 14.06.2011 року,

ВСТАНОВИВ:

Позивач звернувся до Окружного адміністративного суду м. Києва з позовом до Виконавчої дирекції Київського міського відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності про скасування рішення №82 від 14.06.2011р. про повернення коштів Фонду та застосування фінансових санкцій.

Кодексом адміністративного судочинства України (далі - КАС) встановлені вимоги щодо форми, змісту позовної заяви, порядку її подання. Дана заява подана з порушенням вимог Кодексу адміністративного судочинства України.

Згідно зі ст. 106 Кодексу адміністративного судочинства України у позовній заяві зазначаються: ) найменування адміністративного суду, до якого подається позовна заява; 2) ім'я (найменування) позивача, поштова адреса, а також номер засобу зв'язку, адреса електронної пошти, якщо такі є; 3) ім'я (найменування) відповідача, посада і місце служби посадової чи службової особи, поштова адреса, а також номер засобу зв'язку, адреса електронної пошти, якщо такі відомі; 4) зміст позовних вимог згідно з частиною третьою статті 105 цього Кодексу і виклад обставин, якими позивач обґрунтовує свої вимоги, а в разі подання позову до декількох відповідачів, - зміст позовних вимог щодо кожного з відповідачів; 5) у разі необхідності - клопотання про звільнення від сплати судового збору; про звільнення від оплати правової допомоги і забезпечення надання правової допомоги, якщо відповідний орган відмовив особі у забезпеченні правової допомоги; про призначення судової експертизи; про витребування доказів; про виклик свідків, заява про поновлення строку звернення до адміністративного суду тощо; 6) перелік документів та інших матеріалів, що додаються.

На підтвердження обставин, якими обґрунтовуються позовні вимоги, позивач зазначає докази, про які йому відомо і які можуть бути використані судом.

До позовної заяви додаються її копії та копії всіх документів, що приєднуються до неї, відповідно до кількості відповідачів і третіх осіб, крім випадків подання адміністративного позову суб'єктом владних повноважень. Суб'єкт владних повноважень при поданні адміністративного позову зобов'язаний додати до позовної заяви доказ надіслання відповідачу і третім особам копії позовної заяви та доданих до неї документів. До позовної заяви додається також документ про сплату судового збору, крім випадків, коли його не належить сплачувати. Позовна заява підписується позивачем або його представником із зазначенням дати її підписання. Якщо позовна заява подається представником, то у ній зазначаються ім'я представника, його поштова адреса, а також номер засобу зв'язку, адреса електронної пошти, якщо такі є. Одночасно з позовною заявою подається довіреність чи інший документ, що підтверджує повноваження представника.

Як встановлено судом, до позовної заяви не додано документів, які підтверджують сплату судового збору або клопотання про звільнення від сплати судового збору.

Водночас, зі змісту позовної заяви є не зрозумілою назва позивача, оскільки у вступній частині позовної заяви позивачем вказано Товариство з обмеженою відповідальністю «Рада 2», в той час як додані до позовної заяви матеріали містять посилання лише на Товариство з обмеженою відповідальністю «Рада».

Крім того, поданий до суду позов підписаний Генеральним директором ОСОБА_1, однак в матеріалах справи відсутні будь які докази призначення ОСОБА_1 Генеральним директором ТОВ «Рада», а також відсутній перелік повноважень його як директора товариства.

Окружний адміністративний суд м. Києва зазначає, що повноваження керівника підприємства, установи чи організації повинні бути підтверджені статутом, положенням чи іншим установчим документом юридичної особи або витягом з протоколу засідання повноваженого органу юридичної особи.

Відповідно до ч.1 ст. 108 КАСУ суддя, встановивши, що позовну заяву подано без додержання вимог, встановлених статтею 106 цього Кодексу, постановляє ухвалу про залишення позовної заяви без руху, у якій зазначаються недоліки позовної заяви, спосіб їх усунення і встановлюється строк, достатній для усунення недоліків.

Враховуючи зазначене, суд вважає за необхідне залишити позовну заяву без руху з наданням позивачу часу до 05.09.2011р. для усунення названих недоліків в адміністративному позові шляхом подання доповнення до позовної заяви через канцелярію суду (або надіслання поштою) з посиланням на реквізити даної ухвали.

На підставі вищенаведеного та керуючись ст.ст. 106, 108 Кодексу адміністративного судочинства України, Окружний адміністративний суд міста Києва,-

УХВАЛИВ:

1.Залишити позовну заяву Товариство з обмеженою відповідальністю "Рада" без руху .

2.Встановити позивачу строк до 05 вересня 2011 року для усунення недоліків позовної заяви.

3.Попередити позивача про наслідки недотримання вимог ухвали про залишення позовної заяви без руху, передбачені п. 1 ч.3 ст. 108 КАСУ.

Ухвала відповідно до ч. 1 ст. 254 КАС України набирає законної сили після закінчення строку подання заяви про апеляційне оскарження, встановленого цим Кодексом, якщо таку заяву не було подано.

Ухвала може бути оскаржена до суду апеляційної інстанції у порядку та строки встановлені ст.ст. 185-187 КАС України.

Суддя П.О. Григорович