Справа № 591/1709/15-ц
Провадження № 2/591/975/15
20 жовтня 2015 року м. Суми
Зарічний районний суд м. Суми в складі :
головуючого судді - Шершак М.І.,
за участю секретаря - Сотник К.Ю.,
розглянув у відкритому судовому засіданні справу за позовом ПАТ «ПриватБанк» до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості, -
Позивач звернувся до суду з вищезазначеним позовом.
Справа розглядається по суті, в ході розгляду справи від відповідача ОСОБА_1 надійшло клопотання про зупинення провадження по справі до розгляду цивільної справи за позовом ОСОБА_1 до ПАТ КБ «ПриватБанк» про захист прав споживачів та визнання кредитного договору недійсним. Представник позивача не заперечує проти зупинення провадження по справі.
Суд, заслухавши сторони, дослідивши матеріали справи, вважає за необхідне зупинити провадження у справі до розгляду цивільної справи за позовом ОСОБА_1 до ПАТ КБ «ПриватБанк» про захист прав споживачів та визнання кредитного договору недійсним ( провадження № 2/591/2136/15).
Керуючись ст. 201 ЦПК України суд, -
Зупинити провадження по справі за позовом ПАТ КБ «ПриватБанк» до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості до розгляду цивільної справи за позовом ОСОБА_1 до ПАТ КБ «ПриватБанк» про захист прав споживачів та визнання кредитного договору недійсним.
Ухвала суду може бути оскаржена до апеляційного суду Сумської області на протязі десяти днів з часу подання в п'ятиденний строк заяви про оскарження ухвали суду.
Суддя М.І. Шершак