Справа № 2-а-3137/10/2270/10
про об'єднання до спільного розгляду
05 липня 2010 рокум. Хмельницький
Хмельницький окружний адміністративний суд
в складі :головуючого-суддіОСОБА_1
при секретарі ОСОБА_2
розглянувши у відкритому судовому засіданні адміністративну справу за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю "Мир" до Ізяславської міжрайонної державної податкової інспекції про визнання боргу безнадійним, -
Ізяславська міжрайонна державна податкова інспекція звернулась з позовом до товариства з обмеженою відповідальністю "Мир" про стягнення заборгованості по податку з доходів фізичних осіб - справа № 2-а-1500/10/2270. Товариство з обмеженою відповідальністю "Мир" звернулось з позовом до Ізяславської міжрайонної державної податкової інспекції про визнання боргу безнадійним - справа № 2-а-3137/10/2270.
В судовому засіданні представник відповідача заявив клопотання про об'єднання справ для спільного розгляду.
Відповідно до ст. 116 КАС України суд може своєю ухвалою об'єднати для спільного розгляду і вирішення кілька адміністративних справ за однорідними позовними вимогами одного й того ж позивача до того ж відповідача чи до різних відповідачів або за позовними заявами різних позивачів до одного й того самого відповідача.
З врахуванням наведеного, думки представника позивача, який не заперечує проти задоволення клопотання, суд вважає, що дані справи слід об'єднати для спільного розгляду і вирішення.
Керуючись ст. 116 КАС України,-
Об'єднати в одне провадження адміністративні справи за позовами Ізяславської міжрайонної державної податкової інспекції до товариства з обмеженою відповідальністю "Мир" про стягнення заборгованості по податку з доходів фізичних осіб та справу за позовом товариства з обмеженою відповідальністю "Мир" до Ізяславської міжрайонної державної податкової інспекції про визнання боргу безнадійним та присвоїти № 2-а-1500/10/2270.
Суддя ОСОБА_1