Ухвала від 01.07.2011 по справі 2а/1570/4829/2011

Справа № 2а/1570/4829/2011

УХВАЛА

01 липня 2011 року м. Одеса

Суддя Одеського окружного адміністративного суду Соколенко О.М., вивчивши адміністративний позов Одеського територіального управління Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку до публічного акціонерного товариства «Чорномортехфлот»про стягнення 3400 грн. 00 коп., -

ВСТАНОВИВ:

До суду надійшов адміністративний позов Одеського територіального управління Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку до публічного акціонерного товариства «Чорномортехфлот»про стягнення 3400 грн. 00 коп.

Відповідно до вимог статей 105, 106 Кодексу адміністративного судочинства України у позовній заяві зазначаються ім'я позивача та відповідача, зміст позовних вимог і виклад обставин, якими позивач обґрунтовує свої вимоги. На підтвердження обставин, якими обґрунтовуються позовні вимоги, позивач зазначає докази, які йому відомі і які можуть бути використані судом.

Проте, поданий адміністративний позов викладеним вимогам не відповідає.

Відповідно до ч.4, 5 ст.106 КАС України позовна заява підписується позивачем або його представником із зазначенням дати її підписання. Якщо позовна заява подається представником, то у ній зазначаються ім'я представника, його поштова адреса, а також номер засобу зв'язку, адреса електронної пошти, якщо такі є. Одночасно з позовною заявою подається довіреність чи інший документ, що підтверджує повноваження представника.

Проте адміністративний позов не відповідає цим вимогам, оскільки позивачем не надано належним чином засвідченої копії наказу про призначення тимчасово виконуючим обов'язки начальника Одеського територіального управління державної комісії з цінних паперів та фондового ринку ОСОБА_1 - особи, що підписала заявлений адміністративний позов, оскільки нею поданий позов від імені та в інтересах Одеського територіального управління державної комісії з цінних паперів та фондового ринку, проте не надано підтвердження наявності таких повноважень.

Перевіривши позовну заяву на відповідність вимогам ст. 106 Кодексу адміністративного судочинства України, суд приходить до висновку, що адміністративний позов подано з порушенням зазначених вимог.

Згідно ч. 1 ст.108 КАС України, суддя, встановивши, що позовну заяву подано без додержання вимог, встановлених статтею 106 цього Кодексу, постановляє ухвалу про залишення позовної заяви без руху, у якій зазначаються недоліки позовної заяви, спосіб їх усунення і встановлюється строк, достатній для усунення недоліків.

Виявлені недоліки мають бути усунені шляхом належного оформлення адміністративного позову, із наданням відповідних доказів.

За таких обставин, позов повинен бути залишений без руху, а позивачу наданий термін для усунення недоліків.

Керуючись ст.ст. 106, ч.1 ст.108, 160 КАС України, суддя, -

УХВАЛИВ:

Адміністративний позов Одеського територіального управління Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку до публічного акціонерного товариства «Чорномортехфлот»про стягнення 3400 грн. 00 коп. -залишити без руху.

Повідомити Одеське територіальне управління Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку про необхідність в строк до 08 липня 2011 року усунути недоліки та роз'яснити, що в іншому випадку позов буде визнаний неподаним та повернутий позивачу.

Ухвала може бути оскаржена до Одеського апеляційного адміністративного суду шляхом подання апеляційної скарги до Одеського окружного адміністративного суду протягом п'яти днів з дня отримання копії ухвали. Копія апеляційної скарги одночасно надсилається особою, яка її подає, до суду апеляційної інстанції.

Суддя О.М. Соколенко