Ухвала від 12.02.2013 по справі 758/1782/13-а

Справа № 758/1782/13-а

УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

12 лютого 2013 року суддя Подільського районного суду м.Києва Захарчук С. С. , розглянувши адміністративний позов ОСОБА_1 до Головного управління Пенсійного фонду України про зобов'язання вчинити дій, відшкодування моральної шкоди,

ВСТАНОВИВ:

ОСОБА_1 звернувся до суду з зазначеним вище позовом.

Відповідно до п. 4 ч. 1 ст. 106 КАС України у позовній заяві зазначаються зміст позовних вимог згідно з частинами четвертою і п'ятою статті 105 цього Кодексу і виклад обставин, якими позивач обґрунтовує свої вимоги, а в разі подання позову до декількох відповідачів, - зміст позовних вимог щодо кожного з відповідачів.

Згідно з ч. 4 ст. 105 КАС України адміністративний позов може містити вимоги про: 1) скасування або визнання нечинним рішення відповідача - суб'єкта владних повноважень повністю чи окремих його положень; 2) зобов'язання відповідача - суб'єкта владних повноважень прийняти рішення або вчинити певні дії; 3) зобов'язання відповідача - суб'єкта владних повноважень утриматися від вчинення певних дій; 4) стягнення з відповідача - суб'єкта владних повноважень коштів на відшкодування шкоди, завданої його незаконним рішенням, дією або бездіяльністю; 5) виконання зупиненої чи невчиненої дії; 6) встановлення наявності чи відсутності компетенції (повноважень) суб'єкта владних повноважень; 7) примусове відчуження земельної ділянки, інших об'єктів нерухомого майна, що на ній розміщені, з мотивів суспільної необхідності.

У порушення зазначених вимог закону у позовній заяві вимоги викладені без урахування ч. 4 ст. 105 КАС України та у ній не викладені обставини, якими позивач обґрунтовує вимоги щодо усунення недоліків при перерахунку раніше призначеної надбавки та стягнення заборгованості за її недоплату, не викладені обставини на обґрунтування позовних вимог про відшкодування моральної шкоди з зазначенням того, в чому полягає моральна шкода, якими діями чи бездіяльністю відповідача її заподіяно позивачеві та не обґрунтовано розмір моральної шкоди.

Відповідно до ч. 3 ст. 106 КАС України до позовної заяви додаються її копії та копії всіх документів, що приєднуються до неї, відповідно до кількості відповідачів і третіх осіб, крім випадків подання адміністративного позову суб'єктом владних повноважень.

У порушення зазначених вимог закону до позовної заяви не додано її копії та копії всіх документів, що приєднуються до неї, для відповідача.

Відповідно до ст. 108 КАС України, суддя, встановивши, що позовну заяву подано без додержання вимог, встановлених ст. 106 КАС України, постановляє ухвалу, про залишення позовної заяви без руху, у якій зазначаються підстави залишення заяви без руху, про що повідомляє позивача і надає йому строк для усунення недоліків.

На підставі вищенаведеного, керуючись ст. ст. 105, 106, 108 КАС України, -

УХВАЛИВ:

Адміністративний позов ОСОБА_1 до Головного управління Пенсійного фонду України про зобов'язання вчинити дій, відшкодування моральної шкоди залишити без руху та надати строк для усунення вказаних недоліків з викладенням позовної заяви у новій редакції у письмовій формі до 26 лютого 2013 року.

Роз'яснити позивачу, що у разі не усунення недоліків у вказаний в ухвалі строк, позовна заява буде вважатися неподаною та повернута.

Ухвала може бути оскаржена до Київського апеляційного адміністративного суду через Подільський районний суд м. Києва.

Апеляційна скарга на ухвалу суду першої інстанції подається протягом п'яти днів з дня проголошення ухвали. Якщо ухвалу було постановлено у письмовому провадженні або без виклику особи, яка її оскаржує, апеляційна скарга подається протягом п'яти днів з дня отримання копії ухвали.

СуддяС. С. Захарчук