Ухвала від 28.09.2015 по справі 808/4859/15

ЗАПОРІЗЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
УХВАЛА
ПРО ЗУПИНЕННЯ ПРОВАДЖЕННЯ У СПРАВІ

28 вересня 2015 року Справа № 808/4859/15 м.Запоріжжя

Запорізький окружний адміністративний суд у складі

головуючого - судді Максименко Л.Я.,

розглянувши у порядку письмового провадження клопотання представника позивача про зупинення провадження в адміністративній справі

за позовною заявою: Приватного акціонерного товариства “Запорізьке кар'єроуправління”, м. Запоріжжя

до відповідача: Державної податкової інспекції у Ленінському районі м. Запоріжжя ГУ ДФС у Запорізькій області, м. Запоріжжя

про: скасування рішення, -

ВСТАНОВИВ:

Приватне акціонерне товариство “Запорізьке кар'єроуправління” (далі - позивач) звернулось із адміністративним позовом до Державної податкової інспекції у Ленінському районі м. Запоріжжя ГУ ДФС у Запорізькій області (далі - відповідач), в якому позивач з урахуванням заяви про уточнення позовної заяви від 03.09.2015 вих. № 37621 просить суд визнати недійсним і скасувати рішення № НОМЕР_1 ДПІ у Ленінському районі м. Запоріжжя ГУ ДФС у Запорізькій області від 19.06.2015.

У судове засідання, призначене на 28.09.2015, з'явився представник відповідача.

Представник позивача до суду не прибув. Про дату, час та місце розгляду справи повідомлений судом належним чином, що підтверджується долученим до матеріалів справи рекомендованим повідомленням про вручення поштового відправлення.

28.09.2015 представником позивача через канцелярію суду подано клопотання (вх. № 42751) про зупинення провадження в адміністративній справі у зв'язку з немоливістю прибуття у судове засідання представника позивача, фахівця із правових питань, участь якого на думку позивача є доцільною. Просить суд зупинити провадження до вставновленого судом терміну, але не менше ніж на один місяць.

Представник відповідача у вирішенні питання щодо зупинення провадження в адміністративній справі поклався на розсуд суду.

Згідно ч. 6 ст. 128 Кодексу адміністративного судочинства України (далі - КАС України), якщо немає перешкод для розгляду справи у судовому засіданні, визначених цією статтею, але прибули не всі особи, які беруть участь у справі, хоча і були належним чином повідомлені про дату, час і місце судового розгляду, суд має право розглянути справу у письмовому провадженні у разі відсутності потреби заслухати свідка чи експерта.

З урахуванням викладеного, суд вважає за можливе розглянути клопотання представника позивача у порядку письмового провадження.

Оскільки в судове засідання прибули не всі особи, які беруть участь у справі, та враховуючи вимоги ч. 1 ст. 41 КАС України, фіксування судового засідання за допомогою звукозаписувального технічного засобу не здійснювалось.

Вирішуючи заявлене представником позивача клопотання про зупинення провадження у справі, суд знаходить підстави для його задоволення, виходячи з наступного.

Відповідно до п. 4 ч. 2 ст. 156 КАС України суд має право зупинити провадження у справі в разі наявності інших причин за обґрунтованим клопотанням сторони або третьої особи, яка заявляє самостійні вимоги на предмет спору, - до терміну, встановленого судом.

З метою об'єктивного та всебічного з'ясування обставин у справі та враховуючи те, що відповідачу потрібний час для підготовки та подання до суду додаткових доказів, а також задля дотримання процесуальних строків розгляду справи, суд вважає за можливе задовольнити клопотання представника позивача та зупинити провадження у справі до 28.10.2015.

Наступне судове засідання призначити на 28.10.2015 о 10 год. 00 хв.

На підставі викладеного, керуючись ст.ст. 41, 128, 156, 160, 165 КАС України, суд,-

УХВАЛИВ:

Клопотання представника позивача про зупинення провадження у справі, - задовольнити.

Зупинити провадження в адміністративній справі № 808/4859/15 за позовною заявою Приватного акціонерного товариства “Запорізьке кар'єроуправління” до Державної податкової інспекції у Ленінському районі м. Запоріжжя ГУ ДФС у Запорізькій області у Запорізькій області про скасування рішення до 28.10.2015.

Наступне судове засідання призначити на 28 жовтня 2015 року о 10:00 , яке буде проводитися суддею Максименко Л.Я. одноособово в приміщенні Запорізького окружного адміністративного суду за адресою: м. Запоріжжя, вул. Кремлівська, буд. 65-в в залі судових засідань № 14.

У судове засідання викликати осіб, які беруть участь у справі.

Ухвала набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги, якщо вона не була подана у встановлені строки. У разі подання апеляційної скарги судове рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті апеляційного провадження або набрання законної сили рішенням за наслідками апеляційного провадження.

Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку до Дніпропетровського апеляційного адміністративного суду через Запорізький окружний адміністративний суд шляхом подачі в 5-денний строк з дня проголошення ухвали (якщо ухвалу було постановлено без виклику особи, яка її оскаржує, то в 5-денний строк з дня отримання цією особою копії ухвали) апеляційної скарги, з подачею її копії відповідно до кількості осіб, які беруть участь у справі.

Якщо суб'єкта владних повноважень у випадках та порядку, передбачених частиною четвертою статті 167 КАС України, було повідомлено про можливість отримання копії ухвали суду безпосередньо в суді, то п'ятиденний строк на апеляційне оскарження ухвали суду обчислюється з наступного дня після закінчення п'ятиденного строку з моменту отримання суб'єктом владних повноважень повідомлення про можливість отримання копії ухвали суду.

Копія апеляційної скарги одночасно надсилається особою, яка її подає, до суду апеляційної інстанції.

Суддя Л.Я. Максименко