Справа № 495/7076/15-п
02 жовтня 2015 року м. Білгород- Дністровський
Суддя Білгород - Дністровського міськрайонного суду Одеської області ОСОБА_1 розглянувши матеріали, що надійшли з МВС України Білгород-Дністровського міського відділу (з обслуговування м. Білгород-Дністровський та Білгород-Дністровського району) ГУМВС України в Одеській області про притягнення до адміністративної відповідальності :
ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця : м.
Білгород-Дністровський Одеської області, не працює, мешканця: м. Білгород -
Дністровський, АДРЕСА_1, і/к відсутній.
по ст. 173 Кодексу України про адміністративні правопорушення.
29.08.2015 року приблизно 01:00 годині, ОСОБА_2 знаходячись в м. Білгород-Дністровський по вул. Перемоги, Одеської області, висловлювався нецензурною лайкою по відношенню до ОСОБА_3, чим порушив ст. 173 КУпАП України.
В судове засідання ОСОБА_2 не з'явився, згідно його пояснень, які міститься у матеріалах адміністративної справи, згоден у повному обсязі.
Вина ОСОБА_2 також підтверджується матеріалами адміністративної справи.
Відповідно до п.5 ч.2 ст.4 Закону України «Про судовий збір», у разі ухвалення судом постанови про накладення адміністративного стягнення, з правопорушника стягується судовий збір на користь державного бюджету України, ставка якого становить 0,2 розміру мінімальної заробітної плати (243,60 грн.), встановленої законом на 1 вересня календарного року.
При накладенні стягнення враховується характер вчиненого правопорушення, ступінь його вини, майновий стан, обставини, що пом'якшують і обтяжують відповідальність особи.
Керуючись ст.ст. 33-35, 40, 173, 278-292 КпАП України, п.5 ч.2 ст.4 Закону України «Про судовий збір» суддя, -
ОСОБА_2 притягнути до адміністративної відповідальності за ст. 173 КпАП України та накласти адміністративне стягнення у вигляді штрафу у розмірі 51 грн. на користь держави.
Стягнути з ОСОБА_2 на користь держави судовий збір у розмірі 243,60 грн.
Постанова може бути оскаржена особою, яку притягнуто до адміністративної
відповідальності, її законним представником, захисником, потерпілим, протягом десяти днів з дня винесення постанови.
Постанова набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги, за винятком постанов про застосування стягнення, передбачених статями 32 та 185-3 цього Кодексу.
Суддя :