ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
04 березня 2014 р. Справа № 909/158/14
Господарський суд Івано-Франківської області у складі судді Цюх Г. З. , при секретарі судового засідання Ломей Л. Р., розглянувши у відкритому судовому засіданні справу
за позовом: Приватного підприємства "Спеціалізована ремонтно-будівельна компанія "Портал", юридична адреса: АДРЕСА_1, 76022; поштова адреса: вул. 16 Липня,буд. 18, с.Крихівці, Івано-Франківської міської ради, 76493
до відповідача: Товариства з обмеженою відповідальністю "Перко", АДРЕСА_2, 76018
про стягнення заборгованості в сумі 127984,29 грн. за договором на поставку ліфтового обладнання № 1 від 03.01.13р.
за участю представників сторін:
Від позивача: ОСОБА_1-представник, довіреність від 03.03.14р.
Від відповідача: не з"явились,
Приватне підприємство "Спеціалізована ремонтно-будівельна компанія "Портал", м.Івано-Франківськ звернулось до господарського суду Івано-Франківської області з позовом до Товариства з обмеженою відповідальністю "Перко", м.Івано-Франківськ про стягнення заборгованості в сумі 127984,29 грн. за договором на поставку ліфтового обладнання № 1 від 03.01.13р.
Ухвалою господарського суду Івано-Франківської області від 14.02.14 р. порушено провадження у справі, розгляд справи в судовому засіданні призначено на 04.03.14 р.
04.03.14р. представник позивача в судове засідання з"явився, позовні вимоги підтримав в повному обсязі. Вимоги ухвали суду від 14.02.14р. не виконав.
Представник відповідача в судове засідання не з"явився, про причини неявки суд не повідомив, хоча належним чином був повідомлений про дату, час та місце розгляду справи ухвалою суду від 14.02.14р. (ухвала отримана представником відповідача 18.02.14р., що стверджується повідомленням про вручення поштового відправлення).
Згідно п.п. 1, 2, 3 ч. 1 ст. 77 Господарського процесуального кодексу України господарський суд відкладає розгляд справи, коли за якихось обставин спір не може бути вирішено в даному судовому засіданні.
За таких обставин, у зв"язку з неявкою в судове засідання представника відповідача, неподанням сторонами витребуваних доказів, необхідністю витребування нових доказів, з метою повного, всебічного та об"єктивного вирішення даного спору, суд вважає за необхідне відкласти розгляд справи.
Керуючись п.п. 1, 2, 3 ч. 1 ст. 77, ст. 86 Господарського процесуального кодексу України, суд
1. Відкласти розгляд справи в судовому засіданні на 25.03.14р. о 11:00 год.
Викликати для участі у засіданні представників позивача, відповідача. Засідання відбудеться у приміщенні Івано-Франківського господарського суду за адресою: вул.Шевченка 16, кабінет № 9.
2. Зобов'язати:
ПОЗИВАЧА - представити суду докази про направлення відповідачу (ТзОВ "Перко") рахунку на оплату (на виконання п.2.1. та п.2.2. договору); податкову накладну; довідку про включення в Єдиний державний реєстр юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців на день розгляду справи у суді, в належним чином засвідченій копії; забезпечити обов'язкову явку повноважного представника в судове засідання.
ВІДПОВІДАЧА - представити суду відзив на позов і всі документи, що підтверджують заперечення проти позову, а також направити копію відзиву позивачу; довідку про включення в Єдиний державний реєстр юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців на день розгляду справи у суді; докази оплати боргу позивачу; забезпечити обов'язкову явку повноважного представника в судове засідання.
Представникам сторін з"явитися в судове засідання та, відповідно до ст.28 ГПК України, представити суду документальне підтвердження своїх повноважень у справі, а також подати докази в обгрунтування заявлених вимог та заперечень.
Відповідно до вимог ст. 36 ГПК України сторонам письмові докази подати в оригіналі або в належним чином засвідченій копії.
Суддя Цюх Г. З.
Виготовлено в КП "Діловодство спеціалізованого суду"
________________ ОСОБА_2 04.03.14