Ухвала від 02.08.2012 по справі 6343/12/2070

УХВАЛА

про відкладення розгляду справи

02.08.2012 року Справа № 2-а-6343/12/2070

Суддя Харківського окружного адміністративного суду Супрун Ю.О. розглянувши в порядку письмового провадження в приміщенні суду адміністративну справу за позовом ОСОБА_1 до Куп'янської об'єднаної держаної податкової інспекції Харківської області про визнання бездіяльності протиправною та зобов'язання вчинити певні дії, -

ВСТАНОВИВ:

Фізична особа-підприємець ОСОБА_1 звернулась до Харківського окружного адміністративного суду з адміністративним позовом до Куп'янської об'єднаної держаної податкової інспекції Харківської області, в якому просить суд: визнати дії Куп'янської об'єднаної держаної податкової інспекції Харківської області щодо несвоєчасного повідомлення Фізичної особи-підприємця ОСОБА_1 про місце і час розгляду заперечення на акт перевірки та щодо відмови у призначенні економічної експертизи (дослідження) як протиправною бездіяльністю та зобов'язати Куп'янську об'єднану держану податкову інспекцію Харківської області призначити економічну експертизу (дослідження) щодо проведеної перевірки.

Справу призначено до судового розгляду на 02.08.2012 року о 17:15 годині.

Позивач та його представник в судове засідання не з'явилися, судові повістки направлялися їм з поштовим повідомленням, в матеріалах справи є відомості про вручення судових повісток.

Згідно п. 2 ч. 1 ст. 128 КАС України суд відкладає розгляд справи в разі неприбуття у судове засідання позивача, належним чином повідомленого про дату, час і місце судового розгляду, якщо від нього не надійшло заяви про розгляд справи за його відсутності.

Від позивача до канцелярії Харківського окружного адміністративного суду 30.07.2012 року надійшла заява, в якій вона просить відкласти розгляд справи у зв'язку зі знаходженням у відпустці її представника та, як наслідок, неможливістю взяти участь у судовому засіданні.

Нормами ч. 2 ст. 128 КАС України передбачено, що за клопотанням сторони та з урахуванням обставин у справі суд може відкласти її розгляд.

Відповідно до ч. 1 ст. 41 КАС України у разі неявки у судове засідання всіх осіб, які беруть участь у справі, чи якщо відповідно до положень цього Кодексу розгляд справи здійснюється за відсутності осіб, які беруть участь у справі (у тому числі при розгляді справи в порядку письмового провадження), фіксування судового засідання за допомогою звукозаписувального технічного засобу не здійснюється.

Зважаючи на наявність клопотання позивача та враховуючи обставини у справі, суд вважає за доцільне відкласти розгляд справи, повідомивши сторони про дату, час та місце розгляду справи.

Керуючись положеннями ст. 41, 128, 150, 160, 165 Кодексу адміністративного судочинства України, суд, -

УХВАЛИВ:

Відкласти розгляд адміністративної справи № 2-а-6343/12/2070 за адміністративним позовом ОСОБА_1 до Куп'янської об'єднаної держаної податкової інспекції Харківської області про визнання бездіяльності протиправною та зобов'язання вчинити певні дії на 03.09.12 року о 16:00 год..

Повідомити сторони про дату, час та місце розгляду справи.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя Супрун Ю.О.

Попередній документ
52038936
Наступний документ
52038938
Інформація про рішення:
№ рішення: 52038937
№ справи: 6343/12/2070
Дата рішення: 02.08.2012
Дата публікації: 12.10.2015
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Адміністративне
Суд: Харківський окружний адміністративний суд
Категорія справи: