Ухвала від 01.10.2015 по справі 819/2647/15

ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
УХВАЛА

про залишення позовної заяви без розгляду

Справа № 819/2647/15

01 жовтня 2015 рокум.Тернопіль

Тернопільський окружний адміністративний суд в складі головуючого судді Осташа А. В. розглянувши в порядку письмового провадження справу

за позовною заявою Бучацької об'єднаної державної податкової інспекції ГУ ДФС у Тернопільській області

до фізичної особи - підприємця ОСОБА_1

про стягнення заборгованості, -

ВСТАНОВИВ:

До Тернопільського окружного адміністративного суду звернулася Бучацька об'єднана державна податкова інспекція Головного управління Державної фіскальної служби у Тернопільській області до фізичної особи - підприємця ОСОБА_1 про стягнення заборгованості.

30.09.2015 року позивачем через канцелярію суду подано клопотання про залишення позовної заяви без розгляду. В судове засідання представник позивача не з'явився, про поважність причин неявки суду не повідомив, заява про розгляд справи за відсутності його представників на адресу суду не надходила.

Відповідач в судове засідання не з'явилася, в своїй заяві, яка надійшла на адресу суду 10.09.2015 року вказала, що немає можливості з'явитися в судове засідання та просила розглядати справу без її участі.

Враховуючи положення ч.6 ст.128 КАС України суд вирішив розглянути справу у письмовому провадженні.

Відповідно до вимог п. 5 ч. 1 ст. 155 Кодексу адміністративного судочинства України суд своєю ухвалою залишає позовну заяву без розгляду, якщо надійшло клопотання позивача про відкликання позовної заяви.

За таких обставин, суд приходить до висновку, що подану позовну заяву слід залишити без розгляду.

Керуючись п.5 ч.1 ст.155 КАС України, суд -

УХВАЛИВ:

Позовну заяву Бучацької об'єднаної державної податкової інспекції Головного управління Державної фіскальної служби у Тернопільській області до фізичної особи - підприємця ОСОБА_1 про стягнення заборгованості - залишити без розгляду.

Копію ухвали направити особам, які беруть участь у справі.

Ухвала суду може бути оскаржена до Львівського апеляційного адміністративного суду через Тернопільський окружний адміністративний суд в порядку і строки, передбачені ст. 186 Кодексу адміністративного судочинства України та набирає законної сили в порядку, визначеному ст. 254 Кодексу адміністративного судочинства України.

Головуючий суддя Осташ А. В.

копія вірна

Суддя Осташ А. В.

Попередній документ
51745174
Наступний документ
51745176
Інформація про рішення:
№ рішення: 51745175
№ справи: 819/2647/15
Дата рішення: 01.10.2015
Дата публікації: 07.10.2015
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Адміністративне
Суд: Тернопільський окружний адміністративний суд
Категорія справи: Адміністративні справи (до 01.01.2019); Старі категорії (адм); Справи зі спорів фіз. чи юр. осіб із суб’єктами владних повноважень, у тому числі їх органів на місцях, щодо оскарження їх правових актів індивідуальної дії, дій або бездіяльності (крім тих, що пов’язані з публічною службою), (усього), у тому числі:; Державної податкової адміністрації України та її органів (усього); погашення податкового боргу, у тому числі: