Ухвала від 09.10.2015 по справі 601/2073/15-ц

Справа № 601/2073/15-ц

Провадження № 6/601/62/2015

УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

09 жовтня 2015 року Кременецький районний суд Тернопільської області

в складі: головуючого судді Білосевич Г.С.,

при секретарі Васільєвій О.М.

розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в м. Кременець заяву державного виконавця відділу державної виконавчої служби Кременецького районного управління юстиції в Тернопільській області про встановлення способу і порядку виконання рішення, -

ВСТАНОВИВ:

Державний виконавець відділу ДВС Кременецького районного управління юстиції звернувся в суд із заявою про встановлення способу і порядку виконання ухвали від 29.01.2009 року Кременецького районного суду про затвердження мирової угоди по справі за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 ОСОБА_3, третя особа - ОСОБА_4 про визнання недійсним договору дарування, відшкодування витрат на утримання, збереження та здійснення поліпшення майна.

В судове засідання сторони не з'явились, хоча про час та місце слухання справи були повідомлені належним чином. Причини їх неявки суду невідомі

У відповідності до ст. 373 ЦПК України за наявності обставин, що утруднюють виконання рішення, за заявою державного виконавця або за заявою сторони суд, який видав виконавчий документ, у десятиденний строк розглядає питання про зміну чи встановлення способу і порядку виконання рішення в судовому засіданні з викликом сторін і у виняткових випадках може змінити чи встановити спосіб і порядок виконання рішення.

Дослідивши матеріали справи, суд вважає, що дану заяву слід повернути виконавцю на дооформлення, оскільки з представлених суду матеріалів заяви не зрозуміло, що повинен вирішити суд.

Виходячи з наведеного, керуючись ст. 373 ЦПК України, суд -

УХВАЛИВ:

Заяву державного виконавця відділу державної виконавчої служби Кременецького районного управління юстиції в Тернопільській області про встановлення способу і порядку виконання рішення повернути на дооформлення.

Головуючий:

Попередній документ
52171465
Наступний документ
52171467
Інформація про рішення:
№ рішення: 52171466
№ справи: 601/2073/15-ц
Дата рішення: 09.10.2015
Дата публікації: 19.10.2015
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Цивільне
Суд: Кременецький районний суд Тернопільської області
Категорія справи: