Ухвала від 31.03.2011 по справі 2а-4597/10/0670

ЖИТОМИРСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

10002, м.Житомир, майдан Путятинський, 3/65 тел.(0412) 48-16-02

УХВАЛА

"31" березня 2011 р. Справа № 2а-4597/10/0670

номер рядка статистичного звіту T

Суддя Житомирського апеляційного адміністративного суду Жизневська А.В., перевіривши апеляційну скаргу Державної судової адміністрації України на постанову Житомирського окружного адміністративного суду від "02" липня 2010 р. у справі № 2а-4597/10/0670 за позовом ОСОБА_1 до Державного казначейства України, Державної судової адміністрації України, апеляційного суду Житомирської області про визнання протиправною бездіяльність, стягнення недоотриманої заробітної плати в розмірі 137533,19 грн. та компенсації втрати часнити грошових доходів в розмірі 21138,68 грн. , -

ВСТАНОВИВ:

Ухвалою Київського апеляційного адміністративного суду від 02 березня 2011 року вказану справу передано для розгляду Житомирському апеляційному адміністративному суду.

Дана справа не може бути прийнята до провадження Житомирського апеляційного адміністративного суду з таких підстав.

Житомирський апеляційний адміністративний суд розпочав свою діяльність 19 січня 2011 року. Постанову у даній справі прийнято 02 липня 2010 року, апеляційну скаргу на зазначену постанову подано до початку діяльності апеляційного суду.

Крім того, за змістом оскаржуваної постанови - вона підлягає оскарженню до Київського апеляційного адміністративного суду, до територіальної юрисдикції якого відносився на момент постановлення рішення місцевий суд.

Тому справу слід вважати помилково направленою до Житомирського апеляційного адміністративного суду, без урахування дати початку його процесуальної діяльності.

Згідно із ч.2 ст.20 КАС України апеляційні адміністративні суди переглядають судові рішення місцевих адміністративних судів (місцевих загальних судів як адміністративних судів та окружних адміністративних судів), які знаходяться у межах їхньої територіальної юрисдикції, в апеляційному порядку як суди апеляційної інстанції.

Відповідно до вимог ч.2 ст.5 КАС України провадження в адміністративних справах здійснюється відповідно до закону, чинного на час вчинення окремої процесуальної дії, розгляду і вирішення справи.

Відповідно до ч.4 ст.6 КАС України ніхто не може бути позбавлений права на розгляд його справи в адміністративному суді, до підсудності якого вона віднесена цим Кодексом.

Некомпетентна передача справи, з порушенням положень ст. 22 КАС України, призводить до порушення прав особи, що звернулася до суду за їх захистом, та позбавляє її права на вчасний і справедливий апеляційний розгляд.

З огляду на наведене, дана справа підлягає поверненню за належністю до Київського апеляційного адміністративного суду

Керуючись ч.2 ст.5, ч.2 ст.20, ст.165 Кодексу адміністративного судочинства України,-

УХВАЛИВ:

Справу за апеляційною скаргою Державної судової адміністрації України на постанову Житомирського окружного адміністративного суду від "02" липня 2010 р. по справі № 2а-4597/10/0670 за позовом ОСОБА_1 до Державного казначейства України, Державної судової адміністрації України, апеляційного суду Житомирської області про визнання протиправною бездіяльність, стягнення недоотриманої заробітної плати в розмірі 137533,19 грн. та компенсації втрати часнити грошових доходів в розмірі 21138,68 грн. повернути до Київського апеляційного адміністративного суду для апеляційного її перегляду по суті як належному суду.

Ухвала є остаточною та касаційному оскарженню не підлягає.

Суддя А.В. Жизневська

Роздруковано та надіслано:

1- в справу

2 - позивачу ОСОБА_1 вул. 1-го Травня,24,м.Житомир,10008

3- відповідачу ОСОБА_2 казначейство України вул. Бастіонна, 6,Київ 14,01014