Ухвала від 07.08.2014 по справі 804/11832/14

копія

ДНІПРОПЕТРОВСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
УХВАЛА

07 серпня 2014 р. Справа №804/11832/14

Дніпропетровський окружний адміністративний суд у складі:

головуючого судді - Златіна С.В.

без участі представників сторін

розглянувши адміністративний позов Дніпропетровського обласного відділення Фонду соціального захисту інвалідів до Товариства з обмеженою відповідальністю "ПСГруп" про стягнення заборгованості у розмірі 10 721,97 грн.

ВСТАНОВИВ:

06.08.2014 року року позивач звернувся до Дніпропетровського окружного адміністративного суду з позовом, у якому просить суд стягнути Товариства з обмеженою відповідальністю "ПСГруп" адміністративно-господарських санкцій та пені на суму 10 721,97 грн.

Ухвалою суду від 07.08.2014 року відкрито провадження у справі.

Згідно ч.2 ст. 110 КАС України суд до судового розгляду адміністративної справи вживає заходи для всебічного та об'єктивного розгляду і вирішення справи в одному судовому засіданні протягом розумного строку. З цією метою суд може, зокрема, прийняти рішення про витребування документів та інших матеріалів.

Вимогами ч. 4, 5 ст. 11 КАС України встановлено, що суд вживає передбачені законом заходи, необхідні для з'ясування всіх обставин у справі, у тому числі щодо виявлення та витребування доказів з власної ініціативи.

На підставі викладеного, суд вважає за необхідне витребувати від Бабушкінського районного центру зайнятості м. Дніпропетровська (вул. Красна 4а-2, м. Дніпропетровськ, 49000, тел.: (056) 794-56-12) інформацію про те, чи подавалася Товариством з обмеженою відповідальністю "ПСГруп" (49000, м. Дніпропетровськ, Запорізьке шосе, буд. 38, блок 6, код ЄДРПОУ 32905839) до Бабушкінського районного центру зайнятості м. Дніпропетровська інформація про наявність вільних робочих місць (вакантних посад) для працевлаштування інвалідів протягом 2013 року, в тому числі звіти про наявність вакансій форма № 3-ПН, а також інформацію про те, чи направлялися Бабушкінським районним центром зайнятості м. Дніпропетровська інваліди до Товариства з обмеженою відповідальністю "ПСГруп" для працевлаштування протягом 2013 року.

На підставі викладеного, керуючись ст.ст. 11,165 КАС України суд,

УХВАЛИВ:

Зобов'язати Бабушкінський районний центр зайнятості м. Дніпропетровська (вул. Красна 4а-2, м. Дніпропетровськ, 49000, тел.: (056) 794-56-12) надати суду інформацію про те, чи подавалася Товариством з обмеженою відповідальністю "ПСГруп" (49000, м. Дніпропетровськ, Запорізьке шосе, буд. 38, блок 6, код ЄДРПОУ 32905839) до Бабушкінського районного центру зайнятості м. Дніпропетровська інформація про наявність вільних робочих місць (вакантних посад) для працевлаштування інвалідів протягом 2013 року, в тому числі звіти про наявність вакансій форма № 3-ПН, а також інформацію про те, чи направлялися Бабушкінським районним центром зайнятості м. Дніпропетровська інваліди до Товариства з обмеженою відповідальністю "ПСГруп" для працевлаштування протягом 2013 рок.

Вищевказані документи надати суду в строк до 26 серпня 2014 року.

Відповідно до ст. 14 КАС України постанови та ухвали суду в адміністративних справах, що набрали законної сили, є обов'язковими до виконання на всій території України Невиконання судових рішень тягне за собою відповідальність, встановлену законом.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя (підпис) З оригіналом згідно С.В. Златін

Попередній документ
51887959
Наступний документ
51887961
Інформація про рішення:
№ рішення: 51887960
№ справи: 804/11832/14
Дата рішення: 07.08.2014
Дата публікації: 08.10.2015
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Адміністративне
Суд: Дніпропетровський окружний адміністративний суд
Категорія справи: Адміністративні справи (до 01.01.2019); Справи зі спорів з приводу реалізації публічної політики у сферах праці, зайнятості населення та соціального захисту громадян та спорів у сфері публічної житлової політики, зокрема зі спорів щодо:; соціального захисту; соціального захисту та зайнятості інвалідів; соціальних послуг, у тому числі: