Україна
про відкриття скороченого провадження в адміністративній справі
05 травня 2011 р. Справа № 2а- 4939/11/2070
Суддя Харківського окружного адміністративного суду Білова О.В., розглянувши адміністративний позов Фонду загальнообов'язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття в особі робочого органу Харківського міського центру зайнятості до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості,-
Фонд загальнообов'язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття в особі робочого органу Харківського міського центру зайнятості звернувся до суду з адміністративним позовом до ОСОБА_1, в якому просить суд стягнути з відповідача, ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, яка мешкає за адресою - м. Харків, проспект Перемоги, б. 79, кв. 23 - 893 грн. (вісімсот дев'яносто три грн.) 87 коп. - вартість матеріального забезпечення на користь Фонду загальнообов'язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття в особі Харківського міського центру зайнятості.
Подана позовна заява відповідає вимогам ст. 106 КАС України, перешкод для відкриття провадження в адміністративній справі немає.
Виходячи з положень ст. 183-2 КАС України позовну заяву належить розглядати в порядку скороченого провадження.
За таких обставин, керуючись ст. 107, 183-2 Кодексу адміністративного судочинства України, суд,-
1. Відкрити скорочене провадження в адміністративній справі за адміністративним позовом Фонду загальнообов'язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття в особі робочого органу Харківського міського центру зайнятості до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості.
2. Запропонувати відповідачу в десятиденний строк з дня одержання копії ухвали про відкриття скороченого провадження та копій документів надати письмові заперечення проти позову та необхідні документи або заяву про визнання позову.
3. Роз'яснити відповідачу, що заперечення проти позову чи заява про визнання позову мають бути подані безпосередньо до канцелярії Харківського окружного адміністративного суду за адресою: вул. Сумська, 3"Б-6", м. Харків.
4. Роз'яснити відповідачу, що у разі неподання заперечень у десятиденний строк з дня отримання цієї ухвали, справа за вказаним позовом буде розглянута судом не пізніше трьох днів з дня закінчення вказаного вище десятиденного строку.
5. Адміністративна справа розглядатиметься суддею одноособово в порядку скороченого провадження.
6. Копії даної ухвали невідкладно направити відповідачу разом з копією позовної заяви та доданих до неї документів.
7. Роз'яснити відповідачу, що він має права і обов'язки, визначені ст.ст. 49, 51 Кодексу адміністративного судочинства України.
8. Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя Білова О.В.