Ухвала від 17.06.2011 по справі 2а-8586/11/2670

ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД міста КИЄВА 01014, м.Київ, вул. Командарма Каменєва 8, корпус 1

УХВАЛА

про залишення позовної заяви без руху

м. Київ

17 червня 2011 року № 2а-8586/11/2670

Суддя Окружного адміністративного суду міста Києва Григорович П.О., ознайомившись з позовною заявою

за позовом ОСОБА_1

до ОСОБА_2 регіонального розвитку та будівництва України

про визнання дій протиправними, зобов'язання вчинити дії,

ВСТАНОВИВ:

ОСОБА_1 звернулася до Окружного адміністративного суду м. Києва з позовом до ОСОБА_2 регіонального розвитку та будівництва України про визнання дій неправомірними та зобов'язання виплатити грошову допомогу у розмірі 10 місячних посадових окладів головного спеціаліста відділу законодавчого забезпечення реформ Департаменту місцевого самоврядування, міжрегіональної взаємодії та адміністративно-територіального устрою ОСОБА_2 регіонального розвитку та будівництва України в сумі 17 850 грн.

Кодексом адміністративного судочинства України (далі - КАС), зокрема ст. 106 КАС України, встановлені вимоги щодо форми, змісту позовної заяви, порядку її подання.

Відповідно до частини першої статті 107 Кодексу адміністративного судочинства України (далі - КАС України) суддя після одержання позовної заяви з'ясовує, зокрема, чи подано адміністративний позов у строк, встановлений законом (якщо подано заяву про поновлення цього строку, то чи є підстави для її задоволення) (пункт 5).

Дана заява подана з порушенням вимог Кодексу адміністративного судочинства України.

Позовні матеріали свідчать, що наказом ОСОБА_2 регіонального розвитку та будівництва України від 20.12.2010 р. №581 «ОС»ОСОБА_1 звільнено із займаної посади відповідно до пункту 1 статті 40 КЗпП України. ОСОБА_2 регіонального розвитку та будівництва України від 01.03.2011р. №15-30/159/0/7-11 ОСОБА_1 у виплаті грошової допомоги у розмірі 10 місячних посадових окладів відмовлено.

Відповідно до норм ст. 99 КАС України адміністративний позов може бути подано в межах строку звернення до адміністративного суду, встановленого цим Кодексом або іншими законами.

Для звернення до суду у справах щодо прийняття громадян на публічну службу, її проходження, звільнення з публічної служби встановлюється місячний строк.

До суду позивач звернувся 15 червня 2011 року, про що свідчить відмітка суду про одержання позовних матеріалів, проте клопотання про поновлення пропущеного строку позивачем подано не було, відтак питання про поновлення строку звернення до суду судом вирішено бути не може.

Відповідно до ч. 1 ст. 108 КАС України суддя, встановивши, що позовну заяву подано без додержання вимог, встановлених ст. 106 КАС України, постановляє ухвалу про залишення позовної заяви без руху.

Враховуючи зазначене, суд вважає за необхідне залишити позовну заяву ОСОБА_1 без руху з наданням позивачу часу до 04.07.2011р. для усунення названих недоліків в адміністративному позові шляхом подання доповнення до позовної заяви.

На підставі вищенаведеного та керуючись ст.ст. 106, 108 Кодексу адміністративного судочинства України суд,-

УХВАЛИВ:

1.Залишити позовну заяву ОСОБА_1 без руху .

2.Встановити позивачу строк до 04 липня 2011 року для усунення недоліків позовної заяви.

3.Попередити позивача про наслідки недотримання вимог ухвали про залишення позовної заяви без руху, передбачені п. 1 ч.3 ст. 108 КАСУ.

Ухвала відповідно до ч. 1 ст. 254 КАС України набирає законної сили після закінчення строку подання заяви про апеляційне оскарження, встановленого цим Кодексом, якщо таку заяву не було подано.

Ухвала може бути оскаржена до суду апеляційної інстанції у порядку та строки встановлені ст.ст. 185-187 КАС України.

Суддя П.О. Григорович