Ухвала від 06.01.2011 по справі 2а-19427/10/2670

ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД міста КИЄВА 01025, м. Київ, вул. Десятинна, 4/6, тел. 278-43-43

УХВАЛА

про відкриття провадження в адміністративній справі

06 січня 2011 рокум. Київ№ 2а-19427/10/2670

Суддя Окружного адміністративного суду міста Києва Пісоцька О.В., перевіривши матеріали

позовної заявиОСОБА_1

до:Державного департаменту з усиновлення та захисту прав дітей, Подільської районної у м. Києві державної адміністрації, Служби у справах дітей Київської міської державної адміністрації

провизнання неправомірними дій та зобов'язання вчинити певні дії,

ВСТАНОВИЛА:

Оскільки позовна заява ОСОБА_1 до Державного департаменту з усиновлення та захисту прав дітей, Подільської районної у м. Києві державної адміністрації, Служби у справах дітей Київської міської державної адміністрації про визнання неправомірними дій та зобов'язання вчинити певні дії вимогам Кодексу адміністративного судочинства України, а додані матеріали є достатніми для відкриття провадження в адміністративній справі, керуючись статтями 104 - 107 Кодексу адміністративного судочинства України, суддя

УХВАЛИЛА:

1. Відкрити провадження в адміністративній справі за позовною заявою ОСОБА_1 до Державного департаменту з усиновлення та захисту прав дітей, Подільської районної у м. Києві державної адміністрації, Служби у справах дітей Київської міської державної адміністрації про визнання неправомірними дій та зобов'язання вчинити певні дії, яка буде розглядатися суддею Пісоцькою О.В.

2. Призначити проведення попереднього судового засідання на 27 січня 2011 року о 15:10 год., яке відбудеться в приміщенні Окружного адміністративного суду міста Києва за адресою: місто Київ, вул. Хрещатик, 10, 3-й поверх, зал судового засідання № 4.

3. В попереднє судове засідання викликати осіб, які беруть участь у справі. Явку повноважних представників сторін визнати обов'язковою.

4. Зобов'язати Позивача до суду надати:

- власне письмове підтвердження того, що у провадженні судів України або іншого органу, який в межах своєї компетенції вирішує спір, немає справи зі спору між тими ж сторонами, про той же предмет і з тих же підстав та немає рішення цих органів з такого спору;

- всі оригінали доданих до позовної заяви документів (для огляду) або письмові пояснення з зазначенням поважних причин їх відсутності.

5. Зобов'язати Відповідачів до суду надати:

- письмові пояснення/заперечення стосовно заявлених позовних вимог та докази на їх обґрунтування (оригінали -для огляду; належним чином засвідчені копії -до матеріалів справи), а також -всі матеріали, що були або мали бути взяті до уваги під час прийняття рішення, вчинення дій, з приводу яких подано позов;

- оригінали і належним чином засвідчені копії документів (нормативно-правових актів), які визначають зміст компетенції суб'єктів владних повноважень у спірних правовідносинах,

Ухвала суду є обов'язковою до виконання, набирає законної сили відповідно до статті 254 Кодексу адміністративного судочинства України та оскарженню не підлягає.

Суддя О.В. Пісоцька

Додаток на адресу відповідача: позовна заява з додатками на _________аркушах.

Інформація про процесуальні права і обов'язки осіб, які беруть участь у справі.

Відповідно до ст.49, 51 Кодексу адміністративного судочинства України особи, які беруть участь у справі, мають рівні процесуальні права і обов'язки. Особи, які беруть участь у справі, зобов'язані добросовісно користуватися належними їм процесуальними правами і неухильно виконувати процесуальні обов'язки. Особи, які беруть участь у справі, мають право: 1) знати про дату, час і місце судового розгляду справи, про всі судові рішення, які ухвалюються у справі та стосуються їхніх інтересів; 2) знайомитися з матеріалами справи; 3) заявляти клопотання і відводи; 4) давати усні та письмові пояснення, доводи та заперечення; 5) подавати докази, брати участь у дослідженні доказів; 6) висловлювати свою думку з питань, які виникають під час розгляду справи, задавати питання іншим особам, які беруть участь у справі, свідкам, експертам, спеціалістам, перекладачам; 7) подавати заперечення проти клопотань, доводів і міркувань інших осіб; 8) знайомитися з технічним записом та журналом судового засідання і подавати письмові зауваження до них; 9) робити із матеріалів справи виписки, знімати копії з матеріалів справи, одержувати копії судових рішень; 10) оскаржувати судові рішення у частині, що стосується їхніх інтересів; 11) користуватися іншими процесуальними правами, наданими їм цим Кодексом. Особи, які беруть участь у справі, можуть за власний рахунок додатково замовити та отримати в суді засвідчені копії документів і витяги з них.

Крім прав та обов'язків, визначених у статті 49 цього Кодексу, позивач має право змінити підставу або предмет адміністративного позову, збільшити або зменшити розмір позовних вимог або відмовитися від адміністративного позову в будь-який час до закінчення судового розгляду. Позивач має право відмовитися від адміністративного позову й у суді апеляційної чи касаційної інстанції до закінчення відповідно апеляційного чи касаційного розгляду.

Крім прав та обов'язків, визначених у статті 49 цього Кодексу, відповідач має право визнати адміністративний позов повністю або частково, подати заперечення проти адміністративного позову.

Сторони можуть досягнути примирення на будь-якій стадії адміністративного процесу, що є підставою для закриття провадження в адміністративній справі.

Суд не приймає відмови позивача від адміністративного позову, визнання адміністративного позову відповідачем і не визнає умов примирення сторін, якщо ці дії суперечать закону або порушують чиї-небудь права, свободи чи інтереси.