Справа № 1570/1310/2012
21 лютого 2012 року м. Одеса
Суддя Одеського окружного адміністративного суду Токмілова Л.М., розглянувши позовну заяву ОСОБА_1 до Головного управління юстиції в Одеській області про скасування наказу з приводу скорочення посад у штатному розписі Одеського міського управління юстиції, ствердження неправомірності звільнення, визнання запису про звільнення у трудовій книжці таким, що не має юридичної сили, покладання обов'язку на відповідача скасувати наказ про призначення на посаду та проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців, -
20 лютого 2012 року до Одеського окружного адміністративного суду надійшла позовна заява ОСОБА_1 до Головного управління юстиції в Одеській області з позовними вимогами про скасування наказу з приводу скорочення посад у штатному розписі Одеського міського управління юстиції, ствердження неправомірності звільнення, визнання запису про звільнення у трудовій книжці таким, що не має юридичної сили, покладання обов'язку на відповідача скасувати наказ про призначення на посаду та проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців.
Відповідно до приписів частини 4 та 5 ст. 105 КАС України, передбачено, що адміністративний позов може містити вимоги про: 1) скасування або визнання нечинним рішення відповідача - суб'єкта владних повноважень повністю чи окремих його положень; 2) зобов'язання відповідача - суб'єкта владних повноважень прийняти рішення або вчинити певні дії; 3) зобов'язання відповідача - суб'єкта владних повноважень утриматися від вчинення певних дій; 4) стягнення з відповідача - суб'єкта владних повноважень коштів на відшкодування шкоди, завданої його незаконним рішенням, дією або бездіяльністю; 5) виконання зупиненої чи невчиненої дії; 6) встановлення наявності чи відсутності компетенції (повноважень) суб'єкта владних повноважень; 7) примусове відчуження земельної ділянки, інших об'єктів нерухомого майна, що на ній розміщені, з мотивів суспільної необхідності. Адміністративний позов суб'єкта владних повноважень може містити інші вимоги у випадках, встановлених законом.
Згідно вимог п.4 ч.1 ст.106 Кодексу адміністративного судочинства України, у позовній заяві зазначаються зміст позовних вимог згідно з частинами четвертою і п'ятою статті 105 цього Кодексу і виклад обставин, якими позивач обґрунтовує свої вимоги, а в разі подання позову до декількох відповідачів, - зміст позовних вимог щодо кожного з відповідачів.
Зі змісту адміністративного позову не вбачається, якими саме обставинами позивач обґрунтовує свої позовні вимоги.
Відповідно до вимог ч.1 ст.108 КАС України суддя, встановивши, що адміністративний позов подано без додержання вимог, встановлених статтею 106 цього Кодексу, постановляє ухвалу про залишення позовної заяви без руху, у якій зазначаються недоліки позовної заяви, спосіб їх усунення і встановлюється строк, достатній для усунення недоліків.
Керуючись п. 4 ч. 1 ст. 106, ч.1 ст. 108, ст. 160, ст. 165 КАС України, суддя -
Адміністративний позов ОСОБА_1 до Головного управління юстиції в Одеській області про скасування наказу з приводу скорочення посад у штатному розписі Одеського міського управління юстиції, ствердження неправомірності звільнення, визнання запису про звільнення у трудовій книжці таким, що не має юридичної сили, покладання обов'язку на відповідача скасувати наказ про призначення на посаду та проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців -залишити без руху.
Надати позивачу строк для усунення недоліків до 01 березня 2012 року, а саме, обґрунтувати свої позовні вимоги та роз'яснити, що у разі не виконання вимог суду щодо усунення недоліків, у визначений судом термін, позовну заяву разом з додатками буде повернуто позивачу відповідно до п.1 ч.3 ст. 108 КАС України.
Ухвала може бути оскаржена до Одеського апеляційного адміністративного суду через суд першої інстанції шляхом подачі апеляційної скарги в 5-денний строк з дня отримання копії ухвали.
Суддя (підпис) Л.М.Токмілова
01 березня 2012 року