Справа №2а- 1012/2009
Іменем України
«22» квітня 2009року Красноармійський міськрайонний суд Донецької області
в складі:головуючої - судді Корнєєвої І.В.
при секретарі: Кузьменко В.В.
за участі представника відповідача Максимчук С.М.
розглянувши у відкритому судовому засіданні адміністративну справу за позовом ОСОБА_2 до Управління Пенсійного Фонду України в м.Красноармійську Донецької області про визнання дій неправомірними , стягнення недоотриманих сум щомісячного довічного грошового утримання,
30.03.2009 року позивач ОСОБА_2 звернулася з адміністративним позовом до Управління Пенсійного фонду України в м.Красноармійську Донецької області про визнання дій неправомірними , стягнення недоотриманих сум щомісячного довічного грошового утримання,зазначивши, що Постановою Верховної Ради України від 18.11.2004 року її звільнено з посади судді Красноармійського міськрайонного суду у зв'язку з виходом у відставку згідно п.9 ч.5 ст.126 Конституції України та їй призначене довічне грошове утримання у розмірі 90% заробітної плати судді у зв'язку з чим відповідачем сплачується 4996,98 грн. такого утримання щомісячно.У зв'язку із зміною заробітної плати працюючих суддів, Територіальним управлінням Державної судової адміністрації в Донецькій області направлені відповідні розрахунки заробітної плати для збільшення довічного утримання з 01.03.2008 р.Але відповідач відмовляється зробити перерахунок щомісячного довічного грошового утримання у зв'язку зі зміною заробітної плати працюючих суддів, в наслідок чого за період з 01.03.2008 р. по 01.04.2009 р. відповідачем не донараховане та не доплачене щомісячне довічне грошове утримання у загальній сумі 13 673,38 грн. Позивач просить визнати неправомірними дії Управління Пенсійного Фонду України в м.Красноармійську Донецької області по невиплаті їй належних сум довічного грошового утримання у розмірах , передбачених ст.ст.43,44 Закону України «Про статус суддів» та с тягнути з Управління Пенсійного Фонду України в м.Красноармійську Донецької області на її користь недоотримані суми щомісячного довічного грошового утримання за період з 01.03.2008 р. до 01.04.2009 р. в сумі 13 673 грн. 38 коп.
Позивач у судове засідання не з'явився, про дату, час та місце розгляду справи був повідомлений належним чином, надав заяву про розгляд справи без його участі.
Представник відповідача Управління Пенсійного фонду України в м.Красноармійську Донецької області (далі УПФ в м.ККрасноарміську) позовні вимоги не визнав , вказавши, що позивач отримує в УПФ в м.Красноармійську щомісячне довічне грошове утримання відповідно до Закону України «Про статус суддів» № 2862 з 01.032007 р. , в 2007 р. позивачу Управлінням провадилися перерахунки довічного утримання за довідками територіального управління державної судової адміністрації згідно з дорученням Кабінету Міністрів України від 21.09.2007 р. У зв'язку з прийняттям 18.06.2007 р. Конституційний Судом України рішення № 4-рп/2007 р. про визнання неконституційним положень п.49 ст.71 і ст.. 104 Закону України «Про державний бюджет України на 2007 р.» стосовно виплати довічного грошового утримання суддям у відставці органами ПФУ була відмінена постанова правління ПФУ від 22.12.2006 р. № 21-3, якою було затверджено порядок та механізм призначення перерахунку , виплати і припинення виплати щомісячного довічного грошового утримання суддів у відставці органами ПФУ.З цієї дати і до цього часу відсутній будь-який нормативний документ , яким би було врегульовано вказаний порядок.Крім того, відповідач вважає, що з 22.05.2008 р. перерахунок щомісячного довічного грошового утримання позивача повинно здійснюватися судовими органами, а не територіальним управліннями ПФУ, тобто відсутні правові підставми для проведення чи не проведення такого перерахунку органами ПФУ. Відповідач зазначає, що довідка за березень 2008 р. в сумі 6276,40 грн. надходила до Управління , але підстав та повноважень УПФ в м.Красноармійську для перерахунку грошового утримання позивачу немає.Крім того, територіальне управління Державної судової адміністрації безпідставно надає Управлінню довідки про зарплату та Управління не повинно здійснювати по цим довідками будь-які перерахунки довічного грошового утримання.Довідка про заробітну плату за жовтень 2008 р. на суму 7242 грн . до Управління ПФ не надходило.Представник відповідача просить відмовити у задоволенні позовних вимог.
