ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД міста КИЄВА 01025, м. Київ, вул. Десятинна, 4/6, тел. 278-43-43
про відкриття провадження в адміністративній справі
28 лютого 2011 року м. Київ№ 2а-2174/11/2670
Суддя Окружного адміністративного суду міста Києва Огурцов О.П., ознайомившись з позовною заявою
Товариства з обмеженою відповідальністю "Арселен"
доВідділу державної виконавчої служби Головного управління юстиції у місті Києві
провизнання дій ВДВС РУЮ у місті Киє неправомірними, визнання не законною та скасування постанови ВДВС РУЮ у м. Києві від 09.12.2010,
Товариство з обмеженою відповідальністю "Арселен" звернулося до Окружного адміністративного суду міста Києва з адміністративним позовом до Відділу державної виконавчої служби Головного управління юстиції у місті Києві про визнання дій ВДВС РУЮ у місті Києві неправомірними, визнання не законною та скасування постанови ВДВС РУЮ у м. Києві від 09.12.2010.
Ухвалою Окружного адміністративного суду міста Києва від 28.02.2011 було поновлено строк звернення до адміністративного суду.
Позовна заява подана особою, яка має адміністративну процесуальну дієздатність, відповідає вимогам, встановленим статтею 106 Кодексу адміністративного судочинства України, позовну заяву належить розглядати в порядку адміністративного судочинства і вона підсудна даному адміністративному суду. Також, немає інших підстав для повернення позовної заяви або відмови у відкритті провадження в адміністративній справі, встановлених Кодексом адміністративного судочинства України.
На підставі викладеного, керуючись статтями 104-107 Кодексу адміністративного судочинства України, -
1. Відкрити провадження в адміністративній справі.
2. Зобов'язати відповідача надати до 14.03.2011 року:
- письмові заперечення проти позову та всі матеріали, що були або мали бути взяті до уваги при прийнятті рішення, з приводу якого подано позов;
- належним чином засвідчену копію виконавчого провадження ВП № 15403268 по примусовому виконанню виконавчого напису № 1186 виданого 30.09.2009 приватним нотаріусом ВМНО ОСОБА_1 про звернення стягнення на земельну ділянку, площею - 0,0826 га., кадастровий номер № 8000000000:69:243:0031, що знаходиться за адресою: м. Київ, вул. Залісна 30, що належить на праві власності ТОВ "АРСЕЛЕН" задовольнивши вимоги ВАТ "Банк Богуслав" в розмірі 8 642 820,88 грн.
3. Справа розглядатиметься суддею одноособово.
4. Копію ухвали невідкладно надіслати позивачу та відповідачу разом з інформацією про їхні процесуальні права і обов'язки.
5. Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя О.П. Огурцов
Додаток на адресу відповідача: позовна заява з додатками на _________аркушах.
Інформація про процесуальні права і обов'язки осіб, які беруть участь у справі.
Відповідно до ст.49, 51 Кодексу адміністративного судочинства України особи, які беруть участь у справі, мають рівні процесуальні права і обов'язки. Особи, які беруть участь у справі, зобов'язані добросовісно користуватися належними їм процесуальними правами і неухильно виконувати процесуальні обов'язки. Особи, які беруть участь у справі, мають право: 1) знати про дату, час і місце судового розгляду справи, про всі судові рішення, які ухвалюються у справі та стосуються їхніх інтересів; 2) знайомитися з матеріалами справи; 3) заявляти клопотання і відводи; 4) давати усні та письмові пояснення, доводи та заперечення; 5) подавати докази, брати участь у дослідженні доказів; 6) висловлювати свою думку з питань, які виникають під час розгляду справи, задавати питання іншим особам, які беруть участь у справі, свідкам, експертам, спеціалістам, перекладачам; 7) подавати заперечення проти клопотань, доводів і міркувань інших осіб; 8) знайомитися з технічним записом, журналом судового засідання, протокол про вчинення окремої процесуальної дії і подавати письмові зауваження до них; 9) робити із матеріалів справи виписки, знімати копії з матеріалів справи, одержувати копії судових рішень; 10) оскаржувати судові рішення у частині, що стосується їхніх інтересів; 11) користуватися іншими процесуальними правами, наданими їм цим Кодексом. Особи, які беруть участь у справі, можуть за власний рахунок додатково замовити та отримати в суді засвідчені копії документів і витяги з них.
Крім прав та обов'язків, визначених у статті 49 цього Кодексу, позивач має право в будь-який час до закінчення судового розгляду збільшити або зменшити розмір позовних вимог або відмовитися від адміністративного позову. Позивач має право відмовитися від адміністративного позову у суді апеляційної чи касаційної інстанції до закінчення відповідно апеляційного чи касаційного розгляду. Позивач має право до початку судового розгляду справи по суті змінити предмет або підставу позову шляхом подання письмової заяви.
Крім прав та обов'язків, визначених у статті 49 цього Кодексу, відповідач має право визнати адміністративний позов повністю або частково, подати заперечення проти адміністративного позову.
Сторони можуть досягнути примирення на будь-якій стадії адміністративного процесу, що є підставою для закриття провадження в адміністративній справі.
Суд не приймає відмови позивача від адміністративного позову, визнання адміністративного позову відповідачем і не визнає умов примирення сторін, якщо ці дії суперечать закону або порушують чиї-небудь права, свободи чи інтереси.