Постанова від 21.10.2015 по справі 820/9042/15

Харківський окружний адміністративний суд

61004, м. Харків, вул. Мар'їнська, 18-Б-3, inbox@adm.hr.court.gov.ua

ПОСТАНОВА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

21 жовтня 2015 р. № 820/9042/15

Харківський окружний адміністративний суд у складі головуючого судді Мельникова Р.В., розглянувши в порядку скороченого провадження адміністративну справу за позовом Державної податкової інспекції у Дзержинському районі м. Харкова Головного управління ДФС у Харківській області до Товариства з обмеженою відповідальністю "Діалог-Транс" про припинення юридичної особи,

ВСТАНОВИВ:

Позивач звернувся до Харківського окружного адміністративного суду з позовом, у якому просить суд припинити юридичну особу - Товариство з обмеженою відповідальністю "Діалог-Транс" (код : 37998179).

На підставі вимог статті 1832 Кодексу адміністративного судочинства України справа розглядається в порядку скороченого провадження суддею одноособово, без проведення судового засідання та виклику осіб, які беруть участь у справі.

Копія ухвали про відкриття скороченого провадження надсилалась відповідачеві, 07.10.2015 року до суду повернувся конверт з поштовою відміткою "за закінченням терміну зберігання".

Таким чином, відповідач є належним чином повідомлений про наслідки неподання заперечень проти позову та необхідних документів або заяви про визнання позову до суду.

Суд, дослідивши матеріали справи, приходить до висновку про задоволення позову, виходячи з наступного.

Згідно довідки позивача від 18.08.2015 № 295-08/9/20-30-11-22, ТОВ "Діалог-Транс", ідентифікаційний код юридичної особи 37998179, перебуває на податковому обліку з 07.03.2012 за № 67725.

Відповідно до довідки позивача від 18.08.2015 № 289-16/9/20-30-11-02-22, ТОВ "Діалог-Транс" розрахункових рахунків не має.

Згідно довідки позивача від 18.08.2015, ТОВ "Діалог-Транс" заборгованості зі сплати податків, зборів та платежів не має.

Приписами абзацу 4 частини 2 статті 38 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців", підставою для постановлення судового рішення щодо припинення юридичної особи, що не пов'язано з банкрутством юридичної особи, є неподання протягом року органам доходів і зборів податкових декларацій, документів фінансової звітності відповідно до закону.

Відповідно до довідки позивача від 18.08.2015 № 249-7/9/20-30-11-02-24, ТОВ "Діалог-Транс" останню податкову звітність подало 06.06.2013 (податкова декларація з ПДВ за травень 2013 року.

Відповідно до підпункту 20.1.37 пункту 20.1. статті 20 Податкового кодексу України, контролюючі органи мають право звертатися до суду щодо припинення юридичної особи та припинення фізичною особою - підприємцем підприємницької діяльності та/або про визнання недійсними установчих (засновницьких) документів суб'єктів господарювання.

На підставі викладеного, керуючись статтями 41, 86, 159, 162, 1832 Кодексу адміністративного судочинства України,

ПОСТАНОВИВ:

Адміністративний позов Державної податкової інспекції у Дзержинському районі м. Харкова Головного управління ДФС у Харківській області до товариства з обмеженою відповідальністю "Діалог-Транс" про припинення юридичної особи - задовольнити повністю.

Припинити юридичну особу товариства з обмеженою відповідальністю "Діалог-Транс", ідентифікаційний код юридичної особи 37998179, адреса: 61145, м. Харків, вул. Космічна, буд. 21.

Копію постанови направити Державному реєстратору.

Постанова суду підлягає негайному виконанню.

Постанова набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги, якщо скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги постанова, якщо її не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті апеляційного провадження або набрання законної сили рішенням за наслідками апеляційного провадження.

Постанова може бути оскаржена в апеляційному порядку до Харківського апеляційного адміністративного суду через Харківський окружний адміністративний суд шляхом подачі апеляційної скарги протягом десяти днів з дня її проголошення. У разі застосування судом частини третьої статті 160 цього Кодексу, а також прийняття постанови у письмовому провадженні апеляційна скарга подається протягом десяти днів з дня отримання копії постанови.

Суддя Р.В. Мельников

Попередній документ
52620007
Наступний документ
52620009
Інформація про рішення:
№ рішення: 52620008
№ справи: 820/9042/15
Дата рішення: 21.10.2015
Дата публікації: 28.10.2015
Форма документу: Постанова
Форма судочинства: Адміністративне
Суд: Харківський окружний адміністративний суд
Категорія справи: Адміністративні справи (до 01.01.2019); Справи зі спорів з приводу реалізації податкової політики та за зверненнями податкових органів із деякими видами вимог, зокрема зі спорів щодо:; справи за зверненням податкових органів щодо; припинення юридичної особи (припинення підприємницької діяльності фізичної особи – підприємця)