Справа № 709/3045/13-ц
про відновлення провадження
24 листопада 2014 року смт. Чорнобай
Суддя Чорнобаївського районного суду Левченко В.В розглянувши матеріали цивільної справи за позовом прокурора Чорнобаївського району в інтересах держави в особі Крутьківської сільської ради Чорнобаївського району до ОСОБА_1 про примусове припинення права власності на земельні ділянки ,-
Прокурор звернувся до суду з позовом до ОСОБА_1 про примусове припинення права власності на земельні ділянки.
Ухвалою суду від 03 лютого 2014 року зупинено провадження по справі в зв"язку з направленням судового доручення про надання правової допомоги до іноземного суду або іншого компетентного органу іноземної держави.
12 серпня 2014 року судове доручення по даній справі було повернуто без виконання.
На даний час виникла необхідність відновити провадження по справі, провести судове засідання за участю прокурора.
Керуючись ст. 204 ЦПК України, суд, -
Відновити провадження по справі.
Призначити судове засідання по цивільній справі за позовною заявою прокурора Чорнобаївського району в інтересах держави в особі Крутьківської сільської ради Чорнобаївського району до ОСОБА_1 про примусове припинення права власності на земельні ділянки на 25 листопада 2014 року на 11 годину 00 хвилин, в залі №3 Чорнобаївського районного суду .
.
Суддя Чорнобаївського
районного суду ОСОБА_2