м. Вінниця
17 вересня 2013 р. Справа № 802/3409/13-а
Суддя Вінницького окружного адміністративного суду Мультян Марина Бондівна, розглянувши матеріали справи за позовом Управління Пенсійного фонду України в м. Могилеві - Подільському та Могилів - Подільському районі Вінницької області до Публічного акціонерного товариства "Могилів-Подільський завод газового устаткування та приладів" про стягнення заборгованості
В провадженні Вінницького окружного адміністративного суду знаходиться адміністративна справа за позовом Управління Пенсійного фонду України в м. Могилеві - Подільському та Могилів - Подільському районі Вінницької області до Публічного акціонерного товариства "Могилів-Подільський завод газового устаткування та приладів" про стягнення заборгованості.
Постановою Вінницького окружного адміністративного суду від 19.08.2013 року вказаний позов задоволено, стягнуто з Публічного акціонерного товариства "Могилів-Подільський завод газового устаткування та приладів" на користь Управління Пенсійного фонду України в м.Могилів-Подільський та Могилів-Подільському районі Вінницької області 18098,49 грн. заборгованість по відшкодуванню сум фактичних витрат на виплату та доставку пільгових пенсій за Списком №1.
17.09.2013 року до Вінницького окружного адміністративного суду надійшла заява відповідача про відстрочення виконання судового рішення.
Відповідно до ч. 2 ст. 263 КАС України, суд розглядає питання про відстрочення або розстрочення виконання, зміну чи встановлення способу і порядку виконання судового рішення в десятиденний строк у судовому засіданні з повідомленням державного виконавця або сторони виконавчого провадження, що звернулися із поданням (заявою), та осіб, які беруть участь у справі, та у виняткових випадках може відстрочити або розстрочити виконання, змінити чи встановити спосіб і порядок виконання рішення.
З огляду на викладене, для розгляду заяви відповідача про відстрочення виконання постанови Вінницького окружного адміністративного суду від 19.08.2012 року у справі №802/3409/13-а слід призначити судове засідання та викликати представників осіб, які беруть участь у справі.
Керуючись ст.ст. 165, 263 КАС України суд, -
Призначити до розгляду заяву Публічного акціонерного товариства "Могилів-Подільський завод газового устаткування та приладів" про відстрочення виконання судового рішення від 17.09.2013 року по адміністративній справі №802/3409/13-а за позовом Управління Пенсійного фонду України в м. Могилеві - Подільському та Могилів - Подільському районі Вінницької області до Публічного акціонерного товариства "Могилів-Подільський завод газового устаткування та приладів" про стягнення заборгованості на 26 вересня 2013 р. о 16:00 в залі судового засідання №5 Вінницького окружного адміністративного суду м.Вінниця, вул. Островського 14.
Копію даної ухвали надіслати особам, які беруть участь у справі.
Неприбуття у судове засідання осіб, які були належним чином повідомлені, не перешкоджає розгляду питання про розстрочення виконання судового рішення.
Відповідно до ч. 6 ст. 254 КАС України ухвали суду, які не можуть бути оскаржені, набирають законної сили з моменту постановлення.
Суддя Мультян Марина Бондівна