Справа № 592/9391/15-п
Провадження № 3/592/1935/15
19 жовтня 2015 року м.Суми
Суддя Ковпаківського районного суду м. Суми Л. М. Труханова, розглянувши матеріали, які надійшли від СМВ УМВС України в Сумській області про притягнення до адміністративної відповідальності
ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця ІНФОРМАЦІЯ_2, не працюючого, зареєстрованого та мешкаючого за адресою: АДРЕСА_1,
за ст. 173 КУпАП,
29.09.2015 року до Ковпаківського райнного суду м. Суми надійшли матеріали про притягнення ОСОБА_1до адміністративної відповідальності за ст. 173 КпАП України.
Відповідно до п. 3.9. Інструкції з оформлення матеріалів про адміністративні правопорушення при складанні протоколу зазначаються: дата і місце його складення (число, місяць, рік, населений пункт, географічна точка); посада, спеціальне звання, прізвище, ім'я, по батькові посадової особи, яка склала протокол; відомості про особу, яка притягається до адміністративної відповідальності (зазначаються повністю (без скорочення) її прізвище, ім'я та по батькові; число, місяць і рік народження; місце народження; місце проживання; місце реєстрації; найменування підприємства, установи, організації, де працює (її посада) або навчається особа; документ, що посвідчує особу (серія, номер паспорта, дата видачі й назва ОВС, що його видав, або серія, номер іншого документа, що посвідчує особу, яка вчинила правопорушення (службове чи пенсійне посвідчення, студентський квиток), дата видачі й найменування підприємства, установи, організації, що його видали); відомості щодо притягнення особи до адміністративної відповідальності впродовж року (за наявності)); місце, час вчинення і суть адміністративного правопорушення (суть адміністративного правопорушення повинна точно відповідати ознакам складу адміністративного правопорушення, зазначеним у статті КУпАП, за якою складено протокол); частина відповідної статті та стаття КУпАП, згідно з якою передбачена адміністративна відповідальність за таке правопорушення; прізвища, місця проживання свідків і потерпілих, якщо вони є; пояснення особи, яка притягається до адміністративної відповідальності.
Згідно ст. 256 КУпАП у протоколі про адміністративне правопорушення зазначаються:
дата і місце його складення, посада, прізвище, ім'я, по батькові особи, яка склала протокол; відомості про особу, яка притягається до адміністративної відповідальності (у разі її виявлення); місце, час вчинення і суть адміністративного правопорушення; нормативний акт, який передбачає відповідальність за дане правопорушення; прізвища, адреси свідків і потерпілих, якщо вони є; пояснення особи, яка притягається до адміністративної відповідальності; інші відомості, необхідні для вирішення справи
Однак, протокол про адміністративне правопорушення складений з порушенням ст. 256 КУпАП.Так, у протоколі вказано, що ОСОБА_1 перебуваючи у громадському місці, а саме, в приміщенні магазину «ТНЦ» по вулиці Курській,105, виражався нецензурною лайкою, безпідставно чіплявся до громадян. Однак зі змісту протоколу та додатних матеріалів не зрозуміло порядок і спокій яких саме громадян порушив ОСОБА_1
Вказані вище обставини унеможливлюють повно та всебічно розглянути справу з метою встановлення вини, розміру та виду покарання.
Оскільки, усунути дані недоліки при розгляді справи не можливо, тому матеріали про вчинення адміністративного правопорушення ОСОБА_1 за ст.173 КУпАП підлягають поверненню до Сумського МВ УМВС України в Сумській області .
Керуючись ст. 256, 278 КУпАП, -
Матеріали про вчинення адміністративного правопорушення ОСОБА_1повернути Сумського МВ УМВС України в Сумській області на доопрацювання.
Постанова оскарженню не підлягає.
Суддя Л.М. Труханова