ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД міста КИЄВА 01025, м. Київ, вул. Десятинна, 4/6, тел. 278-43-43
про відкриття провадження в адміністративній справі
22 лютого 2010 року м. Київ№ 2а-1241/10/2670
Суддя Окружного адміністративного суду міста Києва Вєкуа Н.Г., розглянувши
позовну заяву Відкритого акціонерного товариства «Кредит ОСОБА_1»
до Відділу державної виконавчої служби Печерського районного управління
юстиції у м. Києві
про скасування постанови про відкриття виконавчого провадження, звільнення
майна з-під арешту та зобов'язання вчинити певні дії
Відкрите акціонерне товариство «Кредит ОСОБА_1»звернулося до суду з позовом про скасування постанови Відділу державної виконавчої служби Печерського районного управління юстиції у м. Києві про відкриття виконавчого провадження, звільнення майна з-під арешту та зобов'язання відповідача вчинити певні дії.
Ухвалою Окружного адміністративного суду м. Києва від 03.02.2010р. вказану позовну заяву було залишено без руху, надано позивачу строк для усунення недоліків до 16.02.2010р.
Відповідно до відмітки на конверті, 16.02.2010р. позивач направив до Окружного адміністративного суду м. Києва доповнення до позовної заяви.
Розглянувши доповнення ВАТ «Кредит ОСОБА_1»до позовної заяви та додатків до нього, суд приходить до висновку про достатність поданих документів для відкриття провадження в адміністративній справі.
Керуючись статтями 104-107, 160, 165 Кодексу адміністративного судочинства України, -
1. Відкрити провадження в адміністративній справі, яка буде розглядатися суддею Вєкуа Н.Г.,
2. Закінчити підготовче провадження та призначити справу до розгляду у судовому засіданні на 03 березня 2010 року о 13:30 год. Судове засідання відбудеться в приміщенні Окружного адміністративного суду міста Києва за адресою: м. Київ, вул. Десятинна, 4/6, зал судового засідання № 3.
3. Витребувати від Позивача:
- всі оригінали доданих до позовної заяви документів або письмові пояснення з зазначенням поважних причин їх відсутності;
- власне письмове підтвердження того, що у провадженні судів України або іншого органу, який в межах своєї компетенції вирішує спір, немає справи зі спору між тими ж сторонами, про той же предмет і з тих же підстав та немає рішення цих органів з такого спору.
4. Запропонувати Відповідачу подати суду письмові заперечення проти позову та всі докази на їх підтвердження, які наявні у Відповідача;
Суддя Н.Г. Вєкуа
Інформація про процесуальні права і обов'язки осіб, які беруть участь у справі.
Відповідно до ст.49, 51 Кодексу адміністративного судочинства України особи, які беруть участь у справі, мають рівні процесуальні права і обов'язки. Особи, які беруть участь у справі, зобов'язані добросовісно користуватися належними їм процесуальними правами і неухильно виконувати процесуальні обов'язки. Особи, які беруть участь у справі, мають право: 1) знати про дату, час і місце судового розгляду справи, про всі судові рішення, які ухвалюються у справі та стосуються їхніх інтересів; 2) знайомитися з матеріалами справи; 3) заявляти клопотання і відводи; 4) давати усні та письмові пояснення, доводи та заперечення; 5) подавати докази, брати участь у дослідженні доказів; 6) висловлювати свою думку з питань, які виникають під час розгляду справи, задавати питання іншим особам, які беруть участь у справі, свідкам, експертам, спеціалістам, перекладачам; 7) подавати заперечення проти клопотань, доводів і міркувань інших осіб; 8) знайомитися з технічним записом та журналом судового засідання і подавати письмові зауваження до них; 9) робити із матеріалів справи виписки, знімати копії з матеріалів справи, одержувати копії судових рішень; 10) оскаржувати судові рішення у частині, що стосується їхніх інтересів; 11) користуватися іншими процесуальними правами, наданими їм цим Кодексом. Особи, які беруть участь у справі, можуть за власний рахунок додатково замовити та отримати в суді засвідчені копії документів і витяги з них.
Крім прав та обов'язків, визначених у статті 49 цього Кодексу, позивач має право змінити підставу або предмет адміністративного позову, збільшити або зменшити розмір позовних вимог або відмовитися від адміністративного позову в будь-який час до закінчення судового розгляду. Позивач має право відмовитися від адміністративного позову й у суді апеляційної чи касаційної інстанції до закінчення відповідно апеляційного чи касаційного розгляду.
Крім прав та обов'язків, визначених у статті 49 цього Кодексу, відповідач має право визнати адміністративний позов повністю або частково, подати заперечення проти адміністративного позову.
Сторони можуть досягнути примирення на будь-якій стадії адміністративного процесу, що є підставою для закриття провадження в адміністративній справі.
Суд не приймає відмови позивача від адміністративного позову, визнання адміністративного позову відповідачем і не визнає умов примирення сторін, якщо ці дії суперечать закону або порушують чиї-небудь права, свободи чи інтереси.