Постанова від 30.07.2010 по справі 3-1978/10

Автозаводський районний суд м.Кременчука

м. Кременчук, вул. Першотравнева, 29/5, 39600, (05366) 3-51-48

ЗО липня 2010 року суддя Автозаводського районного суду м. Кременчука Полтавської області ОСОБА_1 розглянувши адміністративний матеріал, який надійшов від В ДА І м. Кременчука про притягнення до адміністративної відповідальності за ст. 130 ч. 1 КпАП України,

ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_1,

проживає: за адресою: м. Кременчук, вул. 40 років Жовтня, буд. 13. кв. 64, не працює: , -

ВСТАНОВИВ:

23.06.2010року о 19 год. 40 хв. ОСОБА_2 в м. Кременчуці по вул. Хорольській керував транспортним засобом мопедом "QINGQF без д/н , у стані алкогольного сп'яніння, чим порушив п. 2.5 ПДР України, вчинивши адміністративне правопорушення передбачене ст, 130 ч. 1 КпАП України.

В судове засіданні ОСОБА_2 не прибув з невідомих суду причин, хоча про день, час та місце розгляду справи був повідомлений своєчасно та належним чином.

Винність ОСОБА_2 підтверджується зібраними матеріалами справи, а саме протоколом про адміністративне правопорушення від 23.06.2010 року, в якому ОСОБА_2 власноручно зазначив, що керував мопедом після вживання алкоголю, від проходження медичного огляду відмовився, письмовими поясненнями свідків ОСОБА_3 та ОСОБА_4 та іншими доказами в їх сукупності.

Враховуючи вище викладене та характер учиненого правопорушення, дані про особу ОСОБА_2Ю,. ступінь його вини, майновий стан, обставини що пом'якшують і обтяжують відповідальність, вважаю за необхідне застосувати відносно ОСОБА_2 вид стягнення у виді штрафу, з метою запобігання вчинення ним нових правопорушень у подальшому.

Керуючись ст. ст. 130 ч. 1, 283, 284 КпАП України, суддя. -

ПОСТАНОВИВ:

Визнати винним ОСОБА_2 у скоєні правопорушення, передбаченого ст. 130 ч. 1 КпАП України і накласти стягнення у виді штрафу в розмірі 2550 грн, в прибуток держави.

Постанова може бути оскаржена або опротестована прокурором протягом 10 діб з дня її винесення до Апеляційного суду Полтавської області через Автозаводський районний суд м. Кременчука Полтавської області.

Постанова набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги чи протесту прокурора і підлягає примусовому виконанню після закінчення строку встановленого ч. 1 ст. 307 КпАП України та може бути пред'явлено до виконання протягом трьох місяців з дня винесення.

Суддя:

Попередній документ
52016653
Наступний документ
52016655
Інформація про рішення:
№ рішення: 52016654
№ справи: 3-1978/10
Дата рішення: 30.07.2010
Дата публікації: 12.10.2015
Форма документу: Постанова
Форма судочинства: Адмінправопорушення
Суд: Автозаводський районний суд м. Кременчука
Категорія справи: Справи про адмінправопорушення (до 01.01.2019); Керування транспортними засобами або суднами особами, які перебувають у стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп'яніння або під впливом лікарських препаратів, що знижують їх увагу та швидкість реакції