Заслухавши пояснення представника відповідача ,з»ясувавши обставини справи та дослідивши докази по справі у їх сукупності , суд вважає, що позовні вимоги позивача підлягають частковому задоволенню з наступних підстав.
В судовому засіданні встановлено, що позивач ОСОБА_2 постановою
Верховної Ради України від 18.11.2004 року була звільнена з посади судді Красноармійського міськрайонного суду у зв'язку з виходом у відставку згідно п.9 ч.5 ст.126 Конституції України (а.с. 29).
Позивачу було призначене довічне грошове утримання у розмірі 90% заробітної плати судді в розмірі 5552,20 грн. (а.с. 34) , у зв'язку з чим відповідачем сплачується 4996,98 грн. такого утримання щомісячно по теперішній час та з 01.01.2008 р. провадиться доплата 10 % мінімальної пенсії за віком як дитині війни-з 01.01.2008 р. -48,10 грн. ,з 01.01.2008 р. - 48,20 грн., з 01.10.2008 р.- 49,80 грн. загальна сума виплат складає з квітня 2008 р. - 5045,08 грн., з липня 2008 р. - 5045,18, з жовтня 2008 р. - 5046,78 грн.(а.с. 32). Сплата вказаних виплат позивачу не заперечується представником відповідача .
У зв'язку із зміною заробітної плати працюючих суддів, Територіальним управлінням Державної судової адміністрації в Донецькій області відповідачу були направлені відповідні розрахунки заробітної плати для збільшення довічного утримання з 01.03.2008 р.(заробітна плата склала 6276,40 грн.) та з 01.10.2008 р.(заробітна плата склала 7242 грн.) (а.с.33,35).
Відповідно до ст..71 п.2 і п.6 Кодексу адміністративного судочинства України в адміністративних справах про противоправність рішень, дій чи бездіяльності суб'єкта владних повноважень обов'язок щодо доказування правомірності свого рішення , дії чи бездіяльності покладається на відповідача , якщо він заперечує проти адміністративного позову.Якщо особа , яка бере участь у справі , без поважних причин не надасть докази на пропозицію суду для підтвердження обставин , на які вона посилається , суд вирішує справу на основі наявних доказів.
Суд вважає безпідставними доводи позивача про те, що до УПФ України в м.Красноармійську довідка № 08-23/1849/1 від 24.11.2008 р. про заробітну плату для обчислення щомісячного довічного грошового утримання судді у відставці на суму 7242 грн. з 01.10.2008 г. не надходила.
Вказані доводи спростовуються листом Територіального Управління Державної судової адміністрації в Донецькій області від 15.04.2009 р. № 07/1357вих, відповідно до якої вказана вище довідка була направлена територіальним управлінням до УПФ України в м.Красноармійську прости листом від 24.11.2008 р. № 08/4962 вих.( а.с. ).Крім того , в судовому засіданні встановлено, що Територіальне Управління Державної судової адміністрації в Донецькій області постійно направляло до відповідача довідки про заробітну плату для обчислення щомісячного довічного грошового утримання судді у відставці з 01.01.2008 р. на суму 5552,20 грн., з 01.03.2008 р. - на суму 6276,40 грн. , які зареєстровані у відповідача (а.с.34,33).
У судовому засіданні 07.04.2009 р. представник відповідача заявив клопотання про надання часу для підготовки та пред'явлення до суду додаткових матеріалів ,а саме: витягу з журналу вхідної кореспонденції, довідки про виплачені суми позивачу , довідок про зарплату для нарахування довічного утримання , які надходили до Управління у 2009 р., а також для надання письмових заперечень.Клопотання відповідача було задоволено, справа була відкладена на інший час , аде до суду надійшли тільки письмові заперечення відповідача.
На підставі вище викладеного , суд приходить до висновку , що доказів відсутності надходження довідки № 08-23/1849/1 від 24.11.2008 р. про заробітну плату для обчислення щомісячного довічного грошового утримання судді у відставці на суму 7242 грн. з 01.10.2008 г. відповідачем не надано та судом не добуто.
Крім того, в судовому засіданні представник відповідача пояснив, що якщо б довідка № 08-23/1849/1 від 24.11.2008 р. про заробітну плату для обчислення щомісячного довічного грошового утримання судді у відставці на суму 7242 грн. з 01.10.2008 г. й надійшла до УПФ , то перерахунок довічного грошового утримання не провадився б, т.я. немає правових підстав для перерахунку.
