Ухвала від 08.10.2015 по справі 917/2156/15

36000, м.Полтава, вул.Зигіна, 1, тел. (0532) 610-421, факс (05322) 2-18-60, E-mail inbox@pl.arbitr.gov.ua

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
УХВАЛА

про повернення позовної заяви

08.10.2015р.

Справа № 917/2156/15

Суддя Погрібна С.В., розглянувши матеріали

за позовом Приватного підприємства "Еліт", вул. Леніна, 123, м.Полтава, 36000

до Полтавської міської ради, вул.Жовтнева, 36, м.Полтава,36000

про визнання поновленим договору оренди земельної ділянки

ВСТАНОВИВ:

Відповідно до ст. 56 Господарського процесуального кодексу України, позивач, прокурор зобов'язані надіслати сторонам у справі копію позовної заяви та доданих до неї документів відповідно до кількості відповідачів та третіх осіб листом з описом вкладення.

Відповідно до ст. 57 Господарського процесуального кодексу України, до позовної заяви додаються документи, що підтверджують відправлення відповідачеві копії позовної заяви та доданих до неї документів.

Таким чином, належними доказами надіслання відповідачу копії позовної заяви та доданих до неї документів є опис вкладень до цінного листа, відправленого на адресу відповідача, із переліком вкладених до нього документів (копії позовної заяви та додатків до позовної заяви).

Як вбачається з матеріалів позовної заяви, позивачем долучено опис вкладення, в якому зазначено про відправлення відповідачу лише додатків до позовної заяви .

Доказів про направлення позовної заяви відповідачу, суду не надано, що є порушенням статтей 56, 57 ГПК України.

Відповідно до п. 6 ст. 63 ГПК України, суддя повертає позовну заяву і додані до неї документи без розгляду, якщо не подано доказів надсилання відповідачеві копії позовної заяви.

Водночас суд звертає увагу на те, що згідно з ч. 3 ст. 63 ГПК України повернення позовної заяви не перешкоджає повторному зверненню з нею до господарського суду в загальному порядку після усунення допущеного порушення.

У разі відсутності наміру повторно подавати даний позов позивач може звернутися до суду з заявою про винесення додаткової ухвали про повернення судового збору на підставі ст. 7 Закону України "Про судовий збір", додавши до заяви оригінал платіжного доручення, за яким проводилася сплата судового збору.

Керуючись ст.ст. 56, 57, п. 6 ст. 63, ст. 86 ГПК України, суд, -

УХВАЛИВ:

1. Повернути позовну заяву і додані до неї документи без розгляду.

2. Копію ухвали, позовну заяву з додатками (вхід. №2387/15 від 05.10.2015р.) надіслати позивачу на адресу вказану у позовній заяві (вул. Леніна, 123, м.Полтава, 36000) та копію ухвали відповідачу.

Додаток: позовна заява та документи, зазначені в ній, як додатки.

Суддя Погрібна С.В.

Попередній документ
52082249
Наступний документ
52082251
Інформація про рішення:
№ рішення: 52082250
№ справи: 917/2156/15
Дата рішення: 08.10.2015
Дата публікації: 13.10.2015
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Господарське
Суд: Господарський суд Полтавської області
Категорія справи: Господарські справи (до 01.01.2019); Майнові спори; Право власності на землю у тому числі:; Інший спір про право власності на землю