24 липня 2013 р. Справа №804/7594/13-а
Дніпропетровський окружний адміністративний суд у складі:
головуючого судді - Юхно І.В.,
при секретарі - Фросіні С.Ю,
за участю:
представника позивача - ОСОБА_1
розглянувши у відкритому судовому засіданні в м.Дніпропетровську клопотання представника позивача про продовження дії ухвали про зупинення провадження по адміністративній справі за позовом Нікопольського міжрайонного прокурора Дніпропетровської області в інтересах держави, в особі Дніпропетровського територіального управління Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку у Дніпропетровській області до Відкритого акціонерного товариства «Нікопольський завод залізобетонних конструкцій» про стягнення штрафної санкції , -
Ухвалою Дніпропетровського окружного адміністративного суду від 21.06.2013 року було зупинено провадження по справі до 24.07.2013 року у зв'язку з необхідністю надання позивачем додаткових доказів.
В судовому засіданні представник позивача надав клопотання про продовження терміну дії ухвали від 21.06.2013 року.
Прокурор та відповідач в судове засідання не з'явились. Докази повідомлення про дату, час та місце судового засідання в матеріалах справи відсутні.
Відповідно до ч.1 ст. 102 КАС України пропущений з поважних причин процесуальний строк, встановлений законом, може бути поновлений, а процесуальний строк, встановлений судом, - продовжений судом за клопотанням особи, яка бере участь у справі.
На підставі вищевикладеного, суд вважає за необхідне продовжити строк, встановлений ухвалою суду від 21.06.2013 року.
Керуючись ст.ст. 11, 69, 71, 79, 102, 120, 156, 160, 165 Кодексу адміністративного судочинства України, суд, -
Продовжити строк встановлений ухвалою від 21.06.2013 у справі №804/7594/13-а за позовом Нікопольського міжрайонного прокурора Дніпропетровської області в інтересах держави, в особі Дніпропетровського територіального управління Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку у Дніпропетровській області до Відкритого акціонерного товариства «Нікопольський завод залізобетонних конструкцій» про стягнення штрафної санкції до 02.08.2013 року 10:00 год.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя ОСОБА_2