В судовому засіданні представник відповідача пояснив, що до Управління надходили довідки про зарплату і у 2009 р., але перерахунок по цим довідкам не провадився , т.я. зарплата , вказана у них була нижча за ту заплату, з якої позивачу провадилося розрахунок довічного грошового утримання , але не підлягає перерахунку довічне грошове утримання у сторону зменшення .
У Конституції України Україну проголошено соціальною і правовою державою (стаття 1), в основу правового регулювання бюджетних відносин закладено принцип справедливого і неупередженого розподілу суспільного багатства між громадянами і територіальними громадами (ч.1 ст.95 Конституції України).Держава відповідальна перед людиною за свою законодавчу діяльність , зобов'язана утверджувати і забезпечувати права і свободи людини і громадянина.Закони і інші нормативно-правові акти мають прийматися на основі Конституції України і повинні відповідати їй.
Відповідно до ч.1 ст. 126 Конституції України Конституція і закони України повинні гарантувати незалежність і недоторканість суддів.До таких конституційних гарантій віднесено обов'язок держави забезпечувати фінансування та належні умови для функціонування судів і діяльності суддів.Здійснення державою фінансування суддів має відбуватися тільки через Державний бюджет України шляхом окремого визначення в ньому видатків на утримання суддів (ст.. 130 ч.1 Конституції України).
Відповідно до п.14 ч.1 ст. 92 Конституції України статус суддів визначається виключно законами України.Матеріальне та соціально-побутове забезпечення є елементами статусу судді відповідно до ст.ст. 42-45 Закону України «Про статус суддів» (№ 2862-12).
Згідно з п.4 ст. 43 Закону України «Про статус суддів» судді у відставці, який має стаж роботи на посаді судді не менше 20 років, виплачується за його вибором пенсія або звільнене від сплати податку щомісячне довічне грошове утримання в розмірі 80 відсотків заробітної плати працюючого на відповідній посаді судді. За кожний повний рік роботи понад 20 років на посаді судді розмір щомісячного довічного грошового утримання збільшується на два відсотки заробітку, але не більше ніж до 90 % заробітку судді.
В абзаці 3 (речення 2 та 3) п.1 Постанови Верховної Ради України «Про порядок введення в дію Закону України «Про статус суддів» від 15.12.1992 р. № 2863-12 передбачалося, що в разі зміни заробітної плати суддів розмір щомісячного довічного грошового утримання судді у відставці обчислюється виходячи з нового розміру заробітної плати судді, який працює на відповідній посаді , а виплачується в суді за останнім місцем роботи або за їх вибором у суді за місцем їх проживання.
Пунктом 63 розділу ІІ Закону України «Про Державний бюджет України на 2008 р. та про внесення змін до деяких законодавчих актів України» від 28.12.2007 р. №107-VI (107-17) виключено абз.1 п.1 із зазначеної Постанови Верховної Ради України (№ 2863-12) , а пп.1 п.61 розділу ІІ Закону України «Про Державний бюджет України на 2008 р. та про внесення змін до деяких законодавчих актів України» від 28.12.2007 р. №107-VI (107-17) встановлено, що призначення і виплата щомісячного довічного грошового утримання судді у відставці здійснюється органами Пенсійного Фонду України за рахунок коштів державного бюджету.
Згідно з п.3 розділу ІІІ Закону України «Про Державний бюджет України на 2008 р. та про внесення змін до деяких законодавчих актів України» від 28.12.2007 р. №107-VI (107-17) зазначений пп.1 п. 61 розділу ІІ цього Закону поширено на щомісячне довічне грошове утримання , призначене суддям у відставці до прийняття цього Закону.
Конституційний Суд України рішенням від 22.05.2008 р. № 10-рп/2008 (справа № 1-28/2008 р. ) визначив , що виключення Законом України «Про Державний бюджет України на 2008 р. та про внесення змін до деяких законодавчих актів України» від 28.12.2007 р. №107-VI (107-17) абзацу 3 п.1 Постанови Верховної Ради України «Про порядок введення в дію Закону України «Про статус суддів» від 15.12.1992 р. № 2863-12 і встановлення , що розмір щомісячного довічного грошового утримання судді у відставці переглядається в разі зміни заробітної плати працюючого судді , виходячи з її нового розміру , означає скасування на 2008 р. існуючого порядку призначення і виплати щомісячного довічного грошового утримання суддям і звужує зміст і обсяг права судді , яке він мав , та обмежує його конституційні гарантії незалежності, і тому в цій1 частині положення п.63 розділу ІІ Закону України «Про Державний бюджет України на 2008 р. та про внесення змін до деяких законодавчих актів України» від 28.12.2007 р. №107-VI (107-17) не узгоджується зі ст.. 22, ч.1 ст. 126 Конституції України.
