номер провадження справи 17/140/15
про порушення провадження у справі
24.09.2015 Справа № 908/5118/15
Суддя Корсун В.Л., розглянувши матеріали
за позовною заявою: товариства з обмеженою відповідальністю «НІКО - Запоріжжя», 69008, м. Запоріжжя, вул. Тролейбусна, буд. 36
до відповідача: товариства з обмеженою відповідальністю «Східна Торф'яна Компанія», 69050, м. Запоріжжя, вул.. Космічна, буд. 76-А
про стягнення 3 824,16 грн.
визнав подані матеріали достатніми для прийняття позовної заяви до розгляду
Керуючись статтями 21, 43, 45, 61, 64, 65, 86 ГПК України, суд
1. Прийняти позовну заяву товариства з обмеженою відповідальністю «НІКО - Запоріжжя» до розгляду та порушити провадження у справі № 908/5118/15, якій присвоїти № провадження 17/140/15.
2. Судове засідання призначити на _14.10.15 о/об 11 год. _ 40 хв.
3. Розгляд справи відбудеться в приміщенні господарського суду Запорізької області за адресою: м. Запоріжжя, вул. Шаумяна, буд. 4/Тюленіна, буд. 21/, (корпус № 1), кабінет № 219.
В судове засідання надати:
позивачу - оригінали: документів, які посвідчують правовий статус (статут, свідоцтво, довідку про включення до ЄДРПОУ); доручення на представника; обов'язати позивача надати суду докази зарахування до Державного бюджету 1827 грн. судового збору за платіжним дорученням № 121 від 19.08.15; надати письмові нормативні, у т.ч. витяги із законодавства і документальні обґрунтування заявлених вимог; договір на технічне обслуговування та ремонт транспортних засобів від 07.05.14 б/н - читаєму копію у повному обсязі з усіма додатками, доповненнями, додатковими угодами, докази виконання вказаного договору сторонами, у т.ч. наряд-замовлення від 07.05.14 № Н3017247; повідомлення про завершення робіт, з доказами його направлення відповідачу (замовнику) та отримання останнім; попередній наряд-замовлення; претензія за вих. від 12.08.14 № 140812/Вих-1; на підтвердження (за наявності) проведення оплати відповідачем позивачу спірної суми повністю або частково (відповідні платіжні документи із зазначенням дати та суми платежу, банківські виписки тощо); довідку про повні банківські реквізити; все листування між сторонами у справі по суті спору з доказами його направлення позивачем відповідачу та отримання останнім; належним чином засвідчені читаємі копії витребуваних документів та документів, доданих до позову - у справу, оригінали - суду для огляду.
відповідачу - оригінали: документів, які посвідчують правовий статус (статут, свідоцтво про державну реєстрацію, довідку про включення до ЄДРПОУ); доручення на представника; письмовий відзив на позовну заяву з письмовими нормативними обґрунтуваннями своїх заперечень (за наявності) на позов та наданням витягів із законодавства; надати обґрунтований контррозрахунок суми позову; договір на технічне обслуговування та ремонт транспортних засобів від 07.05.14 б/н - читаєму копію у повному обсязі з усіма додатками, доповненнями, додатковими угодами, докази виконання вказаного договору сторонами, у т.ч. наряд-замовлення від 07.05.14 № Н3017247; гарантійний лист за вих. від 08.05.14 на № 55 та від 07.05.14 на № б/н; всі первинні документи на підтвердження (за наявності) проведення оплати відповідачем позивачу спірної суми повністю або частково (відповідні платіжні документи із зазначенням дати та суми платежу, банківські виписки тощо); довідку про повні банківські реквізити; все листування між сторонами у справі по суті спору з доказами його направлення відповідачем позивачу та отримання останнім; належним чином засвідчені читаємі копії витребуваних документів та документів, доданих до позову - у справу, оригінали - суду для огляду.
4. Звернути увагу сторін на те, що відмітку про засвідчення копії документа складають зі слів “Згідно з оригіналом”, назва посади, особистого підпису особи, яка засвідчує копію, її ініціалів та прізвища, дати засвідчення копії і проставляють нижче реквізиту 23 (п. 5.27 Уніфікованої системи організаційно-розпорядчої документації (ДСТУ 4163-2003).
5. Явку в судове засідання представників сторін визнати обов'язковою.
6. Екземпляр даної ухвали надіслати сторонам у справі до відому та виконання.
Попередити сторони про відповідальність за невиконання вимог ухвали суду відповідно до ст. 83 ГПК України (штраф до 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян).
Суддя В.Л. Корсун