Провадження 2н/200/1161/15
Справа 200/21805/15-ц
про відкриття наказного провадження
15 жовтня 2015 року суддя Бабушкінського районного суду м.Дніпропетровська Татарчук Л.О., розглянувши заяву ОСОБА_1 про видачу судового наказу про стягнення нарахованої, але не виплаченої заробітної плати за квітень, травень, червень, липень 2015 року, невикористаної відпустки та вихідної допомоги за 2015 рік, з ПрАТ «ІнтерМікро Дельта, Інк.»,-
ОСОБА_1 звернувся до суду про видачу судового наказу про нарахованої, але не виплаченої заробітної плати за квітень, травень, червень, липень 2015 року, невикористаної відпустки та вихідної допомоги за 2015 рік, з ПрАТ «ІнтерМікро Дельта, Інк.», всього в розмірі 10 614 грн. 40 коп.
Розглянувши подані матеріали, приходжу до висновку про те, що вони оформлені у порядку, встановленому ст.98 ЦПК України, у зв'язку з чим вважаю за необхідне відкрити наказне провадження за даною заявою.
На підставі викладеного, керуючись ст.ст.97-100, 208 - 210 ЦПК України, -
Відкрити наказне провадження за заявою ОСОБА_1 до ПрАТ «ІнтерМікро Дельта, Інк.» про видачу судового наказу про стягнення нарахованої, але не виплаченої заробітної плати за квітень, травень, червень, липень 2015 року, невикористаної відпустки та вихідної допомоги за 2015 рік.
Суддя Л.О. Татарчук