Зміна існуючого порядку виплати щомісячного довічного грошового утримання суперечить Конституції України,оскільки видатки на утримання суддів , які передбачені у Державному бюджеті України , відповідно до ч.2 ст. 95 та ч.1 ст. 130 Конституції України повинні передбачати і фінансування щомісячного довічного грошового утримання суддів у відставці, що безпосередньо стосується реалізації положення ч.1 ст. 130 Конституції України щодо забезпечення належних умов для їх функціонування.
У зв'язку з цим неконституційним є також положення п.3 розділу ІІІ Закону України «Про Державний бюджет України на 2008 р. та про внесення змін до деяких законодавчих актів України» від 28.12.2007 р. №107-VI (107-17), яким встановлено, що щомісячне довічне грошове утримання, призначене суддям у відставці до прийняття вказаного Закону (107-17), виплачується у порядку , передбаченому пп.1 п.61 розділу ІІ Закону України «Про Державний бюджет України на 2008 р. та про внесення змін до деяких законодавчих актів України» від 28.12.2007 р. №107-VI (107-17).
Суд вважає безпідставними доводи відповідача про те,що відсутній порядок та механізм призначення перерахунку , виплати і припинення виплати щомісячного довічного грошового утримання суддів у відставці органами ПФУ, та правові підстави для такого перерахунку.
Постановою Правління Пенсійного фонду України від 25.01.2008 р. № 3-1, зареєстровано в Міністерстві юстиції України 12.03.2008 р. за № 200/14891, затверджено Порядок подання документів для призначення і виплати щомісячного довічного грошового утримання суддям у відставці органами Пенсійного фонду України, відповідно до розділу ІІІ якого уповноважена особа надає до управління Пенсійного Фонду України для призначення щомісячного довічного грошового утримання судді у відставці документи зазначені п.2.1 розділу ІІ вказаного Порядку , в т.ч. довідки про заробітну плату для обчислення щомісячного довічного грошового утримання судді у відставці.
Відповідно до п.4.2 абз.2 розділу ІV Порядку подання документів для призначення і виплати щомісячного довічного грошового утримання суддям у відставці органами Пенсійного фонду України виплата щомісячного довічного утримання за минулий час ,утримання надміру виплачених сум та відрахувань здійснюється у порядку , передбаченому Законом України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування».
Відповідно до п.4 пп.11 Положенняі про державну судову адміністрацію України , затвердженого Указом Президента України «Про державну судову адміністрацію України » від 03.03.2003 р. № 182/2003 на Територіальне управління Державної судової адміністрації України в Донецькій області покладено функцію ведення бухгалтерського обліку.Тому складання довідки про заробітну плату для збільшення довічного утримання суддям у відставці та направлення її до Управління Пенсійного Фонду України в Донецькій області для здійснення перерахунку щомісячного довічного грошового утримання позивачу є правомірним .
На підставі викладеного , суд приходить до висновку , що на підставі розділу ІІІ, п.4.2 абз.2 розділу ІV Порядку подання документів для призначення і виплати щомісячного довічного грошового утримання суддям у відставці органами Пенсійного фонду України, Закону України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування», абз. 3 п.1 Постанови Верховної Ради України «Про порядок введення в дію Закону України «Про статус суддів» від 15.12.1992 р. № 2863-12 , ст.ст.43,44 Закону України «Про статус суддів» саме Управління Пенсійного Фонду України в м.Красноармійську повинно провадити перерахунок щомісячного довічного грошового утримання судді у відставці у із зміною заробітної плати працюючих суддів на підставі відповідні розрахунків заробітної плати для збільшення довічного утримання , наданим Територіальним управлінням Державної судової адміністрації в Донецькій області до Управління Пенсійного Фонду України в м.Красноармійську.
