Ухвала від 31.01.2012 по справі 2а-98/10

ЛЬВІВСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

"31" січня 2012 р. № 31868/10

Львівський апеляційний адміністративний суд

у складі:

головуючого-судді Олендера І.Я.,

суддів Каралюса В.М., Улицького В.З.

з участю секретаря Корчинської О.І.,

розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Львові заяву Управління Пенсійного фонду України в м. Бориславі Львівської області про роз'яснення судового рішення - постанови Львівського апеляційного адміністративного суду від 23 серпня 2011 року в справі за адміністративним позовом ОСОБА_1 до Управління Пенсійного фонду України в м. Бориславі Львівської області про стягнення заборгованості, -

ВСТАНОВИВ:

Постановою Бориславського міського суду Львівської області від 16 лютого 2010 року позов задоволено частково. Визнано протиправною бездіяльність Управління Пенсійного фонду України в м. Бориславі Львівської області щодо ненарахування і невиплати позивачу підвищення до пенсії як дитині війни в розмірі 30% мінімальної пенсії за віком за період з 09.07.2007 року по 31.12.2007 року та за період з 22.05.2008 року по 31.12.2008 року відповідно до ст. 6 Закону України «Про соціальний захист дітей війни». Зобов'язано Управління Пенсійного фонду України в м. Бориславі Львівської області здійснити нарахування і виплату позивачу підвищення до пенсії, отриманої в період з 09.07.2007 року по 31.12.2007 року та в період з 22.05.2008 року по 31.12.2008 року в розмірі 30% мінімальної пенсії за віком, право на яке надане позивачу ст. 6 Закону України «Про соціальний захист дітей війни», з урахуванням проведених нарахувань. В решті позовних вимог відмовлено.

Постановою Львівського апеляційного адміністративного суду від 23 серпня 2011 року апеляційну скаргу Управління Пенсійного фонду України в м. Бориславі Львівської області задоволено частково; постанову Бориславського міського суду Львівської області від 16 лютого 2010 року в справі № 2-а-98/10 скасовано та прийнято нову, якою позов ОСОБА_1 задоволено частково; визнано бездіяльність Управління Пенсійного фонду України в м. Бориславі Львівської області щодо невиплати на користь ОСОБА_1 підвищення до пенсії у розмірі 30 % мінімальної пенсії за віком, передбаченої ст. 6 Закону України "Про соціальний захист дітей війни" починаючи з 22 травня 2008 року протиправною; зобов'язано Управління Пенсійного фонду України в м. Бориславі Львівської області провести нарахування та виплату на користь ОСОБА_1 підвищення до пенсії у розмірі 30 % мінімальної пенсії за віком, передбаченої ст. 6 Закону України "Про соціальний захист дітей війни" починаючи з 22 травня 2008 року з врахуванням ст. 28 Закону України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування» та виплачених сум; в задоволені решти позовних вимог відмовлено.

Управління Пенсійного фонду України в м. Бориславі Львівської області звернулось до апеляційного суду із заявою, в якій просить суд надати роз'яснення постанови, а саме роз'яснити на який період зобов'язано Управління Пенсійного фонду України в м. Бориславі Львівської області провести нарахування та виплату підвищення до пенсії у розмірі 30 % мінімальної пенсії за віком відповідно до ст. 6 Закону України «Про соціальний захист дітей війни» з врахуванням ст. 28 Закону України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування».

Заявник та відповідач, чи їх представники в судове засідання не явились, що не є перешкодою для розгляду заяви на підставі ч.3 ст.170 КАС України у їх відсутності. При цьому згідно ч.1 ст. 41 КАС України фіксування судового засідання за допомогою звукозаписувального технічного засобу не здійснюється.

Заслухавши доповідь судді-доповідача, перевіривши матеріали справи і доводи заяви про роз'яснення рішення, суд апеляційної інстанції не вбачає підстав для її задоволення.

Так, підстави подання та порядок розгляду заяви про роз'яснення судового рішення чітко врегульовані ст.170 КАС України.

Відповідно до ч.1 ст. 170 КАС України якщо судове рішення є незрозумілим, суд, який його ухвалив, за заявою осіб, які беруть участь у справі, або державного виконавця ухвалою роз'яснює своє рішення, не змінюючи при цьому його змісту.

Суд апеляційної інстанції вважає, що як мотивувальна так і резолютивна частина постанови Львівського апеляційного адміністративного суду від 23 серпня 2011 року є повністю зрозумілими.

За таких обставин суд апеляційної інстанції не погоджується з доводами заявника, що в свою чергу дає підстави вважати, що останнім не надано суду переконливих доказів того, що постанова Львівського апеляційного адміністративного суду від 23 серпня 2011 року в даній адміністративній справі є незрозумілою, її виконання є утрудненим чи неможливим, та є підстави для її роз'яснення.

Враховуючи наведене суд апеляційної інстанції вважає, що в задоволенні заяви Управління Пенсійного фонду України в м. Бориславі Львівської області про роз'яснення судового рішення слід відмовити.

Керуючись ст.ст. 41, 160, 170 КАС України, суд -

УХВАЛИВ:

Заяву Управління Пенсійного фонду України в м. Бориславі Львівської області про роз'яснення постанови Львівського апеляційного адміністративного суду від 23 серпня 2011 року в справі №31868/10/9104 (№2а-98/10/1301) - залишити без задоволення.

Ухвала набирає законної сили негайно після проголошення. На ухвалу апеляційного суду може бути подано касаційну скаргу безпосередньо до Вищого адміністративного суду України протягом 20-ти днів після набрання нею законної сили, а у разі складення ухвали в повному обсязі відповідно до ст.160 КАС України - з дня складення ухвали в повному обсязі.

Головуючий суддя : І.Я. Олендер

Судді: В.М. Каралюс

ОСОБА_2