Відповідно до п.13 розділу XV «Прикінцеві положення» Закону України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування» у разі якщо особа має право на отримання пенсії відповідно до законів України «Про державну службу»,»Про статус суддів» та вказаного Закону , призначається одна пенсія за її вибором, при цьому різниця між розміром пенсії , на який має особа відповідно до зазначених законодавчих актів , та розміром пенсії із солідарної системи відповідно до цього Закону фінансується за рахунок коштів Державного бюджету України .
На підставі викладеного , суд не приймає посилання відповідача на відсутність бюджетного фінансування для здійснення виплат щомісячного грошового довічного утримання позивачу в разі зміни заробітної плати працюючого судді , виходячи з її нового розміру , з огляду на те, що судові рішення ухвалюються в межах норм діючого законодавства в незалежності від причин ненадходження коштів з Державного бюджету України на виплату щомісячного грошового довічного утримання позивача .
З урахуванням наведеного , суд приходить до висновку , що позивачу ОСОБА_2 відповідач повинен переглядати розмір щомісячного довічного грошового утримання судді у відставці в разі зміни заробітної плати працюючого судді , виходячи з її нового розміру.
В судовому засіданні встановлено,що з 01.01.2008р. по день розгляду справи судом
в1дпов1дач нараховує позивачу довічне грошове утримання суддям у відставці з розра-
хунку заробітної плати 5552,20 грн. та розмір щомісячного довічного грошового утри-
мання позивача складає 4996,98 грн.,що підтверджується довідкою відповідача (а.с. )
З 01.03.2008 р. заробітна плата для розрахунку щомісячного довічного грошового
утримання склала 6 276,40 грн., що підтверджується довідкою Територіального управ-
ління Державної судової адміністрації у Донецькій області від 07.04.2008 р.(а.с ).
Тобто з 01.03.2008 р. розмір щомісячного довічного грошового утримання позива-
ча повинен скласти 6 276,40 грн. х 90 % = 5 648,76 грн.
Рішенням Конституційного Суду України № 10-рп/2008 від 22.05.2008 року положення пп.1 п.61 розділу ІІ, п.3 розділу ІІІ Закону України «Про Державний бюджет України на 2008 р. та про внесення змін до деяких законодавчих актів України» від 28.12.2007 р. №107-VI (107-17) визнанні такими, що не відповідають Конституції України, тобто визнані неконституційними .
Таким чином, вимоги позивача, щодо стягнення з Управління Пенсійного фонду м. Красноармійська Донецької області недоплачених сум щомісячного довічного грошового утримання підлягають задоволенню лише з 22 травня 2008 року.
З 22.05.2008 р. по 01.10.2008 р. відповідач повинен був нарахувати та сплатити позивачу щомісячне довічне грошове утримання в наступних розмірах: травень 2008 р. - 5648,76 грн.: 31 дн.х 10 дн.= 1822,18 грн. + червень 2008 р. - 5648,76 грн. + липень 2008 р.-5648,76 грн.+ серпень 2008 р.-5648,76 грн. + вересень 2008 р. - 5648,76 грн.= 1822,18 грн. + 5648,76 грн. х 4 міс.= 1822,18 грн.+ 22 595,04 грн. = 24 417,22 грн.
За період з 22.05.2008 р. по 01.10.2008 р. відповідач сплатив позивачу щомісячне
довічне грошове утримання в наступних розмірах: травень 2005 р. -4996,98 грн.:31 дн.х
х10 дн.=1 611,93 грн. + червень - вересень 2008 р. по 4996,98 грн.= 1611,93 грн. + 4996,98
грн. х 4 міс.= 1 611,93 грн. +19 987,92 грн. = 21 599,85 грн.
За період з 22.05.2008 р. по 01.10.2008 р. відповідач не донарахував та не допла-
тив позивачу щомісячне довічне грошове утримання в сумі 2817 грн.37 коп. з розрахунку
24417,22грн.- 21599,85 грн.= 2 817 грн. 37 коп.
З 01.10.2008 р. заробітна плата для розрахунку щомісячного довічного грошового
утримання склала 7 242 грн., що підтверджується довідкою Територіального управ-
ління Державної судової адміністрації у Донецькій області від 24.11.2008 р.(а.с ).
Тобто з 01.10.2008 р. розмір щомісячного довічного грошового утримання позива-
ча повинен скласти 7 242 грн. х 90 % = 6 517,80 грн.
За період з 01.10.2008 р. по 01.01.2009 р. відповідач повинен нарахувати та сплатити
позивачу щомісячне довічне грошове утримання по 6 517,80 грн. на загальну суму 6517,80
грн.х 3 міс. = 19 553,40 грн.
За період з 01.10.2008 р. по 01.01.2009 р. відповідач нарахував та сплатив позивачу
щомісячне довічне грошове утримання по 4996,98 грн. на загальну суму 4996,98 грн.х 3
міс. = 14 990,94 грн.
За період з 01.10.2008 р. по 01.01.2009 р. відповідач не донарахував та не допла-
тив позивачу щомісячне довічне грошове утримання в сумі 2817 грн.37 коп. з розрахунку
19 553,40 грн.- 14 990,94 грн.= 4 562 грн. 46 коп.
Відповідно до п.4 розділу XV «Прикінцеві положення» Закону України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування» якщо внаслідок перерахунку пенсії її розмір зменшується пенсія виплачується в раніше встановленому розмірі
З урахуванням гарантій незалежності суддів, включаючи заходи їх матеріального і
соціального забезпечення , передбачені ст. 11 Закону України «Про статус суддів» та ст.
14 Закону України «Про судоустрій України »,суд приходить до висновку,що призначений
розмір довічного грошового утримання позивачу не підлягає зменшенню у зв'язку зі змі-
ною заробітної плати працюючого судді з 01.01.2009 р.відповідач повинен сплачувати -
позивачу щомісячне довічне грошове утримання в розмірі 6 517,80 грн. щомісячно.
За період з 01.01.2009 р. по 01.04.2009 р. відповідач повинен нарахувати та сплатити
позивачу щомісячне довічне грошове утримання по 6 517,80 грн. на загальну суму 6517,80
грн.х 3 міс. = 19 553,40 грн.
З 01.01.2009 р. по 01.04.2009 р. відповідач виплатив позивачу щомісячне довічне
грошове утримання по 4996,98 грн. щомісячно , а всього на загальну суму 4996,98 грн. х
х3 міс= 14 990,94 грн.
За період з 01.01.2009 р. по 01.04.2009 р. відповідач повинен донарахувати та до-
платити позивачу щомісячне довічне грошове утримання в розмірі 19 553,40 грн. -
-14 990,94грн. = 4 562 грн.46 коп.
За період з 22.05.2008 р. по 01.04.2009 р. відповідач повинен донарахувати та до-
платити позивачу щомісячне довічне грошове утримання в розмірі 2 817 грн. 37 коп.+
+4 562 грн.46 коп.+ 4 562 грн.46 коп.= 11 942 грн.29 коп.
Таким чином за заявлений період суд вважає за необхідне стягнути з відповідача на користь позивача недоплачені щомісячного довічного грошового утримання за період з 22.05.2008 р. по 01.04.2009 р. у сумі 11 942 грн. 29 коп.
Керуючись ст.ст. 2, 11, 17, 18, 87, 94, 99, 100, 158-163 КАС України, суд
Позовні вимоги ОСОБА_2 задовольнити частково.
Визнати неправомірними дії Управління Пенсійного Фонду України в м.Красноармійську Донецької області по невиплаті ОСОБА_2 належних сум щомісячного довічного грошового утримання у розмірах , передбачених ст.ст.43,44 Закону України «Про статус суддів».
Стягнути з Управління Пенсійного Фонду України в м. Красноармійську Донецької області на користь ОСОБА_2 недоплачене щомісячне довічне грошове утримання за період з 22 травня 2008 р. по 01 квітня 2009 р. в сумі 11 942 грн. 29 коп.(одинадцять тисяч дев'ятсот сорок дві грн. 29 коп.)
В іншій частині позовних вимог ОСОБА_2 відмовити за необґрунтованістю.
Постанова суду може бути оскаржена до Донецького апеляційного адміністративного суду.
Заява про апеляційне оскарження постанови суду може бути подана до Донецького апеляційного адміністративного суду через Красноармійський міськрайонний суд Донецької області протягом десяти днів з дня проголошення постанови.
Апеляційна скарга на постанову суду подається до Донецького апеляційного адміністративного суду через Красноармійський міськрайонний суд Донецької області протягом двадцяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження.
Резолютивна частина постанови оголошена 22 квітня 2009 року з повним текстом постанови можливо буде ознайомитися 27 квітня 2009 року.
Суддя: підпис
З оригіналом згідно
Суддя:
Постанова не набула законної сили
Оригінал знаходиться в справі
Суддя: